Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Kora Potrójny peeling do polerowania

Współcześni producenci kosmetyków coraz częściej oferują dziewczętom i kobietom różne sposoby radzenia sobie z nieestetycznymi wadami skóry. Jedną z wszechstronnych i skutecznych opcji jest potrójny peeling do polerowania Kora.

Kobiety i dziewczęta, które go używają, były mile zaskoczone wynikiem. Podstawa peelingu zawiera wiele przydatnych naturalnych składników, które zapewniają odpowiednią pielęgnację skóry.

Kosmetyki „Kora”

Dziś rosyjska firma Kora, zaangażowana w tworzenie kosmetyków, jest jednym z najbardziej udanych liderów na rynku sprzedaży. Główną zasadą marki jest stosowanie naturalnych składników ziołowych i przepisów z tradycyjnej medycyny. Takie metody z powodzeniem łączą się z nowoczesnymi technologiami do tworzenia kosmetyków. Pozwala to uzyskać produkt wysokiej jakości o bezpiecznych właściwościach leczniczych.

Większość produktów kosmetycznych z kory zawiera składniki takie jak glina (biała i niebieska), a także specjalne zabrudzenia. Związki te są często używane do tworzenia masek w domu i już udało się wykazać ich pozytywny efekt. Producenci marki kosmetyków Cora uzupełniają te składniki innymi składnikami ziołowymi. Zasadniczo fundusze z tej firmy zawierają co najmniej 5 ekstraktów roślinnych.

Zalety kosmetycznej marki Kora obejmują:

  • szeroki wybór produktów;
  • linie kosmetyczne obejmują produkty do pielęgnacji skóry i włosów;
  • Marka zajmuje się tworzeniem produktów leczniczych i profilaktycznych.

Warto zauważyć, że wszystkie produkty przedstawione przez producenta kory są dokładnie testowane na obecność dodatków syntetycznych. Powstaje w laboratorium i jest podatny na wstępne testy. Lekarze i różni specjaliści biorą udział w rozwoju kosmetyków, co można również przypisać godności tej firmy.

Funkcje

Jedną z unikalnych opcji zawartych w linii kosmetyków Kora jest potrójny peeling do polerowania. Podstawą produktu są naturalne składniki, które zapewniają odpowiednią pielęgnację skóry. Kremowy peeling zawiera granulki jojoba, korzystne kwasy, wyciągi z oliwek, melisy i rumianku. Połączony efekt wszystkich tych składników sprawia, że ​​skóra jest odświeżona i czysta. Gładkość i elastyczność pojawiają się po pierwszej aplikacji.

Główną zaletą tego narzędzia jest to, że może z niego korzystać osoby w różnym wieku. Stosowany jest głównie do skóry tłustej i problematycznej. Aktywne składniki mogą eliminować defekty, pozbyć się skutków trądziku i przywrócić naskórek.

Zastosowanie peelingu korzystnie wpływa na koloryt skóry. Po użyciu twarz wygląda świeżo, manifestuje się efekt odmładzający.

Jego osobliwość polega na tym, że opiera się na dwóch rodzajach obierania. Narzędzie nie ma głębokiego wpływu na skórę, co jest ogromnym plusem. Zastosowanie lekkiego peelingu mechanicznego i chemicznego pozwala odświeżyć, oczyścić i nawilżyć naskórek.

Przeglądając recenzje dziewcząt i kobiet, które już używały tego peelingu, widać, że w większości przypadków efekt jest pozytywny. Gładkość i blask skóry pojawia się już po pierwszym zabiegu. Narzędzie nie jest zalecane do stosowania w obecności trądziku różowatego. Ci, którzy stosowali peeling do takiego problemu, zauważyli, że po zmyciu sieci naczyniowe stały się jeszcze bardziej zauważalne.

Linie kosmetyczne firmy Kora obejmują różne maski. Są to takie produkty, które najlepiej stosować w obecności skóry problematycznej, ponieważ mają łagodniejszy i delikatniejszy efekt. Maski można stosować, nawet jeśli na twarzy występuje trądzik różowaty.

Jak korzystać

Jeśli chodzi o stosowanie produktu, w tym procesie należy skupić się na instrukcjach wskazanych na opakowaniu. Przed użyciem należy umyć twarz, aby była lekko wilgotna. Na oczyszczoną skórę nakłada się peeling, pozostawiony na 5-7 minut. Trzeba delikatnie masować twarz, aby kompozycja lepiej wnikała w naskórek.

Następnie kompozycję należy zmyć. Efekt jest natychmiast zauważalny: skóra staje się gładka i biała. Pory są oczyszczone z zanieczyszczeń, czarne plamy znikają, pojawia się zdrowa cera. Skóra staje się gładsza, co jest dość ważne. Warto zauważyć, że po użyciu produktu złuszczanie znika. Właściciele suchej skóry często cierpią na taki problem.

Aby uzyskać maksymalny efekt po użyciu peelingu, możesz nałożyć krem ​​odżywczy. Najlepiej jest używać produktu przez noc.

Loading...

Zostaw Swój Komentarz