Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Odzież dziecięca Super Gift

Współczesny rynek odzieży dziecięcej jest znacznie większy i bardziej zróżnicowany niż 20 lat temu. W dzisiejszych czasach niektórym rodzicom czasami trudno jest dokonać szybkiego wyboru na korzyść tej czy innej rzeczy, a wszystko to z powodu obfitości kolorów, tkanin i stylów. Teraz dzieci są modnie i stylowo ubrane na długo, zanim same zaczną rozumieć, czym jest moda i styl.

Moda 2019

Znak towarowy „Super Gift - Lovely Kid” z Chin jest powszechnie znany nabywcy krajowemu. Na rynku rosyjskim udało jej się zdobyć pozycję producenta odzieży o dobrej jakości i jasnych kolorach. Super Gift, jak sama marka, jest kompletnym analogiem marki Lassie.

Kupując ubrania dla dzieci Super Gift, możesz zobaczyć na etykiecie standardową etykietę „Made in China”, ale nie powinieneś myśleć, że produkt jest podrobiony. Zakłady produkcyjne Super Gift znajdują się w Finlandii i Chinach, podobnie jak większość firm zagranicznych.

Rzeczywiście właściciele produktów Super Gift zauważają, że kolory i style odzieży wierzchniej są w pełni zgodne z Lassie, chociaż w szczegółach występują pewne rozbieżności, których niedoświadczony kupujący nie może odróżnić. Pod względem jakości odzież dziecięca Lovely Kid wciąż jest gorsza od analogów droższego producenta, o czym świadczą recenzje rodziców w światowej sieci, ale ich zdaniem wszystko jest uszyte bardzo starannie i niezawodnie. Materiał ma pytania, w rzeczywistości górna warstwa jest wysokiej jakości tkaniną z impregnacją, chociaż producent nie mówi nic o membranie.

Nowa kolekcja Super Gift, podobnie jak wszystkie poprzednie, to kombinezony, kurtki dla chłopców i dziewcząt, garnitury na cały sezon i zimowe, zestawy na wiosnę i poza sezonem. Cena odzieży tej marki jest tańsza. Lassie. Ona jest bolshemerit. Ma elementy odblaskowe, gumki na nogawkach. Nie zamoknie, nawet jeśli dziecko wpadnie w kałużę lub wpadnie w deszcz. Można go łatwo wyczyścić, wystarczy wytrzeć zanieczyszczenia wilgotną szmatką i wszystko, brud jest zmyty.

Materiały

Do produkcji odzieży wierzchniej dla dzieci firma Super Gift wykorzystuje wyłącznie przyjazne dla środowiska i bezpieczne materiały.

Materiał wierzchni ma właściwości hydrofobowe; holofiber działa jak wypełniacz; podszewka: poliester. Super Gift próbuje używać materiałów zawierających naturalne włókna. Szczególną uwagę zwraca się również na hipoalergiczność zastosowanych tkanek. Wszystkie materiały mają dobre właściwości oddychające, nie zatrzymują wilgoci wewnątrz. Najczęściej marka wykorzystuje następujące rodzaje materiałów:

 • polar;
 • Velsoft;
 • poliester
 • membrana.

Tkaniny membranowe sprawdziły się, ponieważ dzięki swojej unikalnej strukturze ubrania są lekkie, ciepłe i odporne na zużycie.

Wzrost zasobów

Wśród rodziców kupowanie ubrań dla wzrostu jest bardzo popularne. Zwłaszcza, jeśli przypada na koniec sezonu, kiedy wyprzedaże są w sprzedaży i można kupić coś z dużym rabatem lub na stanie. I tu jest problem z wyborem rozmiaru. Dzieci bardzo szybko dorastają, a ubrania zakupione wcześniej, zanim można je założyć, mogą być małe. Na co zwrócić uwagę, na jakich pomiarach należy się skupić?

Nikt nie chce wydawać pieniędzy na próżno. Jak więc tego uniknąć? Okazuje się, że nie jest to takie trudne.

Super Gift zadbał o wygodę swoich młodych klientów i portfele rodziców, uzupełniając ich produkty klapami, regulowanymi ramiączkami na pół kombinezonach, elastycznymi taśmami na spodniach i w pasie.

Docelowi odbiorcy marki polubią modele, w których „zapasowa” długość jest regulowana przez węża.

Wszystkie te punkty są uwzględniane zarówno w odzieży wierzchniej, jak i w sezonie zimowym.

Komfort

Czego rodzice oczekują od najlepszych sezonów i zimowych ubrań dla swojego ukochanego dziecka? Oczywiście komfort i niezawodność. Jest tak wspaniale, gdy młody odkrywca świata czuje się dobrze przy każdej pogodzie, nawet gdy na zewnątrz jest zimno.

Ale chęć rodziców do ogrzania dziecka nie oznacza, że ​​ubrania powinny być zbyt grube (z dużą ilością wypełniacza), w takim produkcie dziecko będzie się pocić i szybko się męczy.

