Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2019

Olejek do włosów Mythic Oil od L'Oreal

Długie i piękne włosy są jednym z głównych znaków kobiecego piękna. Dlatego większość dziewcząt poświęca dużo czasu na opiekę nad lokami, próbując znaleźć środki, które szybko uporządkują włosy. Jednym z takich sprawdzonych lekarstw są olejki do włosów. Odżywiają loki od nasady aż po same końce, dzięki czemu są mocniejsze i lśniące.

Spośród różnorodnych olejków szczególnie wyróżnia się Mythique Oil od L'Oréal Professionnel. Olej ten bardzo szybko zasłużył na swoją nazwę, zdobywając chwałę prawdziwie mitycznych magicznych środków wśród zwykłych dziewcząt, a także wśród profesjonalnych fryzjerów i stylistów. Zobaczmy, jaki jest sekret tego cudownego produktu i jaki ma on wpływ na włosy.

Funkcje

Ten wysokiej jakości produkt od L'Oreal Professionnel został stworzony zgodnie z orientalnymi przepisami na piękno. W końcu to wschodnie dziewczęta zawsze wiedziały, jak dbać o siebie, a nawet w trudnych warunkach życia pozostawały atrakcyjne. Pomogły im w tym wszelkiego rodzaju oleje. Producenci postanowili odtworzyć tradycyjne przepisy, przerabiając je na europejski sposób. Rezultatem było bardzo „mityczne” narzędzie, które teraz zbiera entuzjastyczne recenzje od wielu fanów.

Mythic Oil jest sprzedawany w małych butelkach. Jasnożółta ciecz przypomina płynne złoto. I, jak pokazuje doświadczenie, nie na próżno - właściwości tego produktu są naprawdę na wagę złota. Jednocześnie olej nie jest zużywany bardzo szybko. Pomimo dość płynnej konsystencji utrzymuje się przez długi czas.

Skład tego narzędzia jest dość skomplikowany. Aby zapewnić włosom blask i dobre odżywianie, producenci łączą kilka rodzajów olejków w tej małej butelce.

Jego baza jest jak najbardziej naturalna - awokado i olej z pestek winogron. Pierwszy, nasycony przydatnymi kwasami tłuszczowymi, odpowiada za lśniące włosy. Odżywia je, nie obciążając jednocześnie, jak robią to inne produkty na bazie silikonu. A drugi nasyca włosy kwasem linolowym i chroni je przed wpływami środowiska. Dlatego ten olej jest idealny do farbowanych lub suszonych włosów.

Możesz dowiedzieć się więcej o olejkach do włosów Loreal Mythic Oli z następnego filmu.

Warunki użytkowania

Muszę powiedzieć, że ten składnik odżywczy można stosować na kilka sposobów. Olejek ma bardzo lekką konsystencję, dzięki czemu dobrze układa się na włosach, a nawet w połączeniu z innymi środkami nie obciąża ich.

Na codzień

Najprostszym i najbardziej oczywistym sposobem aplikacji jest nałożenie kilku kropli na włosy na całej długości. Robiąc to codziennie, chronisz je przed suchym powietrzem i zmniejszasz ich kruchość. Jeśli masz rozdwojone końcówki, najprawdopodobniej po kilku tygodniach regularnego używania tego narzędzia zapomnisz o tym problemie.

Mythic Oil to także świetny produkt do stylizacji. Nie tylko sprawia, że ​​włosy są bardziej posłuszne, co pozwala symulować pożądaną fryzurę, ale także ułatwia proces czesania, a także chroni loki. Więc jeśli zdecydujesz się użyć żelaza, będą one mniej podatne na uszkodzenia.

Podczas mycia

Innym dobrym sposobem na użycie tego produktu do pielęgnacji jest nałożenie go na loki bezpośrednio przed praniem. Ta procedura jest szczególnie istotna, jeśli regularnie myjesz włosy twardą wodą i cierpią z tego powodu.

Aby to zrobić, nałóż olej na brudne włosy około dziesięć minut przed ich umyciem. Zwróć szczególną uwagę na wskazówki. Takie zastosowanie produktu wynika również z faktu, że olej nakładany na loki wypełnia pory każdego włosa, co oznacza, że ​​korzystne substancje nie zostaną wypłukane.

