Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Elektryczna prostownica do włosów

Każda dziewczyna z naturalnie kręconymi włosami czasami chce zmienić swój wizerunek, prostując loki. Niestety, nie wszystkie produkty nadają się do kręconych piękności z różnych powodów. Niektóre środki nie dają pożądanego rezultatu, podczas gdy inne znacznie szkodzą włosom.

Ale stosunkowo niedawno na ratunek płci pięknej przybyło innowacyjne urządzenie - elektroszczot.

Funkcje

Obecnie istnieje kilka opcji prostowania loków. Wśród nich są:

 • korzystanie z prasowania;
 • ciągnięcie za pomocą szczotkowania i suszarki do włosów;
 • zastosowanie specjalnych masek wygładzających;
 • chemiczne prostowanie włosów.

Elektryczny grzebień może to wszystko zastąpić. Na zewnątrz przypomina pędzel do masażu, różniąc się od niego zdolnością do łączenia się z siecią i podgrzewania zębów. Zęby na krawędziach nie nagrzewają się, podobnie jak same końce zębów, co pozwala na bezpieczne użytkowanie. Najczęściej w takich grzebieniach istnieje możliwość regulacji reżimu temperatury.

To urządzenie ma następujące zalety:

 • Łatwy w użyciu. Nawet nastolatek będzie w stanie poradzić sobie z takim urządzeniem.
 • Wygoda Nie musisz używać suszarki do włosów i grzebienia osobno, ponieważ grzebień łączy je w jedno narzędzie.
 • Bezpieczeństwo Z powodu braku elementu grzejnego na końcach zębów i w zębach skrajnych, występowanie oparzeń jest całkowicie wykluczone.
 • Wielofunkcyjność. Czesanie loków, masowanie skóry głowy i delikatne modelowanie włosów.
 • Codzienne stosowanie nie szkodzi włosom.

Urządzenie jest bardzo przydatne i niezbędne dla kobiet, które koncentrują się na prostowaniu loków. Nie można jednak obejść się bez minusów, ponieważ grzebień ma pewne wady:

 • urządzenie działa z sieci, więc drut może utrudniać ruch;
 • masa grzebienia często przekracza 500 gramów, więc procedura prostowania przekształca się w ćwiczenia fizyczne, powodując zmęczenie;
 • wiele podróbek, które mogą uszkodzić twoje włosy.

Po opisaniu głównych zalet i wad elektrorazmy możemy stwierdzić, że urządzenie jest naprawdę potrzebne, najważniejsze jest prawidłowe wybranie urządzenia.

Zasada działania

Tutaj wszystko jest dość proste. Elektryczny grzebień może pracować z sieci lub za pomocą baterii. Urządzenie należy włączyć za pomocą specjalnego przycisku, wybierz tryb temperatury, jeśli jest taka funkcja, i możesz zacząć prostować włosy. Istnieją modele z możliwością jonizacji. Ta funkcja przyniesie tylko korzyści.

Specyfikacje techniczne

Urządzenia mają różne parametry techniczne, w zależności od wybranego modelu, między innymi:

 • zakres mocy urządzenia od 10 do 20 watów;
 • niezbędne napięcie - 220 woltów;
 • możliwość przełączania trybów ogrzewania;
 • funkcja jonizacji;
 • wymienna dysza dla łatwego czyszczenia;
 • obecność wskaźników ładowania / włączenia / ogrzewania.

Czy szkodzi twoim włosom?

Urządzenie jest niezwykle potrzebne dla dziewcząt z lokami, które chcą radykalnie zmienić swój wizerunek. Elektryczny grzebień-prostownik łączy wiele przydatnych funkcji i właściwości: wygładza loki, nadaje im połysk, usuwa elektryczność statyczną, ładuje się jonami, a także doskonale masuje głowę.

Produkty wysokiej jakości nie niosą żadnego niebezpieczeństwa. Ale jeśli urządzenie okazało się niskiej jakości, możesz łatwo spalić skórę głowy i zepsuć włosy. Dlatego przy zakupie tego urządzenia należy zwrócić uwagę na markę i sklep, w którym ma miejsce zakup.

Gatunek

Najczęściej grzebienie z dodatkiem funkcji suszarki znajdują się na półkach sklepowych. To urządzenie pozwala skrócić czas układania. Grzebień wysusza mokre włosy, a jednocześnie układa je.

Funkcja dostarczania pary do włosów za pomocą bezpiecznego generatora pary zwiększa różnorodność towarów prezentowanych w sklepach. Ten grzebień zawiera mały zbiornik, w którym wlewa się wodę, co sprawia, że ​​procedura prostowania jest jak najbardziej przyjemna.

