Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Odzież dziecięca Oldos

Wybór odzieży dziecięcej należy wyłącznie do rodziców. Czasami może być im dość trudno zdecydować, którą opcję wybrać dla odzieży zimowej lub półrocznej. Wśród szerokiej gamy rzeczy dla dzieci są firmy, które wyróżniają się na tle innych. Zasłużyli sobie na nienaganną reputację dzięki dobrej jakości produktów dostosowanych do cech anatomicznych dzieci. Jedną z popularnych i godnych zaufania marek jest Oldos.

Funkcje

Aldous jest jedną z największych firm specjalizujących się w produkcji odzieży wierzchniej dla dzieci. Firma została założona w 1993 roku w Petersburgu. Początkowo głównym celem korporacji była produkcja tkanin i akcesoriów. Po wydaniu pierwszej linii odzieży dziecięcej natychmiast rozpoczęto jej ciągłą produkcję.

Projektanci i technolodzy przywiązują dużą wagę do jakości produkowanych ubrań, starannie dobierają tkaniny i kolory, przeprowadzają staranne pomiary przed rozpoczęciem tworzenia tego lub tamtego.

Odzież produkowana jest przy użyciu innowacyjnych technologii, z których wiele jest charakterystycznych tylko dla odzieży tej marki. Ze względu na fakt, że większość rzeczy jest produkowana w Rosji, marka należy do średniej kategorii cenowej. Odzież dla dorosłych jest dostępna dla większości rosyjskich rodzin z dziećmi.

Ponadto ubrania są świetne na surową rosyjską zimę, ponieważ kto, niezależnie od tego, jak rosyjski producent zna wszystkie cechy klimatu tego kraju. Według statystyk rynku odzieży wierzchniej dla dzieci, Aldous jest jedną z najbardziej poszukiwanych marek. Wielu rodziców doceniło wszystkie cechy odzieży dla dzieci i poleca ją innym rodzicom.

Warto zauważyć, że rosyjska marka w niczym nie ustępuje znanym zagranicznym producentom pod względem cech odzieży, której koszt jest kilkakrotnie wyższy.

Linie odzieżowe

Dziś firma wprowadza na rynek dwie główne kolekcje odzieży dla dzieci:

Oldos

Ta linia jest przeznaczona do spacerów nawet w najzimniejsze dni zimą. Jasne zestawy składające się z kurtki i spodni zachwycą Twoje dziecko, a Ty będziesz mieć pewność, że będzie ono ciepłe i wygodne. W cieplejsze dni można odpiąć futrzaną podszewkę, a rzecz stanie się znacznie łatwiejsza. Głęboki kaptur otoczony puszystym futrem stanowi dodatkową i bardzo dobrą ochronę przed śniegiem i wiatrem.

Oldos aktywne

Jest uważany za nową generację odzieży zimowej dla dzieci. Został stworzony specjalnie dla małych fanów, którzy lubią aktywnie poruszać się na świeżym powietrzu. Ubrania z tej serii są niezwykle lekkie i ciepłe dzięki obecności nowoczesnej izolacji Hollofan Pro. Materiał membranowy stanowi niezawodną ochronę przed zimnem, wiatrem i wilgocią. Oddychająca powierzchnia dla maksymalnego komfortu dla Twojej małej wyobraźni. Odzież aktywna jest bardzo podobna do kombinezonów narciarskich, które mają wiele pozytywnych właściwości.

Obie linie ubrań są poszukiwane przez rodziców w zależności od stylu życia dziecka i warunków pogodowych na określonym terytorium Rosji. Różnorodne rozmiary pozwalają ubrać się w ubrania tej marki dla różnych grup wiekowych dzieci, w tym najstarszej kategorii.

Elementy garderoby

Koperty

Jeśli Twoje dziecko urodziło się późną jesienią lub zimą, na pewno będziesz mieć pytanie, jaką odzież wierzchnią nosić na nim w pierwszych miesiącach życia. Ciepłe grube koce już stopniowo zanikają w tle, a wygodne, ciepłe koperty przychodzą je zastąpić. W przeciwieństwie do koca, który musi być wiązany przez długi czas, a czasem można to zrobić daleko od pierwszego, koperty pozwalają ci ubrać dziecko znacznie szybciej i bez zbędnych udręk dla dziecka.

Koperty Oldos mają nieporównywalną funkcjonalność. W miarę wzrostu dziecka kopertę można regulować i używać tak długo, jak to konieczne. Większość kombinezonów ma zamek, który jest całkowicie odpięty, zamienisz kopertę w ciepły koc. W przyszłości może być używany jako pościel do wózka lub sań.

Inne rodzaje kopert marki Aldous to modele z kapturem i rękawami. W takim przypadku nogi dziecka będą wolne i będzie mógł je spokojnie poruszać. Kaptur ma wygodne skrzydła, które można napiąć, dopasowując do wielkości głowy dziecka. Skrzydła znajdują się również w okolicy klatki piersiowej, w razie potrzeby można je dokręcić, ale nogi pozostają wolne.

