Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Weleda Olej dla niemowląt Tummy

Od urodzenia dziecka rodzice starają się dać mu wszystko, co najlepsze i najlepsze: ubrania, jedzenie, zabawki, produkty pielęgnacyjne. Na tym drugim należy uważnie uważać. Może to być pianka do kąpieli, krem, szampon, olejek do masażu.

Jak pisze wielu konsumentów, oleje stały się istotnym atrybutem w pielęgnacji niemowląt. Zakres takich produktów jest dość duży. Wszystkie spełniają różne funkcje: łagodzą, nawilżają, dezynfekują i wiele więcej. Ale są też olejki do masażu, które relaksują podczas wzdęcia brzucha dziecka. Te produkty są produktami Weleda.

Funkcje

Jeśli po karmieniu dziecko ma bóle brzucha lub zwiększone wydzielanie gazu, nie należy natychmiast stosować środków medycznych. Lepiej spróbuj zrobić mu masaż brzucha. Będzie o wiele bardziej skuteczny podczas korzystania z linii produktów Weleda, na przykład Baby-Bauchleinol.

Podczas swojego istnienia firma deklarowała się, zdaniem konsumentów, jako producent wysokiej jakości naturalnych, czyli ekologicznych produktów. Prawie wszystkie produkty zawierają naturalne składniki, które nie powodują alergii, co jest kluczowym wskaźnikiem w pielęgnacji wrażliwej skóry dziecka. Specjaliści, którzy pracują nad stworzeniem tego produktu, są pewni, że w przyrodzie jest wszystko, co niezbędne, aby zachować młodość i piękno.

Sam Weleda uprawia różne rośliny lecznicze, które następnie wykorzystuje do produkcji swoich produktów. Przedsiębiorstwa znajdują się wyłącznie w Europie, w takich krajach jak Niemcy, Szwajcaria, Francja. Ale duża sieć przedstawicielstw umożliwia zakup tych produktów na całym świecie.

Co to za produkt

Olejek do masażu dla dzieci to specjalne narzędzie. Zawiera olej migdałowy, różne kompozycje olejków eterycznych o najwyższym standardzie, napary z rumianku, majeranku, kardamon. Mają działanie terapeutyczne na dziecko, a jednocześnie łagodzą skurcze i wzdęcia - najczęstsze problemy noworodków spowodowane niekompletnymi funkcjami jelitowymi, które nadal są trudne do strawienia mleka matki lub mieszanek.

Wykonując masaż olejkami Weleda, uspokajasz i ogrzewasz dziecko, a praca przewodu pokarmowego jest znormalizowana, co zapobiega nadmiernemu tworzeniu się gazów.

Produkt szybko się wchłania, nie pozostawiając śladów na skórze dziecka. Ponieważ olej zawiera naturalne składniki pochodzenia roślinnego, doskonale nadaje się dla dzieci wrażliwych, skłonnych do reakcji alergicznych lub podrażnień skóry.

Olej nie ma wyraźnego, specyficznego zapachu, ponieważ jest bardzo ważny w przypadku masaży, które często są przepisywane dzieciom do roku.

Producenci zalecają, aby po otwarciu fiolki upewnić się, że olej nie gromadzi się na szyi, ponieważ gdy wchodzi w interakcje z powietrzem, ma nieprzyjemny gorzki lub kwaśny zapach.

Dzięki tym wszystkim cechom konsumenci w swoich recenzjach wskazują mocne i słabe strony produktów.

Zalety i wady

Plusy obejmują:

 • naturalność produktu. Nie zawiera syntetycznych ani chemicznych substancji, barwników, olejów mineralnych, sztucznych aromatów;
 • narzędzie przetestowane przez europejskich dermatologów;
 • przyjemny zapach;
 • ma działanie rozgrzewające;
 • hipoalergiczny;
 • niskie zużycie;
 • Odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry.

Wady produkcji:

 • Na krótki czas eliminuje kolkę;
 • cena jest nieco wyższa niż w przypadku innych środków.

Przez wiele lat produkty Weleda dowiodły swojej najwyższej jakości dla klientów.

Metoda aplikacji

Przede wszystkim warto upewnić się, że w pokoju jest ciepło, a dziecko jest wygodne i wygodne:

 1. Połóż dziecko na plecach.
 2. Rozgrzej trochę produkt na dłoniach i delikatnie wetrzyj go w skórę brzucha.
 3. Zacznij masować pępkiem, płynnie poruszając się okrężnym ruchem na zewnątrz brzucha.
 4. Powtórz ten algorytm kilka razy.
 5. Wskazane jest masowanie zgodnie z ruchem wskazówek zegara - pomaga to wyeliminować tworzenie się gazu.

Lekarze zalecają wykonywanie takich masaży każdego dnia. Pomoże to znormalizować trawienie dziecka i uwolni go od dyskomfortu.

Zadbaj o siebie

Przyszła matka powinna pamiętać, że musi dbać nie tylko o swoje dziecko, ale także o swoje zdrowie. Aby poród minął bez żadnych specjalnych komplikacji, ginekolodzy zalecają stosowanie specjalnych środków, które przygotowują ciało matki. Weleda oferuje szeroką gamę produktów, które będą chronić przed rozdarciem krocza podczas porodu. Wykorzystanie takich funduszy sprawia, że ​​skóra intymnych obszarów jest o wiele bardziej elastyczna i miękka, co pozwala im rozciągać się podczas porodu.

Skład tych olejków jest naturalny. Obejmuje: olej pszeniczny i różany, olej migdałowy, szałwię. Ta kombinacja składników doskonale zmiękcza skórę, nie powodując reakcji alergicznych i podrażnień.

Obejrzyj wideo: Masaz na kolke niemowlecia (Kwiecień 2020).

Loading...

Zostaw Swój Komentarz