Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Woda micelarna Avon

Teraz jest tak wiele środków do usuwania makijażu, że wielu nie wie, który wybrać. Na przykład woda micelarna lub mleko? Komentarze klientów wyraźnie powinny pozostać przy pierwszej opcji, ponieważ dobrze i szybko oczyszcza skórę i nie pozostawia tłustego filmu na twarzy, jak mleczko oczyszczające.

Film zawiera przegląd i porównanie producentów wody micelarnej:

Woda micelarna Avon - dość popularne narzędzie. Ten nowy produkt pojawił się w firmie kilka lat temu pod nazwą Avon Nutraeffects.

Mity

Najpierw przyjrzyjmy się niektórym mitom, które rozwinęły się wśród użytkowników tego produktu.

 • Wielu twierdzi, że woda micelarna nie zawiera środków powierzchniowo czynnych. Tak nie jest. Ale twoja skóra nie szkodzi.
 • Micele są pojedynczymi cząsteczkami. Dlatego jeśli konsultant w sklepie twierdzi, że jest to olej lub coś podobnego - nie wierz mu.
 • Są tacy, którzy boją się korzystać z tego narzędzia z powodu przekonania, że ​​cząsteczki miceli wnikają głęboko w skórę. To także mit - nie przenikają przez skórę, a jedynie czyszczą jej powierzchnię.
 • Zasada wody micelarnej nie jest tak naprawdę silniejsza niż zwykłe mydło. Ale korzystnie wypada w porównaniu z tym, że nie wysycha i nie napina skóry, dlatego można go uznać za zaawansowany.
 • Kolejnym mitem, o którym sklepikarze lubią rozmawiać, jest to, że im droższy jest środek do usuwania makijażu, tym lepsza będzie jego jakość. To wcale nie jest prawda. Budżetowa woda może być znacznie bardziej skuteczna niż jej drogie odpowiedniki.

Plusy i minusy

Jakie są główne zalety leku Avon?

 • Niska cena;
 • Wolny przepływ
 • Nawilża i oczyszcza skórę;
 • Kompozycja nie zawiera żadnych szkodliwych pierwiastków chemicznych, takich jak parabeny, barwniki i oleje mineralne;
 • Po aplikacji skóra staje się miękka i jedwabista;
 • Dobrze radzi sobie z usuwaniem makijażu;
 • Antyalergiczny i odpowiedni dla każdej skóry.

Przejdźmy teraz do wad:

 • Wielu zauważa niezbyt przyjemny zapach tego środka;
 • Chociaż na opakowaniu wskazano, że nie trzeba go zmywać, prawie wszyscy użytkownicy to robią;
 • Aby usunąć makijaż z oczu za pomocą tej wody, musisz dużo wysiłku.

Kompozycja

Jak wspomniano wcześniej, kompozycja nie zawiera żadnych szkodliwych składników. Kokoamfodiacetat disodowy, który działa na skórę z miękkością i delikatnością, jest stosowany jako środek powierzchniowo czynny.

Istnieją również całkowicie naturalne składniki, takie jak ekstrakt z kwiatów pachnącego wiciokrzewu japońskiego. Działa tonizująco na skórę i pomaga radzić sobie z problematycznymi obszarami, takimi jak trądzik, trądzik lub coś innego.

Nasiona słonecznika w kompozycji pomagają nawilżyć skórę i regulować metabolizm wodno-lipidowy.

Nasiona chia dają skórze wielonienasycone kwasy i sprawiają, że jest ona bardzo miękka i zadbana.

Owoce drzewa mydlanego, a raczej ich ekstrakt, są po prostu odpowiedzialne za zapewnienie, że skóra nie wysycha i zapewnia delikatny efekt, a także jej oczyszczenie.

Recenzje

Wielu porównuje wodę micelarną Avon z podobnym narzędziem marki Savonry Kosztują tyle samo, ale użytkownicy są bardziej zadowoleni z produktów Avon zarówno pod względem składu, jak i rezultatów.

Kupujący zauważają, że słoik Avon ma bardzo wygodny mały otwór, z którego można łatwo nałożyć płyn do demakijażu bez wypełniania wszystkiego.

Są też ludzie, którzy próbowali zrobić makijaż teatralny za pomocą wody micelarnej i bardzo im się podobał - wszystko łatwo się zmyło, a skóra właściwa stała się miękka i jedwabista.

Możesz dowiedzieć się jeszcze więcej o zaletach wody micelarnej z następującego filmu:

Obejrzyj wideo: ULUBIEŃCY ROKU 2018 AVON POLECAM! CO WARTO KUPIĆ? (Luty 2020).

Loading...

Zostaw Swój Komentarz