Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Grzebień Dewal

Pełnowartościowej pielęgnacji włosów nie można przeprowadzić bez dobrej jakości grzebienia. Na szczęście narzędzia do pielęgnacji włosów są dostępne w dużych ilościach na półkach sklepowych. Niemiecka firma Dewal jest jednym z największych producentów akcesoriów, urządzeń elektrycznych i narzędzi zarówno do użytku profesjonalnego, jak i domowego.

Funkcje i zalety

Wśród różnorodnych marek grzebieni i ich odmian, może być dość trudno wybrać ten, który dokładnie pasuje do twoich włosów. W asortymencie marki sprzętu fryzjerskiego Dewal znajdują się grzebienie różnych typów i różnych kategorii cenowych. Ta firma ma swoje korzenie w Niemczech, więc zaufało jej wielu klientów. Rzeczywiście, produkty tej marki są godne zaufania ze względu na zastosowanie wysokiej jakości materiałów.

Grzebienie Dewal mogą być wykonane zarówno z naturalnych, jak i sztucznych składników, ale w obu przypadkach materiały są najwyższej jakości. Grzebienie mają wygodne, ergonomiczne uchwyty, które tak dobrze trzymają się w dłoniach. Grzebień nie wyślizgnie się nawet z mokrych dłoni.

Gatunek

Jeśli spojrzysz na butik marki Dewal, znajdziesz ogromną liczbę grzebieni o różnych kształtach i rozmiarach. Asortyment marki obejmuje klasyczne i najbardziej niezwykłe narzędzia do pielęgnacji włosów.

Piękno

Seria grzebieni Beauty ma jasny design, który nie może nie zadowolić dziewcząt. Grzebień natychmiast przyciąga uwagę, więc zdecydowanie nie ominiesz tego narzędzia. Na zewnątrz pędzla jest dziewczyna z grzebieniem, a samo ciało jest jasnożółte. Grzebień wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i ma owalny kształt.

Jeśli chodzi o włosie, zastosowano tutaj połączenie naturalnego włosia i elementów z tworzywa sztucznego. Dzięki takiemu połączeniu szczoteczka działa troskliwie na skórę głowy, zapewniając delikatny, przyjemny masaż. Włosy są dobrze czesane dzięki wystającym elementom z tworzywa sztucznego. Taka słoneczna szczotka do włosów daje wiele przyjemności i ładuje dobry nastrój rano.

Professional

W przeciwieństwie do poprzedniego modelu, grzebień o jasnym designie, pędzle Professional mają bardziej konserwatywny wygląd. Większość grzebieni z tej serii jest wykonana z drewna, który jest najbardziej przydatny do włosów i skóry głowy. Uważa się, że drewniany grzebień może wywierać działanie lecznicze, sprawiając, że włosy stają się mniej statyczne, dzięki czemu są gładkie i jedwabiste przy regularnym stosowaniu.

Profesjonalne pędzle są dostępne w dwóch postaciach: owalnej i prostokątnej. Obie opcje mają ten sam efekt, wystarczy wybrać dla siebie bardziej odpowiednią i wygodną formę.

Jedynym minusem drewnianych grzebieni z profesjonalnej serii jest pękanie zębów. Ale dotyczy to tylko używania grzebieni przez właścicieli gęstych włosów.

Z naturalnym włosiem

Naturalność jest teraz modna, dlatego wiele kobiet woli pędzle z naturalnym włosiem. W przeciwieństwie do plastikowych zębów, naturalna drzemka ma łagodniejszy wpływ na włosy i skórę głowy, jest uważana za bezpieczną, a nawet przydatną dla włosów. Ten rodzaj włosia ma dobry efekt antystatyczny, dzięki czemu twoje zamki nie magnetyzują, a proces czesania stanie się przyjemniejszy i wygodniejszy.

Grzebienie z naturalnym włosiem doskonale nadają się do mokrych włosów. Po umyciu włosów splątują się, a czesanie powoduje nieprzyjemny ból. Naturalna drzemka ułatwia rozczesywanie, włosie nie utknie we włosach, ale idealnie po nim przesunie.

Ten rodzaj pędzla jest prezentowany w kilku wersjach, z których najbardziej popularnym jest okrągły grzebień. Przydaje się do łatwego czesania i stylizacji za pomocą suszarki do włosów.

Zestawy

W asortymencie marki niemieckiego sprzętu do pielęgnacji twoich loków znajdują się różne zestawy grzebieni. Możesz wybrać zestaw, który będzie składał się z pędzli różnego rodzaju, zapewniając sobie narzędzia na każdą okazję. Najczęściej zestawy składają się z cienkich grzebieni do wygodnego oddzielania pasm, pędzli do farbowania i pędzli do masażu.

Wszystkie zestawy mają wysokiej jakości i wygodne opakowanie, które wystarczy na jeden rok.

Recenzje

Recenzje grzebieni marki Dewal są dość kontrowersyjne. Włosy każdego są inne, dlatego grzebień należy dobierać ostrożnie, aby produkt nie był rozczarowany. Oczywiście pozytywne recenzje polegają na jakości produktów tej marki. Grzebień trwa dość długo; włosie nie wypada i nie zużywa się. Uchwyty są dość trwałe, nie łamią się nawet przy aktywnym stosowaniu na długich i grubych włosach.

Kupujący pozostawili wiele negatywnych opinii na temat grzebieni z serii Professional. Dziewczyny zauważają niedogodności związane z używaniem tego akcesorium, ponieważ włosy są bardzo zdezorientowane, a drewniane włosie utknęło we włosach. Po kilku dniach użytkowania gumowa podstawa złuszcza drewniany kontur.

Poniższy film jest przeglądem łaźni termalnych Dewal Naturel.

Obejrzyj wideo: Stylowy Brodacz - recenzja kartacza i grzebienia do brody (Luty 2020).

Loading...

Zostaw Swój Komentarz