Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2019

Avon Lakier do włosów

Ekologia, stres, zmęczenie, regularne loki i barwniki - wszystko to negatywnie wpływa na włosy kobiet. Jednym ze skutecznych sposobów ich ochrony może być lakier do włosów Avon, który łatwo się nakłada i chroni przed dalszymi uszkodzeniami.

Gatunek

Asortyment firmy przedstawia różne opcje dla tych produktów, z których każdy ma swój własny cel.

Na poniższym wideo zobacz porównanie dwóch rodzajów lakieru do włosów Avon.

Niezawodna ochrona termiczna

Częste używanie lokówki i regularne suszenie suszarką do włosów nie pozostaną niezauważone, niszcząc loki. Aby rozwiązać ten problem, opracowano spraye chroniące przed ciepłem, które tworzą najcieńszy film. Ta folia pomaga zatrzymać wilgoć, zapobiegając jej odparowaniu i neutralizuje uszkodzenia spowodowane gorącym powietrzem i ogrzewanymi urządzeniami.

Jako dodatkowe składniki skład produktu kosmetycznego może obejmować witaminy i wyciągi z roślin leczniczych, które odżywiają i leczą linię włosów. Po dodaniu gliceryny dodatkowo wygładza nici.

Wszystkie takie kosmetyki są podzielone na trzy typy:

  • Spłukać. Nakłada się go na pasma przed lub podczas procesu prania.
  • Nieusuwalny. Służy do mycia włosów i jest uważana za najbardziej skuteczną opcję.
  • Do pracy z narzędziami termicznymi. Kosmetyki, które mają właściwości nawilżające i ochronne, stosuje się bezpośrednio podczas układania lokówki lub pracy z żelazkiem.

Preparaty z barierą termiczną obejmują Avon Advance Techniques Spray Lotion. Oprócz głównej akcji ma efekt stylizacji, pomagając naprawić stylizację.

Nawilżający

Suche włosy i skóra głowy, podobnie jak inne „obszary krytyczne”, wymagają regularnego nawilżenia. I tu na ratunek przychodzą spraye nawilżające, które można nakładać zarówno po umyciu włosów, jak i po pewnym czasie.

Takie produkty nie zawierają alkoholu ani olejów tłuszczowych i nadają się do częstego stosowania. Pielęgnują loki i nadają im zdrowy połysk.

Linia produktów Avon obejmuje Phyto Fortyfikację, spraye z pokrzywy i łopianu, maliny i hibiskus oraz balsamy Winter Protection, których głównym działaniem jest nawilżanie.

Tom

Każda kobieta marzy o wspaniałej objętości swojej fryzury. Jednak w rzeczywistości nie wszystkim udaje się osiągnąć piękny tom. Jest to szczególnie trudne dla właścicieli cienkich pasm. Dlatego jednym z priorytetowych obszarów firm kosmetycznych jest tworzenie funduszy na poprawę wolumenu.

Ale częste stosowanie lakierów, pianek i pianek szkodzi lokom. Ale aerozol mający te same funkcje jest tym, czego potrzebujesz. Nie skleja się i nie obciąża nici.

Objętość jest przywiązana poprzez zwiększenie ich elastyczności i gęstości w strefie podstawowej. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu olejków eterycznych i ekstraktów roślinnych.

Jedna z najpopularniejszych balsamów do opryskiwania w tym obszarze od Avon jest uważana za narzędzie „Maksymalna objętość”. Podnosi loki od samych korzeni, nadając im piękny i schludny wygląd. Szybko się wchłania. Nie tworzy tłustej płytki nazębnej. Dozwolone jest nakładanie na suche i mokre pasma.

Łatwe czesanie

Problem splątanych i niegrzecznych pasm jest znany wielu. Spraye, które zapobiegają plątaniu się ze względu na specjalne kompleksy i komponenty, pomogą złagodzić to zadanie.

Jednym z produktów Avon, który przyczynia się do bezproblemowego czesania, jest balsam do moreli i masła Shea Spray.

Wzmocnienie i przywrócenie

Jedną z przyczyn uszkodzenia linii włosów jest jej przebarwienie lub perm. Dlatego Avon zwraca szczególną uwagę na dbałość o takie pierścienie, opracowując serię produktów specjalnego leczenia do codziennego użytku.

Jedną z nich była seria Precious Oils, która obejmuje dwufazowy spray do lakierowanych i uszkodzonych pasm. W swoim składzie:

  • kompleks witamin;
  • pierwiastki śladowe;
  • kwasy tłuszczowe;
  • olejki eteryczne;
  • ekstrakty i ekstrakty roślinne.

Wszystkie te składniki nie tylko zapobiegają dalszemu uszkodzeniu linii włosów, ale także jej odbudowie. Wnikając głęboko w ich strukturę, składniki sprayu działają na niektóre obszary, uruchamiając procesy regeneracji. Odpowiedni do wszystkich rodzajów włosów.

Innym popularnym wynalazkiem jest Instant Recovery 7 Serum Spray, który zapobiega wypadaniu i łamliwości włosów, przywraca lokom zdrowy blask i chroni je przed różnymi szkodliwymi czynnikami.

Pielęgnacja końcówek

Rozszczepione końce pasm przysparzają kłopotów dziewczętom i kobietom. Faktem jest, że napiwki są ich najbardziej wrażliwą częścią, dlatego najpierw „cierpią”. I nawet zwykła fryzura jest tutaj bezużyteczna. Dbanie o wskazówki jest częścią „odpowiedzialności” wielu sprayów rewitalizujących i ochronnych Avon.

Antystatyczny

Elektryczność statyczna, która gromadzi się zwłaszcza we włosach podczas zimy, prowadzi do uszkodzeń. Stają się mocniejsze, gorsze grzebieniem i pasują do fryzur.

Aby pokonać te problemy, odpowiednie są specjalne spraye o działaniu antystatycznym.

Taki środek antystatyczny jest również dostępny w arsenale Avon - w linii Advance Techniques.

Recenzje

Avon to firma, która z powodzeniem działa w branży kosmetycznej od ponad 100 lat. Z powodzeniem łączy wieloletnie doświadczenie z najnowszymi osiągnięciami i wynalazkami w swojej dziedzinie. Wszystko to pozwala jej produkować wysokiej jakości, popularne i niedrogie kosmetyki.

O tym, jak dobrze się to potwierdza, świadczą recenzje, z których większość jest wyjątkowo pozytywna.

Jeśli chodzi o spraye, tutaj kupujący, wraz z wysokiej jakości pielęgnacją włosów, najczęściej zauważają ich łatwą aplikację i przyjemny aromat, który daje pozytywne emocje.

Ponadto, zdaniem fanów markowych kosmetyków, efekt stosowania sprayów do włosów utrzymuje się przez długi czas, więc nawet niewielka ilość wystarczy na długi czas.

Loading...

Zostaw Swój Komentarz