Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2019

Japońskie grzebienie

Japońskie grzebienie marek VeSS, Majestic, Y.S. Park, Hongo, S-Heart-S mają unikalny design i niepowtarzalny styl, z którego ten egzotyczny kraj zawsze słynął. Wśród nich są zarówno tradycyjne modele do czesania bez dodatkowych funkcji, jak i akcesoria o różnych przydatnych, czasem niesamowitych właściwościach. Są grzebienie do masażu, antystatyczne, nadające połysk, odżywcze włosy, z mikrokapsułkami zawierającymi gojenie i składniki odżywcze z włosów przetłuszczających się.

Przegląd popularnych producentów

Pomimo wysokich cen (koszt niektórych może dochodzić do 15 tysięcy rubli) japońskie grzebienie są bardzo popularne w naszym kraju. Faktem jest, że Japonia ma bogatą tradycję fryzjerską, a grzebienie różnych modeli, funkcjonalne i wysokiej jakości, reprezentowana jest ogromna ilość. Warto rozważyć niektóre popularne odmiany znanych marek.

Majestatyczny

Zewnętrznie konstrukcja jest dość prosta. Modele te mają plastikowy uchwyt i aluminiowe składane włosie. Włosie grzebienia różni się różną długością, ale wszystkie mają małe kulki na końcach. Mają różne sprężystości, co zapewnia naturalną objętość i wzrost włosów. Grzebień jest również wyposażony w funkcję masażu głowy.

Model Majestic Scalp Brush ma kompaktową budowę i ułatwia rozczesywanie. Ten model jest dostępny w kolorze niebieskim i różowym. Na końcu pióra znajduje się logo firmy. Produkt marki jest wykonany z naciskiem na funkcjonalność. Zaletą tego grzebienia jest dobre oczyszczenie skóry głowy. Po aplikacji włosy są podzielone, są mniej zmieszane i nie naelektryzowane. Te grzebienie są zalecane do dodawania blasku i objętości.

Vess

Ta marka oferuje wiele modeli, z których każdy jest interesujący na swój sposób.

  • Grzebienie Pędzel do miodu VeSS mieć całe włosie pokryte mieszanką miodu przeznaczoną do odżywiania włosów. Akcesoria mają przyjemny, ale nie chemiczny zapach, przezroczyste uchwyty w złotym kolorze. Ze względu na integralność zębów takie modele są stale czyste. Włosie jest twarde, ale lekko sprężyste. Linia Honey Brush ma dwie odmiany: prostokątne podłużne i krótkie owalne.
  • Główną cechą grzebieni Vess Trinity - To jest wbudowana płyta przeciw elektryczności statycznej. Jest to bardzo przydatne, szczególnie w przypadku grubych, suchych włosów. Istnieje kilka odmian z wygodnym uchwytem z tworzywa sztucznego i 3 rozmiarami, w tym model składany.
  • Według opinii klientów najlepszym modelem strzyżenia tego producenta jest profesjonalny grzebień Szczotka do przedmuchu VeSS. Istnieje kilka jego odmian, na przykład okaz o działaniu antystatycznym, antybakteryjny lub ceramiczny, aluminiowy grzebień z włosów przetłuszczających się. Te próbki zawierają składniki odżywcze w mikrokapsułkach i są wykonane z naturalnych materiałów bez dodatku plastiku.

Hongo

Ten producent oferuje tradycyjne modele bez nowoczesnych balsamów. Firma produkuje szczotki do włosów od 1946 roku. Stosowane są tylko naturalne materiały, w przypadku kojców - odmian elitarnego drewna, a w przypadku szczeciny - wełny z dzika. Są bardzo miękkie i elastyczne i nie powodują podrażnień.

Y.S. Park

Ta marka produkuje przegrzebki z wysokiej jakości drewnianymi rączkami i naturalnym elastycznym włosiem. Ich wygląd jest zawsze rozpoznawalny i cieszy się dużym zainteresowaniem wśród fashionistek. Ich cena jest stosunkowo wysoka, ale jakość i trwałość są uzasadnione. Doskonale nadają się do każdego rodzaju włosów i każdego rodzaju fryzury.

Istnieje więcej opcji budżetowych z plastiku i aluminium na fryzury. Wykonane są z cienkiego lub wzmocnionego profilu, okrągłych lub płaskich zębów, wytłoczonej krawędzi i różnych częstotliwości zębów. Specjalna technologia produkcji chroni te produkty przed zanieczyszczeniami, elektrycznością statyczną i nadaje właściwości antybakteryjne.

Ikemoto

Te produkty z wyglądu przypominają masażowe szczotki do włosów. Są przeznaczone do codziennej pielęgnacji, ale jednocześnie mają właściwości lecznicze. Ich ząbki wykonane są z żywicy sosnowej, bardzo elastycznej i idealnie przesuwają się po włosach. Oprócz regularnego czesania grzebieniami Ikemoto Zastosowano balsam kondycjonujący. Pasek drobnego i gęstego włosia pośrodku pomaga bardzo ostrożnie nakładać kosmetyki, otaczając każde włosy.

Szczoteczka z poduszką jonową

Ten grzebień zawiera miękkie nylonowe zęby z kamieniem turmalinu, który ma ujemny ładunek jonowy, co zapewnia skuteczne czyszczenie i wzmocnienie włosów. Jednocześnie komórki skóry na głowie zostają odmłodzone, następuje przyjemny masaż relaksacyjny. Dla skutecznego użycia warto wykonywać równomierne ruchy przez włosy przez 3-5 minut.

Recenzje

Spośród wszystkich japońskich grzebieni fryzjerzy pozytywnie reagują na modelki Y.S. Park dla fryzury ze wzmocnionym profilem. Są chwaleni za trwałość i łatwość użytkowania. Różne modele są zalecane do codziennego użytku. Vess z miodem i innymi związkami wzmacniającymi, które nie tylko porządkują włosy, ale także mają moc leczniczą, nie niszczą linii włosów.

Mniej popularny do codziennego czesania produktów od producenta Majestatyczny

Recenzja japońskiej szczotki Majestic znajduje się w następnym filmie.

Obejrzyj wideo: Grzebień neem, Orientana NASZA PIELĘGNACJA WŁOSÓW W GRUDNIU (Październik 2019).

Zostaw Swój Komentarz