Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Jak stosować serum w sprayu do włosów

Piękne loki są nie tylko wskaźnikiem piękna, ale także zdrowia. Dlatego opieka nad nimi wymaga dużego wysiłku. Serum w sprayu do włosów pomoże ci ułatwić tę pracę.

Funkcje

Bardzo ważne jest, aby kobieta miała zadbane loki, ale agresywne środowisko, chemikalia, suszarka do włosów, lokówka, niewłaściwe odżywianie sprawiają, że skóra głowy jest sucha, a pasma są matowe i pozbawione życia.

Aby przywrócić ich siłę, musisz użyć specjalnej surowicy.

Ona jest jest czymś pomiędzy balsamem, maską i płukanką i zastępuje wszystko na raz. Można go nakładać na mokre lub suche włosy, bez potrzeby spłukiwania. Ale nadal nie zaleca się używania go zamiast klimatyzatora, ponieważ takie użycie może powodować wypadanie włosów.

Zastosowane serum odżywia loki, zatykając łuski, nie pozwala odciąć włosów. Ponadto tworzy warstwę ochronną.. Korzystanie z suszarki do włosów i innych urządzeń termicznych nie uszkadza włosów. Serum nadaje im większą objętość i sprawia, że ​​są grubsze.

Zastosowanie

Zastosowanie serwatki zależy od jej przeznaczenia.

Do kręconych włosów. Pomaga pozbyć się znienawidzonych fal. Nakładaj na lekko wilgotne loki. Następnie są prostowane żelazkami. Dodatkowe środki ochrony termicznej nie są wymagane; ten produkt dobrze sobie poradzi z tą funkcją.

  • Nawilżający do wszystkich rodzajów włosów. Szczególnie nadaje się do pasm uszkodzonych przez zwijanie lub farbowanie. Ten produkt przywraca strukturę, zapewnia głębokie odżywienie, nadaje połysk i blask. Nakładaj na całkowicie suche lub lekko wilgotne loki. Można go stosować codziennie.

Od łupieżu. Przeciwzapalne i przeciwdrobnoustrojowe właściwości tego produktu doskonale radzą sobie z tym problemem. Daje efekt nawilżenia, odżywienia skóry głowy. Zmniejsza również swędzenie, poprawia strukturę włosów, odżywia mieszki włosowe, zwiększa ich wzrost.

  • Na końce włosów. Przeznaczony do ich odżywiania i zapobiegania przekrojowi. Musi być nakładany po każdym umyciu głowy, od połowy długości loków do ich końców. Ta kompozycja nie powoduje, że pasma są cięższe, czyni je gładkimi i posłusznymi. Doskonałym lekarstwem będzie tu dwufazowe serum ”Cenne oleje" z Avon.

Na bazie olejku łopianowego przyspiesza wzrost włosów. Właściwości ekstraktów z łopianu są od dawna znane i są maksymalnie przenoszone do tego produktu. Po aplikacji loki stają się grubsze, ich wzrost jest przyspieszony. Świecą zdrowiem i pięknem. Możesz nakładać serum zarówno na suche, jak i mokre włosy, najpierw wmasuj w nie cebulki, a następnie rozprowadź je na całej długości. Stosuj 2-3 razy w tygodniu.

Recenzje

Wielu próbowało już sprayu w surowicy i było zadowolonych. Według opinii, przy prawidłowym stosowaniu nie zanieczyszcza skóry głowy, nadaje blasku i przywraca witalność zmęczonym, uszkodzonym kółeczkom.

Aby dowiedzieć się, jak używać serum do włosów, zobacz wideo.

Serum w sprayu - niezbędne narzędzie, które powinno znaleźć się w arsenale każdej kobiety.

Wtedy jej fryzura będzie nienaganna, pasemka będą świecić i przyciągać uwagę innych.

Loading...

Zostaw Swój Komentarz