Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2019

Himalaya Herbals Scrub with Nim

Himalaya Herbals peeling z neem to środek złuszczający martwe komórki naskórka, oczyszczający go z zanieczyszczeń i czarnych plam. Naturalna baza kosmetyków wygładza powierzchnię twarzy i poprawia koloryt, wygładza i poprawia funkcjonowanie gruczołów łojowych.

Himalaya Herbals ma właściwości antybakteryjne, które chronią przed trądzikiem i zaskórnikami. Aby wyeliminować bakterie wywołujące trądzik, stosuje się mieszankę kurkumy. Sercem produktu jest krem ​​składający się z drobnych cząstek ściernych o turkusowym kolorze z domieszką rzadkich brązowych cząstek.

Skuteczne oczyszczenie twarzy osiąga się poprzez delikatne uszczypnięcie skóry po zastosowaniu Himalaya Herbals. Zaleca się pozostawienie kremu na trzy minuty, a następnie spłukanie wodą.

Według opinii twarz w wyniku zastosowania cudownego środka staje się gładka, matowa, nie ma żadnej szczelności i suchości.

Właściwości

Morelowy peeling oczyszczający sprzedawany jest w tubie z zawiasową pokrywką 150 ml. Indie są wskazane jako producent. Podstawą składu produktu kosmetycznego jest proszek z pestek moreli z dodatkiem nasion pszenicy i jabłka.

Produkt pomaga w szorowaniu skóry, rozjaśnia czarne kropki, usuwa złuszczone drobinki skóry, pomaga zwęzić pory, powierzchnia twarzy pozostaje nawilżona.

Peeling ma właściwości podobne do kremu, podczas gdy morelowy proszek nie przypomina proszku o średniej miękkości, dzięki czemu skóra jest oczyszczona. Wskazane jest, aby nie używać Himalaya Herbals częściej niż raz lub dwa razy w tygodniu, aby nie wysuszyć ani nie zarysować skóry.

Po nałożeniu kremu skóra staje się bardzo gładka, przyjemna w dotyku, trochę świeża, jakby po prostu umyta zimną wodą.

Narzędzie zaleca się stosować przez cały rok, ponieważ ma ograniczony okres trwałości. Z udogodnień - uchylna pokrywa szorująca, dzięki której otwiera się dosłownie w mgnieniu oka. Zamknięcie wieczka jest szczelne i bezpieczne.

Spożycie kremu jest dość ekonomiczne, należy go nakładać płynnymi ruchami dłoni, wcierając go w twarz.

Zewnętrznie zarośla są białe, są brązowe i zielone plamy. Konsystencja ma średnią sztywność, ta funkcja pozwala skutecznie oczyścić skórę. Bardziej nadaje się do powierzchownego niż głębokiego oczyszczania.

Kto jest odpowiedni

Himalaya Herbals jest bardziej odpowiedni dla skóry tłustej i normalnej i jest niepożądany do stosowania na połączoną powierzchnię twarzy.

Przed użyciem Himalaya Herbals eksperci doradzają, aby najpierw umyć twarz, masować kolistymi ruchami podczas użytkowania i spłukać mieszankę kosmetyczną ciepłą wodą na koniec zabiegu.

Podstawą peelingu są wyłącznie naturalne składniki, które nawilżają i wypełniają wilgocią każdą komórkę skóry. Należy pamiętać, że produkt kosmetyczny ma specyficzny, ale dość świeży zapach. Oprócz poprawy cery i jej miękkości, dla kilku zastosowań himalajskich ziół możesz pozbyć się czarnych plam, podczas gdy odbywa się przyjemny masaż.

Produkt najlepiej aplikować wieczorem lub wieczorem. Nie ma ograniczeń wiekowych dotyczących stosowania takich kosmetyków.

Peeling usuwa martwe cząsteczki z powierzchni skóry w ciągu kilku tygodni, są one zmywane wodą wraz z produktem kosmetycznym.

Wskazane jest, aby podczas nakładania produktu na powierzchnię skóry nie było ran, ponieważ mogą one następnie ulec zapaleniu. Przed aplikacją makijaż należy zmyć, a kolczyk usunąć.

Ogólnie peeling doskonale uzupełnia różne maski, daje skórze nowy oddech, uwalnia od niepotrzebnych obciążeń w postaci martwych łusek i czarnych kropek.

Obejrzyj wideo: Himalaya Neem Scrub For Oily Skin,Blacheads ,Acne & Glowing Skin. Review,Price & How to Use (Listopad 2019).

Zostaw Swój Komentarz