Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2019

Olejek do włosów Fructis

Niektóre dziewczyny wiedzą z pierwszej ręki, jak to jest mieć niegrzeczne, łamliwe i matowe włosy. Najczęściej problem ten dotyka przedstawicieli pięknej połowy ludzkości, którzy używają zbyt dużej ilości żelazka do prasowania lub lokówki, aby wyprostować kosmyki, suszarki do włosów i stylizatorów do zwijania pasm na gorąco. Gdyby nie zaniedbali specjalnych kosmetyków do ochrony loków przed gorącą stylizacją, ten problem byłby nieznany, ale niestety niewielu wie o metodach ochrony termicznej lub jest po prostu zbyt leniwy, aby z nich korzystać.

Specjalnie dla kobiet z tym problemem Garnier wypuścił olejki do włosów Fructis, które mogą pomóc właścicielom kruchych loków, uporządkować włosy i nadać niezbędny połysk i niezbędne zdrowie. Spośród całej linii spraye do Transmutacji i Odzyskiwania SOS są uważane za najlepsze.

O marce

Firma Granier została założona sto jedenaście lat temu, wszystko zaczęło się od małej produkcji, ale teraz pod nazwą tej marki produkowana jest ogromna ilość kosmetyków do włosów, twarzy i ciała. Marka Garnier jest słusznie uważana za jednego z gigantów rynku kosmetycznego.

Do produkcji towarów firma wykorzystuje wyłącznie substancje organiczne: oleje, ekstrakty roślinne, a następnie dodaje różne suplementy witaminowe i minerały, które przyczyniają się do zwiększenia skuteczności produktu. Po przygotowaniu eksperci przeprowadzają serię testów skuteczności i hipoalergiczności, a następnie zatwierdzają towary do sprzedaży.

Funkcje i zalety

Te eliksiry są dość wszechstronne i odpowiednie dla absolutnie każdego rodzaju włosów. Suche i łamliwe loki stają się bardziej nawilżone i żywe, a tłuste dłużej pozostają czyste i zdrowe. Kończy się także tłusta skóra głowy, ponieważ eliksir poprawia funkcjonowanie gruczołów łojowych. Dziewczynki z kolorowymi pasmami również polubią ten produkt, ponieważ dzięki temu kolor pozostanie nasycony i jasny.

Eliksiry mają niesamowicie przyjemny zapach, który utrzymuje się przez długi czas na włosach, a lekka konsystencja nie osadza się na grubej warstwie na włosach.

Firma Garnier produkuje oleje eliksirowe w dużych butelkach, które są ekonomicznie konsumowane i wystarczają na długi okres czasu. Butelka z rozpylaczem jest niezwykle wygodna i pomaga równomiernie rozprowadzić produkt.

Kompozycja

Wśród składników olejów tej etykiety można znaleźć ogromną ilość minerałów, olejków i witamin. Nawilżają i odżywiają włosy, nadając im siłę, blask i piękno. Silikon, który jest również częścią eliksirów, pomaga chronić włosy przed uszkodzeniami zewnętrznymi i promieniami ultrafioletowymi. Dzieje się tak z powodu faktu, że substancja ta tworzy rodzaj filmu ochronnego wokół każdego włosa. Silikon zapobiega także pojawianiu się tłustego i nieprzyjemnego połysku skóry głowy.

Dodatkowym składnikiem jest alkohol, który delikatnie oczyszcza włosy i usuwa nadmiar sebum, w wyniku czego głowa zostaje wolniej zanieczyszczona.

Właściwości i oczekiwany efekt

Eliksiry „transformacja” i „regeneracja sosu” zmiękczają loki i przyczyniają się do ich lepszego rozczesywania. Przy codziennym stosowaniu produkty są w stanie całkowicie przywrócić i poprawić zniszczoną strukturę włosów i nadać im piękny wygląd. Gdy włosy będą wystarczająco nasycone wszystkimi witaminami i olejkami, staną się trwalsze, a tym samym zapobiegną łamliwości.

Olej zapewnia głębokie odżywianie, ponieważ witaminy przenikają bezpośrednio do struktury. Podczas nakładania sprayu na włosy tworzy się cienki, niewidoczny film, który chroni je przed czynnikami zewnętrznymi, które mogą je uszkodzić. Dzięki niej fryzura jako całość będzie wyglądać znacznie bardziej obszernie, a włosy nie będą ciężkie. Olej wypełnia zagniecenia i puste przestrzenie, pomaga przywrócić kruche pasma i rozdwojone końce.

Jak korzystać

Ponieważ eliksiry są dość wszechstronne, możesz ich używać na różne sposoby. Zastosuj je zarówno na suche, jak i mokre pasma.

Wiele dziewcząt używa olejków jako środka nawilżającego i odżywczego w celu poprawy wzrostu i jakości włosów. Obficie rozprowadzają spray u nasady przed myciem włosów. Inni rozpylają eliksir po wysuszeniu na włosy lekko wilgotne po umyciu, aby ułatwić rozczesywanie splątanych pasm. Niektórzy ludzie lubią stosować olej jako pomocniczy krem ​​nawilżający do swoich końców, zapobiegając w ten sposób przekrojowi.

Aby fryzura wyglądała bardziej obszernie i piękniej, producent sugeruje zastosowanie olejku bezpośrednio na kilka minut przed stylizacją. Ważne jest, aby pamiętać, że w żadnym wypadku nie należy dotykać skóry głowy, aby uzyskać bardziej uporządkowany wygląd loków.

Niektóre dziewczyny, szczególnie w okresie letnim, stosują eliksir przez cały dzień w celu zwiększenia nawodnienia podczas gorącego sezonu.

Zalecenia producenta

Garnier podaje kilka instrukcji przed użyciem olejków do nici Fructis. Należy zachować szczególną ostrożność podczas rozprowadzania aerozolu, aby w żadnym wypadku nie dostał się on do oczu. W takim przypadku konieczne jest przepłukanie ich dużą ilością chłodnej wody.

Pamiętaj, aby sprawdzić datę ważności zakupionego oleju. Wszystkie eliksiry Fructis są 36 miesięcy po wytworzeniu. Powinieneś pamiętać, że po otwarciu oleju będziesz musiał go używać przez rok, wtedy będzie on miał maksymalną wydajność i da ci najlepszy wynik.

Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Ile i gdzie kupić

Garnier nie jest producentem profesjonalnych kosmetyków, więc produkty tej marki można znaleźć w prawie każdym sklepie.

Cena tego eliksiru waha się od 250-340 rubli, w zależności od miejsca zakupu, za sto pięćdziesiąt mililitrów butelki, która wytrzyma co najmniej pięć miesięcy ciągłego użytkowania.

Recenzje

Ze względu na bogaty skład mineralny, przystępną cenę, a także dużą ilość funduszy, wielu dziewczynom udało się już go kupić i wykorzystać zgodnie z przeznaczeniem. Konsumenci pozostawili wiele pozytywnych recenzji na temat tego produktu. Dziewczyny są zadowolone, że eliksir dobrze nawilża suche i łamliwe włosy, pomaga im odzyskać, a także chroni strukturę przed uszkodzeniem i czynnikami zewnętrznymi. Należy również zauważyć, że olej nie czyni pasemek cięższymi i nie czyni ich zbyt grubymi, normalizując funkcjonowanie gruczołów łojowych skóry głowy.

Dziewczyny z lokami są zadowolone, że narzędzie pomaga im czesać splątane loki po umyciu.

Recenzja wideo tego narzędzia w następnym filmie.

Zostaw Swój Komentarz