Grzebień z funkcją masażu. Cudowny pomysł, który pozwala zrelaksować się podczas stylizacji, czyli połączyć biznes z przyjemnością. Dodatkowy masaż skóry głowy stymuluje mieszki włosowe, poprawia mikrokrążenie krwi, przyczyniając się do pełnego wzrostu dodatkowych włosów.

Urządzenia z możliwością jonizacji mogą usuwać zgromadzoną elektryczność statyczną z loków. Szczególnie istotne jest korzystanie z tej funkcji w zimnych porach roku podczas noszenia czapek. Jony również pozytywnie wpływają na naskórek głowy.

Wybierając elektryczny grzebień prostowniczy, należy zwrócić szczególną uwagę na modele z możliwością zmiany reżimu temperatury. Ta funkcja zmaksymalizuje zdrowie włosów podczas stylizacji, a także zapewni możliwość kontrolowania procesu i osiągnięcia pożądanego efektu.

Najlepsze modele

Aby twoje włosy były zdrowe i mocne, zaleca się wybrać urządzenie wysokiej jakości. Najlepsze modele takich prostownic grzebieniowych są następujące:

Szybka prostownica do włosów to dość popularny model, który zyskał uniwersalne uznanie. Wśród zalet grzebienia można wyróżnić: rozsądną cenę, jasny, stylowy wygląd, stosunkowo niską wagę, kompaktowość i duży wybór opcji. To urządzenie ma wydłużony przewód, który obraca się o 360 stopni, co pozwala manewrować nim przy lustrze. Rękojeść grzebienia wykonana jest ze specjalnego tworzywa sztucznego odpornego na ciepło, co oznacza, że ​​można go bezpiecznie używać.

Braun Satin Hair - główną zaletą tego grzebienia jest szacunek dla włosów. Nawet po kilku miesiącach codziennego użytkowania loki wyglądają zdrowo i silnie. Ze względu na obecność funkcji jonizacji pozwala pozbyć się elektryczności statycznej. Uciążliwe w porównaniu do poprzedniego modelu.

Bosch PHB5363 to kolejny przedstawiciel niemieckich producentów, znany ze swojej trwałości, siły i niezawodności. Usuwając elektryczność statyczną z włosów, nadaje im połysk i jest posłuszna.

Philips StyleCare HP8668 / 00 - to uniwersalne urządzenie, które łączy w sobie funkcję jonizacji, prostowania i kręcenia włosów.

Hot Brush Tico Professional - jeden z nowych produktów na rynku grzebienia elektrycznego, zyskał popularność dzięki swojej wszechstronności.

Babyliss AS130E to dość przystępny i popularny model, którego zaletą jest wszechstronność. Ten grzebień pomoże wysuszyć mokre pasma, wygładzić niegrzeczne loki i nadać im połysk.

Remington Keratin Therapy Pro Volume to popularny grzebień, który nadaje włosom idealny kształt. Ma kształt okrągłej szczotki i jest idealny do stylizacji krótkich włosów. Działa z bateriami, co czyni go niezbędnym w podróży.

Instrukcje użytkowania

Aby uzyskać maksymalny efekt podczas korzystania z elektrografiki i zapewnić maksymalne bezpieczeństwo, konieczne jest przestudiowanie instrukcji każdego urządzenia elektrycznego, zwłaszcza jeśli istnieje bezpośredni kontakt z włosami i skórą głowy. Obecnie większość urządzeń elektrycznych jest wyposażona w układ przeciwzapalny.

Rozważ podstawowe zasady użytkowania:

 • W większości modeli istnieje możliwość wyboru trybu temperatury. W zależności od rodzaju włosów musisz włączyć i utrzymać określoną temperaturę nagrzewania. Najniższa temperatura jest niezbędna do wygładzenia cienkich włosów, wynosi od 150 do 160 stopni. Włosy o normalnej grubości można prostować w temperaturach od 180 do 190 stopni. Loki o sztywnej i niegrzecznej strukturze muszą być wygładzone w temperaturze 200 stopni.
 • Wielu producentów zaleca, aby nie nadużywać używania elektro-włosów, to znaczy nie należy ich używać częściej niż dwa razy w tygodniu. Jeśli jednak ta opcja nie jest odpowiednia, powinieneś zadbać o zakup dodatkowej ochrony włosów, w postaci produktów do stylizacji chroniących przed ciepłem, a także wybrać grzebień z funkcją jonizacji.
 • Przed użyciem urządzenia włosy muszą być czyste, w przeciwnym razie fryzura będzie wyglądać brzydko i zaniedbana.
 • W zależności od modelu istnieje możliwość stosowania zarówno mokrych, jak i suchych włosów. Najważniejsze tutaj jest przestudiowanie instrukcji i przestrzeganie ich, aby nie uszkodzić włosów.

