Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2019

Grzebień do przedłużania włosów

Piękne i długie włosy to marzenie wielu kobiet. Ale nie każdy może je wyhodować. Tutaj na ratunek przyjdą przedłużone włosy. Aby długo zadowolić właściciela, należy nie tylko odpowiednio o nie dbać, ale także kupić specjalny grzebień.

Wierna opieka

Nie zapominaj, że właściwy wybór, pielęgnacja i stosowanie grzebienia do przedłużania włosów to nie wszystko. Konieczne jest zastosowanie kompleksowego podejścia do pielęgnacji włosów, a następnie zachowają swój wygląd przez długi czas po salonie, a pierwsza procedura korekcji będzie wymagana nie wcześniej niż 12 tygodni później.

Przede wszystkim zapomnij o użyciu prostownicy do włosów, gorącej lokówki, a także suszarki do włosów. Teraz twoje loki zawsze wysychają naturalnie.

Po zabiegu pierwsze mycie głowy jest dozwolone dopiero po dwóch dniach. Jednocześnie samo mycie powinno odbywać się tak dokładnie i dokładnie, jak to możliwe. Nici nie powinny się zaplątać.

Surowo zabrania się używania szamponów i odżywek przeznaczonych do włosów suchych. Styliści i fryzjerzy zdecydowanie zalecają zakup specjalnych profesjonalnych narzędzi. Ponadto często można kupić od razu i grzebień do przedłużania włosów z tej serii.

Podczas zabiegu nie można pochylić głowy, wystarczy utrzymać ją prosto. Najlepszym rozwiązaniem jest umycie włosów pod prysznicem.

Zanim pójdziesz do łóżka, upewnij się, że loki są całkowicie suche. Aby zachować nienaruszone kapsułki, warto splatać warkocz w nocy lub zbierając włosy w ogon.

Dlaczego potrzebuję

Jeśli jesteś właścicielem nienaturalnych włosów, najpierw musisz zrezygnować ze zwykłej szczotki do włosów. Potrzebne jest specjalne akcesorium do przedłużania włosów.

Nie powinien być zbyt sztywny i mieć okrągłe kulki na końcach zębów. Wskazane jest preferowanie takiego, który zostanie wykonany z naturalnych materiałów. Taki grzebień powinien ostrożnie rozplątywać włosy, w przeciwnym razie ich ilość na głowie można drastycznie zmniejszyć.

Istnieje kilka specjalnych akcesoriów do czesania włosów. Ostateczny wybór będzie zależeć od osobistych preferencji i długości dorosłych loków.

Gatunek

Najlepiej od razu uzyskać dwa różne grzebienie. Jeden z nich powinien mieć jeden rząd zębów, a drugi kilka. Pierwszego akcesorium należy użyć do ostrożnego oddzielenia splątanych pasm, a do tego najlepiej nadaje się grzebień trójząb. Nawiasem mówiąc, trójzębny grzebień świetnie nadaje się również do przedłużania rzęs.

Ale jako drugie akcesorium możesz wybrać specjalny grzebień lub szczotkę.

 1. Pędzel ma specjalne podwójne włosie i zwykle półokrągły kształt. Jedna część włosia jest dość sztywna i pozwala rozplątywać splątane włosy bez uszkadzania kapsułek, a druga jest miękka, a włosie nie tylko wygładza loki, ale także poprawia ich połysk. Co więcej, same mogą być wykonane zarówno z materiałów naturalnych, jak i syntetycznych i można je w ogóle łączyć. Najlepszą opcją byłby pędzel z naturalnym włosiem. Uchwyt i tył takiej szczotki są zwykle wykonane z tworzywa sztucznego lub drewna.
 2. Grzebienie są zwykle stosowane, gdy konieczne jest uporządkowanie nie tylko przedłużonych, ale także naturalnych pasm. Lepiej jest preferować te wykonane z mieszanin węglanu lub silikonu. Pomogą ci ułożyć włosy w porządku.

Styliści radzą zrobić mały test przed dokonaniem wyboru. Aby to zrobić, akcesorium, które lubisz, powinno być trzymane wewnątrz dłoni, delikatnie naciskając. Jeśli na skórze nie ma śladów, możesz dokonać zakupu.

Warunki użytkowania

Aby przez długi czas zachować piękno salonu u dorosłych loków, podczas czesania zaleca się przestrzeganie następujących zasad:

 1. Nigdy nie próbuj czesać loków na mokro, nawet jeśli są lekko mokre. Po umyciu pozostaw je do całkowitego wyschnięcia.
 2. Powinieneś zacząć układać włosy od ich końców. Dla większej wygody możesz zbierać pasma w ogonie.
 3. Wszystkie ruchy powinny być powolne i dokładne. Mocne szarpanie jest niedopuszczalne, w przeciwnym razie kapsułki pękną, a włosy wypadną.
 4. Używaj akcesoriów do czesania co najmniej dwa razy dziennie.
 5. Pierwszego dnia po zbudowaniu loków surowo zabrania się zarówno ich mycia, jak i czesania.

Ale nie zapominaj, że samo akcesorium musi być odpowiednio pielęgnowane. Tylko w tym przypadku będzie ci służyć przez długi czas i dobrze spełni swoje funkcje.

