Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Odzież ciążowa MamaBel

O marce

Firma MamaBel jest producentem odzieży dla kobiet w ciąży, sieć sklepów firmowych znajduje się w całej Rosji.

W sklepach MamaBel znajdziesz szeroki wybór różnych ubrań dla kobiet w ciąży i karmiących - wszelkiego rodzaju dżinsy i spodnie, wygodne kombinezony, piękne sukienki i sukienki, wygodne i praktyczne ubrania domowe, odzież wierzchnia na wszystkie pory roku, specjalna wygodna bielizna, bandaże i ubrania dla matek karmiących .

Funkcje i zalety produktu

Firma MamaBel wie, jak ważne jest dla przyszłych i prawdziwych matek noszenie wygodnych strojów, które nie ograniczają ruchu, ale bardzo ważne jest, aby wyglądać pięknie i atrakcyjnie.

Na podstawie tych kryteriów produkowana jest odzież ciążowa MamaBel.

Wszystkie rzeczy dla przyszłych matek wykonane są wyłącznie z wysokiej jakości naturalnych materiałów, a wygląd ubrań - modny i stylowy - z pewnością przypadnie do gustu każdej kobiecie.

Dzięki ubraniom marki MamaBel wszystkie ciężarne dziewczynki mogą nadal prowadzić aktywny tryb życia, iść do pracy, uczestniczyć w różnych wydarzeniach i jednocześnie czuć się tak komfortowo i wyjątkowo atrakcyjnie, jak to możliwe.

Jak wybrać

Wybierając ubrania dla kobiet w pozycji, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na ich wygodę i wygodę. Spośród wszystkich rzeczy, które lubiłeś w sklepach, spróbuj wybrać najwygodniejsze modele, które idealnie pasują do twojej sylwetki i nie ograniczają ruchów.

Ciąża jest jeszcze niewielka - możesz nosić zwykłe ubrania, po prostu wybierz jeden rozmiar większy. Ale w czasie, gdy brzuch jest już zauważalny, ubrania należy wybierać w sklepach dla przyszłych matek. Jest to ważne, ponieważ wszystkie rzeczy, które są szyte dla kobiet w ciąży, są wykonane w specjalnym kroju. Na przykład spodnie dla kobiet w ciąży mają specjalną elastyczną wkładkę na brzuchach, podczas gdy zwykłe spodnie i dżinsy wywierają nacisk na ich żołądki, i nie powinno to być dozwolone.

Odzież dla kobiet w ciąży musi być uszyta zawsze z naturalnych tkanin, ponieważ kobiety w ciąży często mają skłonność do reakcji alergicznych.

Aby służyć Ci nie tylko podczas ciąży, ale także po porodzie - wybierz uniwersalne ubrania dla kobiet w ciąży i matek karmiących. Wszystkie rodzaje luźnych sukienek i bluzek są sprzedawane w sklepach MamaBel, które mają ukryte szczeliny w okolicy klatki piersiowej, co pozwoli ci łatwo i wygodnie karmić dziecko po porodzie.

Wybierając odzież wierzchnią, wiele dziewcząt woli kupić zwykłą kurtkę puchową, tylko kilka innych rozmiarów. Taki zakup nie będzie w ogóle praktyczny, ponieważ po urodzeniu dziecka ta rzecz najprawdopodobniej nie będzie dla ciebie przydatna, ponieważ będzie dla ciebie bardzo duża. Najbardziej poprawną decyzją będzie zakup kurtki dla kobiet w ciąży, która ma specjalną wkładkę na brzuchu i umożliwia zwiększenie objętości odzieży wierzchniej. W przyszłości tę wkładkę można po prostu usunąć, a piękna stylowa kurtka będzie Ci dobrze służyć przez więcej niż jeden sezon.

Obejrzyj wideo: CO UBIERAĆ W CIĄŻY JAK ZAOSZCZEDZIC ALE WYGLĄDAĆ SUPER (Styczeń 2020).

Loading...

Zostaw Swój Komentarz