Do niedawna matki i ojcowie nie mogli zrozumieć, jak wypuścić dziecko na podwórko bez noszenia tysiąca ubrań. Ale dzięki nowoczesnym producentom odzieży, w tym marce Super Gift, życie rodziców i ich dzieci zostało znacznie ułatwione.

Membranową odzież dla dzieci można bezpiecznie nazwać szatą superbohatera. Kilka czynników, które sprawiają, że produkty Super Gift są idealne dla niemowląt:

 • splot membranowy chroni przed negatywnym wpływem pogody, uwalnia parowanie ciała, dzięki czemu dziecko nie będzie ulegać przegrzaniu.
 • wypełniacz z holofibry - doskonale chroni przed zimnem, utrzymuje ciepło, światło i nie jest nieporęczny, dzieci w ubraniach z takim grzejnikiem nie wyglądają jak bałwany.
 • Właściwości wodoodporne - dzieci nie zmokną, nawet będąc pod najbardziej obfitymi opadami deszczu.
 • przydatność do aktywnych gier - produkty Super Gift są odpowiednie dla energicznych dzieci.
 • odporność na zużycie - mocne podszewki w okolicach kolan oraz w innych miejscach prawdopodobnego uszkodzenia zapewniają ochronę, nawet gdy produkty innych marek zużywają się z czasem i tracą dane zewnętrzne.
 • właściwości odpychające - takie ubrania praktycznie się nie brudzą, są łatwe do prania: wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką lub serwetką.
 • piękny wygląd - chwytliwe kolory, oryginalne wzory i nadruki w produktach Super Gift zadowolą rodziców, ich dzieci i otaczających ludzi ich pięknem.

Kolor

Wraz z odzieżą dla dorosłych kolekcje artykułów dla dzieci są stale aktualizowane. Współcześni rodzice chcą, aby ubrania ich dzieci były nie tylko wygodne, niezawodne, bezpieczne, ale jednocześnie piękne i modne.

Pierwszy spadek temperatury staje się sygnałem do zmiany letnich ubrań na cieplejszą dekorację. Kolekcja odzieży wierzchniej dla dzieci od Super Gift cieszy się niezwykłymi rozwiązaniami, chwytliwymi kolorami, stylowymi i jasnymi obrazami. Małe kobiety mody i mody, a także ich rodzice będą zachwyceni takimi kurtkami i kombinezonami.

Od dawna udowodniono, że kolor jest ważną częścią odzieży dziecięcej, dlatego powinien być przede wszystkim lekki. Teraz u szczytu popularności są odcienie zieleni, kolor akwamarynu, czerwony, różowy, khaki, brzoskwiniowy, niebieski, niebieski są nadal modne.

Nie ignoruj ​​ubrań koloru koralowego, koloru wiśni, fuksji i ochry. Projektanci Lovely Kid szeroko wykorzystują kobaltowy błękit i fiolet w nowych liniach. Czarno-białe ubrania wyglądają bardzo nietypowo.

Praktyczność

Każda matka dokłada wszelkich starań, aby dać swojemu dziecku to, co najlepsze. To kryterium dotyczy również odzieży. W końcu kto nie chce wkładać najdroższego małego mężczyzny w wysokiej jakości i bardzo piękne ubrania. Jednak dla dzieci piękno nie jest najważniejsze.

Niezależnie od trendów i trendów w modzie, istnieją pewne wymagania dotyczące odzieży dla dzieci, których nie należy lekceważyć. Najważniejsza jest praktyczność, niezawodność i bezpieczeństwo każdego detalu, który odnosi się do skóry dziecka.

Kupując ubrania, rodzice powinni dokładnie przestudiować wszystkie metki, etykiety z informacjami o składzie materiału. Tkanki muszą być naturalne i oddychające, aby ciało mogło oddychać. Ubrania syntetyczne spowodują dyskomfort, podniosą skórę dziecka, a ponadto delikatna skóra dziecka jest bardzo wrażliwa na naturalne tkanki. Wszelkie ubrania nie powinny ograniczać ruchów, zakłócać aktywnych gier.

Ważne jest, aby wziąć pod uwagę opinię dziecka, ponieważ będzie chodzić w ubraniach kupionych przez rodziców. Jeśli dorośli chcą, aby spadkobiercy częściej wykazywali swoją indywidualność, warto częściej słuchać ich pragnień i wymagań.

Równowaga między funkcjonalnością a modą powinna być idealnym duetem. Wybierając ubrania, należy wziąć pod uwagę kombinację kolorów, wszystkie elementy muszą być „spółgłoskowe”. Kolor, elementy dekoracyjne - wszystkie te niuanse mają ogromny wpływ na rozwój dziecka, dlatego należy bardzo poważnie podchodzić do wyboru ubrań.

Obejrzyj wideo: Haul zakupowy - Michael Kors, Bench., coś do domu, rzeczy dla dziecka (Styczeń 2020).

Loading...

Zostaw Swój Komentarz