Jak dbać o pędzel

Niezależnie od rodzaju zakupionego akcesorium, musisz przestrzegać podstawowych zasad opieki nad nim. Są to:

 • Raz w tygodniu należy umyć akcesorium w ciepłej wodzie z dodatkiem roztworu mydła.
 • Grzebień, w przeciwieństwie do szczotek i grzebieni, musi być traktowany co trzy dni. Najlepiej użyć do tego specjalnej mieszanki. Aby go uzyskać, należy zmieszać 500 ml 2% roztworu mydła z dwiema łyżkami amoniaku.
 • Nie myj i nie płucz grzebieni, szczotek i grzebieni w zbyt gorącej wodzie. Z tego powodu ich struktura pogarsza się i stają się sztywniejsze, co oznacza, że ​​włosy mogą cierpieć z powodu ich używania.
 • Po każdym użyciu i przed każdym użyciem należy wyczyścić akcesoria z włosów, drobinek brudu i łupieżu.

Przestrzeganie tych zasad nie jest trudne, a co najważniejsze, ich wdrożenie uratuje piękno twoich loków.

Producenci

Obecnie takie specjalne akcesoria do przedłużania włosów są dostępne u różnych producentów. Średnio cena jednego produktu wynosi od 500 rubli do 2000 tysięcy. Chcemy przedstawić Ci najpopularniejsze produkty wśród kupujących:

 • Szkarłatna linia zaprasza swoich fanów do zakupu pędzla wykonanego z naturalnego włosia świni. Ma bardzo wygodny uchwyt, a jej włosie może posprzątać nawet najbardziej splątane włosy.
 • Firma Rozmowa o włosach wypuścił na rynek uniwersalny grzebień, który jest odpowiedni nie tylko dla tych, którzy wyhodowali loki, ale także dla tych, którzy mają własne. Ponadto kupuje wszechstronność tego produktu, ponieważ można go stosować do włosów wyhodowanych za pomocą dowolnej technologii.
 • Dobrą opcją dla sądu kupujących była firma taka jak Zwycięstwo Lady. Wyprodukowany przez nią grzebień ma bardzo miękkie zęby. To pozwala bardzo ostrożnie uporządkować loki i zachować nienaruszone kapsułki.
 • Brytyjska firma Plątanina Teezar wydała całą linię różnych grzebieni, grzebieni i szczotek dla właścicieli przedłużonych pasm. W serii prezentowane są zarówno ekskluzywne akcesoria Dizaneir, jak i zwykłe. Specjalna struktura tego produktu pozwala używać go do pielęgnacji przedłużonych, naturalnych, cienkich i suchych loków.
 • Owalne szczotkowanie Kiepe sierpień również przyciągnął uwagę kupujących. Przy stosunkowo niskim koszcie pozwala nie tylko szybko czesać nawet splątane dorosłe pasma, ale także chroni loki przed elektryzacją.
 • Niedrogie i ekskluzywne grzebienie są również reprezentowane przez markę z Izraela Moroccanoil. Wśród profesjonalnych produktów można to bezpiecznie przypisać niedrogim. Ale dzięki ceramicznej podstawie akcesorium jest nie tylko wygodne i przyjemne w użyciu, ale także doskonale czesa włosy, a także je wygładza.
 • Tak znany producent jak Braun, również dzisiaj zajmuje się produkcją tych produktów. Do sądu kupujących nie dostarczył zwykłego grzebienia do przedłużania włosów, ale elektryczny. Pozwala nie tylko uporządkować splątane pasma, ale także delikatnie je wyprostować bez szkody.
 • Jedna z opcji budżetowych na takie specjalne grzebienie została wprowadzona przez markę Dewal. Koszt na jednostkę towaru wynosi od 200 rubli. Jednocześnie produkty nadają się do czesania włosów suchych, cienkich i przedłużających włosy.
 • Producent Janeke również nie przegapił okazji i dał klientom możliwość zakupu niedrogich grzebieni do sztucznych loków. Pomimo dość niskiego kosztu (od 300 rubli), produkty nie są w żaden sposób gorszej jakości niż droższe.

Recenzje użytkowania

Już wielu przedstawicieli płci pięknej z nagromadzonymi lokami na podstawie własnego doświadczenia zdało sobie sprawę, że nie można obejść się bez specjalnego grzebienia do włosów. Wszyscy zauważają, że niezależnie od producenta grzebienie do przedłużania włosów są naprawdę skuteczne. Pozwalają nie tylko uporządkować eleganckie loki, ale także stworzyć stylizację, dodatkowo je wygładzić i nadać blask.

Ponadto wiele dziewcząt zauważa, że ​​użycie specjalnego akcesorium eliminuje potrzebę ciągłego martwienia się o bezpieczeństwo kapsułek podczas czesania. Rzeczywiście, specjalne produkty są przeznaczone do delikatnej pielęgnacji nie tylko samych pasm, ale także kapsułek.

Zawsze należy pamiętać, że wysokiej jakości grzebień to nie tylko piękny dodatek do pielęgnacji loków. Jest także niezbędnym asystentem. Bez jego użycia niemożliwe byłoby ostrożne rozplątywanie pasm bez szkody dla nich, prostowanie loków, poprawianie ich połysku, a co najważniejsze, nie uszkadzanie włosów i kapsułek. Dlatego jeśli masz już przedłużanie włosów lub po prostu chcesz wykonać procedurę przedłużania włosów, pamiętaj o zakupie tego ważnego przedmiotu.

Poniższy film pokazuje, jak dbać o przedłużanie włosów.

Zostaw Swój Komentarz