Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2019

Grzebień motyla

Każdy z nas marzy o pięknych, zadbanych włosach. Jeśli dziewczyny dość łatwo rozwiązują ten problem, ponieważ mogą nosić grzebień w torebce, to dla mężczyzn jest to znacznie trudniejsze. Amerykańska firma Benchmade pomoże uprościć im życie, oferując unikalne składane grzebienie, które łatwo mieszczą się w kieszeni.

Kupując towary tej marki, każdy konsument może liczyć na produkty wysokiej jakości, ponieważ został opracowany przez wiodących projektantów i wykonany z innowacyjnych materiałów. Początkowo firma specjalizowała się wyłącznie w produkcji noży metalowych. Ich pierwsze modele zostały wykonane ręcznie. Oczywiście klientom zaoferowano tylko jedną próbkę towarów, oni sami mogli odebrać materiał przyszłego ostrza.

Ale z czasem Benchmade opracował wiele rewolucyjnych pomysłów na produkcję nowych produktów. Tak powstały balisongi - stalowe noże motylkowe. Ich konstrukcja była podstawą do opracowania grzebieni motylkowych.

Dowiesz się więcej o grzebieniu motyla w filmie:

Co to jest

Grzebień motylkowy wykonany jest z wysokiej jakości stali, a dość prosta konstrukcja ułatwia składanie i rozkładanie. Wszystko to można zrobić dzięki specjalnemu mechanizmowi, który został po raz pierwszy zastosowany w takim produkcie. Teraz Benchmade jest jedyną firmą na rynku, która produkuje grzebienie z takim mechanizmem, jednocześnie czyniąc to opcją. A wszystko to wizualnie przypomina zwykły nóż, który nada wizerunkowi mężczyzny odrobinę brutalności i surowości.

Taki przydatny dodatek może być prezentem dla każdego mężczyzny, ponieważ może być używany nie tylko zgodnie z jego przeznaczeniem, ale także stanowić wspaniały dodatek do stylu.

Zalety i wady

Recenzje grzebieni motyla są dość kontrowersyjne. Użytkownicy identyfikują zarówno pozytywne, jak i negatywne cechy produktu.

Zacznijmy od zalet:

 • stylowy i oryginalny design;
 • Odpowiedni zarówno dla mężczyzn jak i kobiet;
 • wysokiej jakości obróbka metali;
 • ciężki uchwyt;
 • mieści się w dłoni.
 • wielu twierdzi, że można go wykorzystać do samoobrony.

A oto wady:

 • znacznie cięższy niż inne grzebienie, ponieważ jest oparty na stali;
 • krawędzie są dość sztywne, często przywierają i rozdzierają włosy podczas czesania;
 • mała głębokość zębów - tylko 9 mm;
 • wygląda bardzo podobnie do broni białej.
 • wielu zauważa, że ​​grzebienia motylkowego niestety prawie nie można kupić w zwykłych punktach sprzedaży detalicznej, ponieważ w niektórych krajach taki produkt jest uważany za produkt zabroniony. Dlatego można go kupić w większości przypadków tylko za pośrednictwem sklepu internetowego.

Wymiary

Grzebień motylkowy jest dostępny w kilku wersjach. Każdy rodzaj produktu ma własne parametry:

 • mały grzebień: 17,5 cm - zdemontowany, złożony - 10,5 cm;
 • duży: 22 cm - długość otwartego ostrza, 13,5 cm - zamknięty;
 • przegrzebek: mały - 7,3 cm, duży - 8,5 cm.

Prostota i wygoda

Jeśli cenisz sobie prostotę i wygodę, zawsze możesz wypróbować prostszy grzebień Ameli. Produkty te są dostępne na rynku od dłuższego czasu, są bardzo łatwe w użyciu, ale wygodne i kompaktowe. Ten motylkowy grzebień doskonale nadaje się do każdego rodzaju włosów i idealnie pasuje nawet do najmniejszej torebki. Według użytkowników jego główną zaletą jest akceptowalna cena. Należy tylko zauważyć, że jest bardzo delikatny, ponieważ nie składa się z metalu, jak grzebień motylkowy, ale z tworzywa sztucznego. Ale potem można go kupić w prawie każdym specjalistycznym sklepie.

Obejrzyj wideo: Dilofozaur - grzebień, kołnierz, jadowitość - obalam mity z Jurassic Park (Grudzień 2019).

Loading...

Zostaw Swój Komentarz