Dla dodatkowego komfortu pięknej połowy producenci dodają jeszcze kilka opcji: utrzymanie temperatury, wskaźniki ogrzewania, automatyczne wyłączanie, a także wykorzystanie sygnałów dźwiękowych, wyświetlacza i timera. Instrukcja użytkowania musi zawierać opis wszystkich dostępnych funkcji.

Wskazówki dotyczące wyboru

Elektryczny grzebień to dość nowy produkt na rynku urządzeń do pielęgnacji włosów. Firmy produkcyjne, konkurując ze sobą, starają się stworzyć bardziej funkcjonalny i praktyczny model. Takie podejście do biznesu jest oczywiście korzystne dla konsumentów. Jednak myśląc o zakupie urządzenia, musisz pamiętać o jakości. Aby upewnić się, że producent przestrzega wszystkich zasad, musisz zapoznać się z certyfikatem jakości, a dopiero potem dokonać wyboru konkretnego modelu.

Następnie warto zrozumieć kwestię nabycia oryginalnego grzebienia, a nie taniego analogu.

Wydanie tanich kopii prawie każdego produktu nie jest już nowością. Istnieją całe tajne warsztaty do produkcji różnego rodzaju towarów. Z reguły do ​​produkcji takich produktów zatrudniana jest tania siła robocza, która nie ma doświadczenia w tej dziedzinie. Łatwo zgadnąć, jaką jakość mają takie urządzenia. Los oryginalnych modeli popularnych marek grzebieni elektrycznych jest taki sam.

Wybierając, należy zwrócić uwagę na następujące punkty:

 • Cena grzebienia powinna być średnią rynkową. Wątpliwej jakości będzie urządzenie zakupione dwa lub trzy razy tańsze. Przekonanie sprzedawców o bezpośrednich dostawach od producenta oraz obecność wielkiej sprzedaży powinny ostrzec czujnego kupującego.
 • Kraj produkcji powinien być taki sam, jak wskazany na oficjalnej stronie internetowej.
 • Zrozumiała instrukcja w języku rosyjskim. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że electrorasch nie potrzebuje szczegółowego opisu. W rzeczywistości tak nie jest. Konsument musi przeczytać zasady bezpieczeństwa i obsługi przed pierwszym użyciem, aby uniknąć niemiłych niespodzianek.
 • Karta gwarancyjna - niezbędny atrybut każdego produktu.
 • Wygląd urządzenia. Musisz zwrócić uwagę na to, czy przyciski są zatopione, czy są wióry, zadrapania lub inne wady. Wszystkie części muszą się wzajemnie uzupełniać. Montaż grzebienia musi być wysokiej jakości.
 • Nazwa modelu i marki musi znajdować się na produkcie, ponadto nazwa nie powinna zawierać błędów.

Recenzje

Po przeanalizowaniu recenzji pięknej płci, która używa szczotek do włosów, prostownic, możemy stwierdzić, że ten produkt jest bardzo popularny ze względu na jego wielofunkcyjność. Dziewczyny zauważają wygodę korzystania z tego urządzenia w porównaniu z nieporęczną suszarką do włosów i tradycyjnym grzebieniem. Pozytywnie reagują również na efekt korzystania z popularnego urządzenia, zwracając uwagę na wygląd zadbanego wyglądu, zdrowy połysk, a także możliwość codziennego użytkowania. Wiele kobiet twierdzi, że stosowanie elektrorapetyków zamienia się w procedurę porównywalną do manipulacji przeprowadzanych w uzdrowiskach.

Po pierwszej aplikacji pojawiają się widoczne zmiany. Włosy stają się gładkie, łagodne i bardzo piękne. Ponadto w porównaniu z żelazkami i lokówkami ten grzebień nie uszkadza struktury włosów. Przeciwnie, włosy odzyskują naturalne piękno i zdrowy blask. To urządzenie jest idealne do codziennego użytku.

Elektryczna prostownica do włosów to najnowsze urządzenie technologiczne, które z łatwością sprawia, że ​​włosy są idealnie posłuszne i proste.

Loading...

Zostaw Swój Komentarz