Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Odzież New Yorker

Odzież New Yorker jest znana na całym świecie, ponieważ należy do 10 najlepszych marek młodzieżowych i ma pozytywne recenzje od tysięcy klientów. Każdego dnia ponad 500 markowych sklepów w różnych krajach otwiera swoje drzwi dla tych, którzy szukają modnych i stylowych produktów w przystępnej cenie.

O marce

Styl, swoboda wypowiedzi, energia i dynamika dużego miasta - takie skojarzenia powstają u większości ludzi w Nowym Jorku. Twórcy New Yorkera liczyli na ten efekt, chociaż historia marki zaczęła się tysiące kilometrów od słynnej metropolii.

Założyciele firmy otworzyli swój pierwszy sklep w małym niemieckim mieście Flensburg. Już wtedy, na początku lat 70., zaczęli koncentrować się na tych, którzy najbardziej podążają za modą i zawsze starają się być modni - na młodzieży. Początkowo asortyment sklepu prawie w całości składał się z dżinsów, ponieważ w tym czasie był to najbardziej zwycięski trend. Następnie katalogi zostały uzupełnione wygodną dzianiną, wysokiej jakości modelami syntetycznymi, produktami ze sztucznej skóry i, oczywiście, linią akcesoriów.

Połączenie oryginalnego designu i przystępnych cen pozwoliło zdobyć sympatię klientów w całych Niemczech, po czym firma rozpoczęła triumfalny marsz na całym świecie. Dziś sklepy New Yorker oferują produkty kilku marek własnych, które zostaną omówione poniżej.

Fishbone i Fishbone Sister

Bez przesady można powiedzieć, że te marki są sercem New Yorkera, ponieważ w pełni odzwierciedlają jego oryginalną koncepcję. Odzież Fishbone to wybór młodych, pewnych siebie ludzi, czasem odważnych, ale szczerych i otwartych na świat. Rzeczy tych marek są praktyczne i wygodne, idealne do noszenia na co dzień.

FSBN - linia męska. Tutaj znajdziesz dżinsy, spodnie dresowe, kurtki bomber, koszulki. Kolor jest tradycyjnie brutalny - dominuje biały, czarny, szary, khaki i kamuflaż. Chwytliwe slogany kładą szczególny nacisk, z którym projektanci często uzupełniają ubrania z tej linii.

FB Sister to Fishbone dla dziewczyn. Rzeczy tej marki przypominają podobne męskie modele, ale z odrobiną jasnej seksualności. Krótkie spódnice i dziewczęce wzory kontrastują z luźnym i sportowym stylem, podobnie jak falbany na podartych dżinsach, tylko wyraźniej podkreślają wewnętrzną delikatność odważnego chuligana.

Amisu i Smog

Na początku 2000 roku asortyment New Yorkera został uzupełniony o nowe marki Amisu i Smog, których odbiorcami są osoby w wieku około 25-35 lat. Styliści New Yorker zdają sobie sprawę, że młodzieńczy protest mija z czasem, wczorajsze dzieci i studenci dostają pracę, co oznacza, że ​​potrzebna jest bardziej powściągliwa garderoba. Jednocześnie pozostaje chęć stylowego i jasnego ubierania się, a tu znów na ratunek przychodzi twój ulubiony sklep.

W kolekcji Amisu dziewczęta znajdą kobiece sukienki, lekkie bluzki i topy, spódnice o różnych długościach, dżinsy, a także odzież wierzchnią - płaszcze przeciwdeszczowe i kurtki. Kobiece piękno podkreślają jasne pastelowe odcienie, obecność dyskretnych elementów dekoracyjnych i kwiatowych nadruków.

Kolekcja Smog to odzież męska, która ma dość wszechstronny charakter, ale wciąż jest znacznie spokojniejsza i bardziej klasyczna niż Fishbone. Nie ma wyraźnego stylu sportowego, ale rzeczy z tej linii są również dość wygodne. Projektanci zwrócili większą uwagę na tworzenie spodni, koszulek, dżinsów w tradycyjnym stylu.

Obejrzyj wideo: TRY ON HAUL. LETNIE ZAKUPY. Sinsay, New Yorker, Tally-Weijl (Styczeń 2020).

Loading...

Zostaw Swój Komentarz