Kombinezon

Gdy twoje dziecko całkowicie wyrośnie z koperty, będziesz musiał kupić mu wygodny kombinezon. Kombinezony dla dziewcząt i chłopców Aldous najczęściej pochodzą z mitenkami i ciepłymi botkami z tego samego materiału, co sam kombinezon. Dodatkowe elementy są bezpiecznie przymocowane do rękawów i nóg za pomocą nitów, można je odpiąć w dowolnym momencie.

Kombinezony mogą być dwojakiego rodzaju: z jednym zamkiem lub z dwoma po bokach. Wielu rodziców woli drugą opcję, ponieważ dzięki obecności podwójnego zamka kombinezon można całkowicie rozpiąć i łatwo założyć dziecku. W związku z tym opłaty za spacer lub wizytę stają się szybsze i nie powodują dyskomfortu dla dziecka.

Jako izolację w kombinezonie stosuje się podszewkę, składającą się ze sztucznego futra i owczej skóry, której zawartość wynosi co najmniej 50%. Izolacja może być wbudowana lub odłączalna. W drugim przypadku możesz używać kombinezonu do późnej wiosny lub od wczesnej jesieni.

Kombinezon na wiosnę podszyty jest naturalną bawełną. Są bardzo lekkie i praktyczne. Modele wiosenne nie mają dodatkowych botków, są jednoczęściowe z kombinezonem.

Kurtki

Z reguły w wieku 1,5-2 lat, kiedy dziecko już umie samodzielnie chodzić, korzystanie z kombinezonu staje się bardzo niewygodne. Zastępują go kurtki i pół-kombinezony, które można zarówno pakować, jak i sprzedawać osobno.

Aldous kurtki są średnio do połowy uda. Ta długość jest uważana za uniwersalną i praktyczną, dobrze jest nosić taką kurtkę ze spodniami i pół-kombinezonem. Wszystkie kurtki mają rękaw z górą, więc kurtka nie może służyć przez cały sezon. Kurtki są wykonane z dwóch rodzajów i są obecne w każdej kolekcji Oldos i Oldos Active. W pierwszym przypadku kurtki mają ciepłą podszewkę z futra, pod którą podszewka wykonana jest z bawełny. Wewnętrzna warstwa rękawów wykonana jest z poliestru, co ułatwia noszenie rzeczy dla dziecka.

Kurtki z linii Oldos Active nie mają dodatkowych podszewek, są cieńsze i lżejsze. Ale to wcale nie oznacza, że ​​kurtki z tej serii są mniej ciepłe. Nowoczesne technologie pozwalają na zastosowanie nowoczesnej izolacji kilku warstw, z których każda pełni rolę warstwy wodoodpornej i wiatroodpornej.

Zamki błyskawiczne kurtek z obu serii mają pasek ochronny od wiatru, a suwak zabezpieczony jest językiem, dzięki czemu dziecko nie drapie się po brodzie.

Spodnie i pół-kombinezony

Pomimo tego, że kurtki i pół-kombinezony są sprzedawane osobno, można je łatwo łączyć, aby stworzyć pełnoprawny garnitur. Aldous spodnie mogą mieć różne szerokości, wysokość klatki piersiowej i pleców może być również inna. Dla młodszych dzieci lepiej kupić kombinezony z wyższym tyłem. Przy aktywnym wspinaniu się w zaspach i zjeździe kurtka może stać się zbyt gorąca, ale kombinezon nie pozwoli na odsłonięcie pleców.

Każda noga musi mieć rękawy ochronne, które zapobiegają przedostawaniu się śniegu do butów i zapewniają suchość stóp. Spodnie dla niemowląt są również wyposażone w pasek, który jest noszony na podeszwie i zapobiega prześladowaniu majtek.

Ramiączka spodni są dość szerokie i elastyczne, które nie wywierają nacisku na ramiona i nie powodują dyskomfortu. Paski mają regulowaną wysokość i dopasowują się do wzrostu dziecka. Zamek błyskawiczny w spodniach, a także na kurtce, ma dodatkową ochronę przed wiatrem.

Dresy

Pomimo faktu, że główną niszę w produkcji odzieży Aldous zajmuje ciepła odzież wierzchnia dla dzieci, firma ma również w swoim asortymencie dresy. Ten rodzaj odzieży występuje w dwóch wersjach: z superelastycznego i poliestru. Obie opcje są uważane za bardzo praktyczne. Pierwszy typ, jaki dziecko może nosić podczas letniej pogody, nie jest w nim gorący i wygodny.

Kombinezon wykonany z poliestru może całkowicie zastąpić wiatrówkę podczas ciepłej wiosny lub chłodnego lata. Materiał doskonale odpycha brud i wodę, więc spodnie i kurtka mogą zastąpić płaszcz przeciwdeszczowy podczas lekkiego deszczu.

Dres jest niezbędny dla dzieci w każdym wieku. Ten rodzaj odzieży jest uważany za jeden z najbardziej wszechstronnych i praktycznych. Można go nosić na spacer lub wędrówkę. wszystkie spodnie garniturów Oldos mają u dołu za kulisami lub gumki, które nie pozwolą, aby spodnie przeciągały się po ziemi i szybko się zużywały.

Obejrzyj wideo: Arab - Ruchy prod. Louis Villain (Styczeń 2020).

Loading...

Zostaw Swój Komentarz