Aby to zrobić, nałóż olej na brudne włosy około dziesięć minut przed ich umyciem. Zwróć szczególną uwagę na wskazówki. Takie zastosowanie produktu wynika również z faktu, że olej nakładany na loki wypełnia pory każdego włosa, co oznacza, że ​​korzystne substancje nie zostaną wypłukane.

Aby to zrobić, nałóż olej na brudne włosy około dziesięć minut przed ich umyciem. Zwróć szczególną uwagę na wskazówki. Takie zastosowanie produktu wynika również z faktu, że olej nakładany na loki wypełnia pory każdego włosa, co oznacza, że ​​korzystne substancje nie zostaną wypłukane.

Do stylizacji

Ten sam rezultat można osiągnąć stosując olej po umyciu. Wystarczy nałożyć go na mokre pasma, rozciągając się na całej długości. Czesanie włosów natychmiast po umyciu jest niepożądane, więc po prostu przesuń loki dłońmi, oddzielając je. Po wyschnięciu włosy będą wyglądać schludnie i będziesz potrzebować minimalnego czasu na ich ułożenie.

Po użyciu oleju możesz użyć suszarki do włosów lub żelazka bez obawy, że wysuszą zamki lub unieruchomią je.

Wielu profesjonalnych stylistów używa również Mythic Oil po stylizacji. Po wysuszeniu włosów i uformowaniu fryzury wystarczy wycisnąć kilka kropli oleju na dłoń i przejść dłońmi wzdłuż loków. W tym przypadku otrzymujesz dwa bonusy jednocześnie: stylizacja trwa dłużej, a loki błyszczą i wydają się bardziej zadbane.

Po zabarwieniu

Twórcy Mythic Oil zalecają również dziewczętom inny sposób skorzystania z tego cudownego lekarstwa. Radzą używać olejku podczas farbowania włosów. Środki toksyczne często wywierają zły wpływ na włosy, dlatego należy je odpowiednio chronić.

Wystarczy dodać kilka kropli bezpośrednio do barwnika, wymieszać i rozprowadzić na całej długości. W ten sposób nasycisz farbę przydatnymi elementami i nie wysuszy ona twoich włosów i nie zepsuje ich tak bardzo. Używając tego sekretu podczas barwienia, zachowasz naturalne piękno włosów i ich żywotność. Ta metoda jest szczególnie przydatna dla tych, którzy często malują. Korzystając z niego, nawet w domu uzyskasz dobry wynik, który może być trudny do osiągnięcia nawet w profesjonalnym salonie.

Do leczenia zniszczonych włosów

Jeśli twoje włosy są już przerzedzone i zniszczone, to narzędzie pomoże ci je uporządkować. Oczywiście, aby uzyskać lepszy efekt, lepiej odciąć obcięte włosy, a dopiero potem zacząć na bieżąco stosować olej. W takim przypadku może zapobiec dalszemu przekrojowi.

Faktem jest, że na końcach włosów, szczególnie długich, składniki odżywcze praktycznie nie docierają. Dlatego, znajdując się bez jedzenia, zaczynają się rozdzielać i odrywać, psując ogólne wrażenie. Dlatego konieczne jest nałożenie oleju bezpośrednio na końcówki, karmienie ich. Jeśli zrobisz to w pełni, to po miesiącu regularnego stosowania Mythic Oil zapomnisz o swoim problemie.

A do leczenia włosów na całej długości Mythic Oil można stosować jako pełnoprawną maskę. Doskonale odżywia włosy przydatnymi substancjami. Dlatego jeśli twoje włosy wydają się tępe i pozbawione życia, spróbuj zastosować ten produkt na całej długości, nie pozostawiając go na kilka minut, ale na godzinę, a nawet całą noc. Aby użyć oleju jako maski, potrzebujesz go więcej, co oznacza, że ​​po użyciu trzeba go zmyć zwykłym szamponem. Po takiej odżywczej masce włosy będą naprawdę zdrowe i lśniące.

Jak widać, Mythic Oil to naprawdę wielofunkcyjne narzędzie, które poradzi sobie z wieloma problemami. Kup butelkę tego cudownego narzędzia, a Twoja fryzura będzie wyglądać lepiej zadbana, bez względu na to, jakie początkowo problemy.

Loading...

Zostaw Swój Komentarz