Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2019

Szampon tonizujący

Zmiana koloru lub odcienia włosów to najlepszy sposób na radykalną zmianę obrazu. Wiele kobiet chce dodać osobowości do ich codziennego wyglądu, a szampon tonizujący może nie tylko przekształcać loki, ale także wypełniać je przydatnymi elementami i składnikami odżywczymi, co jest główną zaletą zabarwionych szamponów.

Akcja

Sercem każdego barwionego preparatu jest regularny szampon z dodatkiem specjalnych pigmentów barwiących. Dzięki elementom, które składają się na koncentrat do mycia, włosy są nie tylko oczyszczane z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, ale także zmieniają kolor o kilka odcieni. Uzyskany wynik zależy od rodzaju włosów i pozostałości po poprzednich plamach.

Skład i właściwości zabarwionych szamponów można znaleźć bardziej szczegółowo w następnym filmie.

W każdym razie cień pozostanie nawet po czterokrotnym umyciu. Elementy produktu kosmetycznego nie wnikają głęboko w strukturę loków, a jedynie pokrywają ich powierzchnię.

Zasady aplikacji

Przed rozpoczęciem zabiegu obficie nakłada się tłusty krem ​​wzdłuż linii czoła. Następnie loki lekko zwilża się wodą, a tonik nakłada się ruchami masującymi, przesuwając się z tyłu głowy wzdłuż wzrostu loków. Włosy z nałożonym produktem są usuwane za pomocą grzebienia. Po trzymaniu produktu na włosach przez kilka minut, należy go całkowicie zmyć dużą ilością wody bez użycia szamponu i nałożyć ponownie, aby naprawić wynik.

Przy drugim płukaniu włosy są zmiękczone balsamem. Produkty odcień różnią się zasadniczo od farb, a po każdym myciu włosów ich kolor stanie się mniej nasycony i z czasem całkowicie się zmyje. Nie zaleca się stosowania tonicznego szamponu po wybielaniu i trwałej ondulacji. W rezultacie włosy nabiorą nieestetycznego brudnego koloru bordowego lub zielonkawego odcienia.

Szczególną uwagę należy zwrócić na wybór funduszy na siwe włosy. Są o rząd wielkości bogatsze niż środki stosowane do włosów o naturalnym kolorze.

Najpopularniejsze środki zaradcze

Prawie każdy producent kosmetyków ma w swoim asortymencie szereg produktów do barwienia, ale każdy z nich ma swoje własne cechy.

Estelle

Zawarty w kompozycji kompleks keratynowy ma działanie regenerujące na mieszki włosowe. Brak wodoru i amoniaku nie ma destrukcyjnego wpływu na strukturę, więc ten szampon nie jest szkodliwy dla włosów. Linia produktów składa się z 17 odcieni, z których każdy ma oryginalne kolory, efekt odżywki, przywraca elastyczność włosów, naturalny blask i połysk. Barwienie daje stały kolor, który nie zmienia się nawet po dłuższym wystawieniu na słońce.

Szampon należy przechowywać przez co najmniej pół godziny, ale czas można zmniejszyć, aby uzyskać pożądany ton. W przypadku prawidłowego użycia preparatu uzyskuje się piękny naturalny kolor o naturalnym połysku.

Schwarzkopf

Produkty do koloryzacji tej firmy będą idealną opcją dla podkreślonych włosów. Szampon Hue wzmacnia widoczny efekt zimnych tonów całkowicie usuwając żółknięcie. Korzenie są wypełnione białkami, w których bogaty jest szampon Schwarzkopf. Czas ekspozycji produktu wynosi 1-5 minut, w zależności od pożądanego efektu.

Skład szamponu jest podobny do żelu, dzięki czemu można go bardzo ekonomicznie wydać. Nakłada się go dość łatwo, a także po prostu zmywa, dzięki czemu włosy są lśniące i posłuszne. Paleta kolorów jest bardzo różnorodna, kolor trwa długo.

Irida

Marka oferuje kilka rodzajów produktów, najpopularniejsze:

  • IRIDA M De Luxe. Kompozycja jest bogata w składniki, które pomagają przywrócić i utrzymać zdrowie. Loki zyskują nasycony odcień z głębokimi przelewami, siwe włosy od samych korzeni są w 100% pomalowane.
  • Luxe i IRIDA M. klasyk. Produkty z tej serii są przeznaczone dla właścicieli blond włosów. Łagodzi zażółcenia i plamy na całej długości.

Loreal

Produkty Loreal zawierają fitoekstrakty naturalnego pochodzenia, dużą liczbę witamin i minerałów. Zastosowanie szamponów Loreal przekształca włosy, nadając im błyszczący wygląd i stymulując wzrost. Niezależnie od wyboru koloru - czekoladowego, złotego, wiśniowego, miedzianego lub innej opcji, każda z nich niezawodnie plami siwe włosy na całej długości, nadając połysk.

Jak spłukać

W przypadku prawidłowej aplikacji powstały odcień znika po dziesiątym spłukaniu. Jeśli uzyskany kolor w ogóle nie spełnia oczekiwań, możesz go usunąć po tygodniu, pod warunkiem codziennego mycia włosów. W Internecie istnieje wiele środków ludowej do zmywania szamponu, skuteczność ich użycia można zobaczyć w następnym filmie.

Jeśli nałożysz produkt na loki, z których poprzedni odcień nie zniknął jeszcze całkowicie, wynik może być całkowicie nieprzewidywalny. Problem będzie można rozwiązać tylko przy pomocy profesjonalnego fryzjera, który wybierze odpowiedni odcień farby.

Aby usunąć cień, stosuje się specjalne profesjonalne szampony i emulsje do głębokiego czyszczenia, które usuwają farbę. Dobrą alternatywą dla takich funduszy jest czarne mydło znaku towarowego „Babcia Agafia”, które nie zawiera szkodliwych elementów. Po kilkukrotnym umyciu głowy takim mydłem możesz całkowicie pozbyć się niechcianego koloru.

Szampon z tonikiem jest produktem kosmetycznym i może powodować reakcję alergiczną. Przed użyciem produktu, który lubisz, zalecamy sprawdzenie skóry pod kątem wrażliwości na jej składniki.

Obejrzyj wideo: PONOĆ NAJLEPSZY SZAMPONTONER DO NIWELOWANIA ŻÓŁTEGO ODCIENIA BLONDU?! (Listopad 2019).

Zostaw Swój Komentarz