Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2019

Grzebień laserowy grzebień Power Grow

Zastosowanie lasera do aktywacji wzrostu włosów rozpoczęło się w ubiegłym wieku. Pod koniec lat 90. naukowcy odkryli, że jego zimne światło jest w stanie wchłonąć komórki skóry, zwiększając ich metabolizm i syntezę białek. Oczywiście nie jest w stanie wskrzesić martwych pęcherzyków. Ale każda osoba ma rezerwę - około 100 tysięcy „śpiących” mieszków włosowych, które możesz „obudzić”, jeśli chcesz. Zadanie to precyzyjnie rozwiązuje promieniowanie laserowe o niskiej intensywności.

Ponadto laser aktywuje wzrost istniejących włosów, poprawia ich strukturę i wygląd oraz zapobiega wypadaniu włosów. Loki stają się błyszczące, bardziej elastyczne, normalne wydzielanie skóry, łupież znika.

Po napromieniowaniu włosy stają się niezwykle mocne i mają średnicę większą o 40–60%.

„Magia wzrostu” włosów to efekt energetyczny na:

 • melaninaktóry koncentruje się w mieszkach włosowych;
 • hemoglobina - w naczyniach krwionośnych;
 • skóra właściwa (skóra głowy) i naskórek.

Tricholodzy pracują z urządzeniami laserowymi o niskiej mocy; fotobioterapia jest oferowana w gabinetach kosmetycznych. Niedawno pojawiły się dziś niedrogie urządzenia osobiste, w tym grzebień laserowy Power Grow Comb.

Kto może pomóc?

Grzebień laserowy jest niczym więcej niż miniaturową kopią profesjonalnych urządzeń medycznych, choć wygląda jak zwykła szczotka do włosów. Stopień wpływu Grzebienia Wzrostu jest nieco mniejszy niż u profesjonalnych odpowiedników, ale cena jest godna uwagi ze względu na jego demokratyczny charakter, a procedury można wykonywać w dogodnym czasie.

Polecany do włosów słabych i matowych skłonnych do wypadania. Laserowy grzebień działa dobrze jako środek regenerujący po zabiegach kosmetycznych: wybielaniu, wielokrotnym farbowaniu, rozjaśnianiu i trwałej ondulacji. Z powodzeniem stosuje się po przeszczepie włosów: w celu przyspieszenia gojenia i aktywacji wzrostu. Doskonała profilaktyka przeciw łysieniu.

Grzebień laserowy Power Grow może być stosowany przez osoby z łysieniem androgenowym lub dziedzicznym. Ekspozycja laserowa może zmniejszyć szybkość procesów ujemnych.

Grzebień nie jest dość skuteczny w tworzeniu dużych łysych plam u mężczyzn, ale łatwo radzi sobie z rozproszonym przerzedzaniem włosów u kobiet, gdy mieszki włosowe wchodzą w fazę spoczynku, „zasypiają”, a pręciki stają się kruche. Ten rodzaj wypadania jest zwykle spowodowany:

 • choroba zakaźna i długotrwałe leki;
 • długie diety o niskiej zawartości białka;
 • gwałtowny spadek w organizmie ważnych pierwiastków lub witamin: żelaza, cynku, selenu, witaminy A;
 • stres, przeciążenie;
 • zmiany hormonalne podczas ciąży lub menopauzy itp.

Leki i częstotliwość sesji w tych przypadkach określa wyłącznie lekarz.

Przeciwwskazania

Intensywność lasera stosowanego w kosmetologii jest znacznie niższa niż w przypadku operacji lub kauteryzacji, więc nie może zaszkodzić osobie.

Jest on porównywalny z mocą promieniowania Słońca w piękny dzień, więc to światło laserowe nazywa się małą intensywnością. Jednak konsekwencje przedłużonego narażenia nie są jeszcze znane, dlatego nie należy ryzykować przekroczenia zalecanego czasu na środki zapobiegawcze i leczenie. Istnieje wiele przeciwwskazań.

Zabrania się używania:

 • z rakiem i ciężkimi postaciami chorób przewlekłych;
 • z aktywnymi procesami zapalnymi, wysoka temperatura;
 • hemofilia;
 • porażenie twarzy;
 • zapalenie skóry o różnej etiologii;
 • z oparzeniem słonecznym;
 • z otwartymi ranami, zadrapaniami, ropniami, zapaleniem na powierzchni głowy;
 • podczas ciąży i karmienia piersią;
 • dzieci poniżej 12 lat.

Wygląd i wypełnienie

Nieoperacyjny grzebień Power Grow służy jako zwykła szczotka do włosów do pielęgnacji włosów. Lekki, wygodny kształt, nowoczesny design i materiały. Nikt nie zgadnie o jego tajnym celu. Innowacyjna esencja jest wydawana tylko przez system sterowania, który znajduje się z boku obudowy.

Wypełnienie - diody laserowe o różnych długościach fal: 7 czerwonych i 7 niebieskich. Zasilany czterema dołączonymi bateriami AAA. Mocowanie grzebienia jest zdejmowane, przeznaczone do średnich i długich pasm. Jego instalacja jest bardzo prosta, nie wymaga wysiłku. Przełączanie suwaka pozwala uzyskać inny stopień wpływu podczas procedur domowych. Promieniowanie świetlne równomiernie penetruje napromieniowany obszar skóry głowy, co gwarantuje optymalne dawkowanie.

Istnieją cztery tryby pracy:

 • niebieskie promieniowanie LED o długości fali 470 nm - wpływa tylko na górne warstwy skóry: zwiększa mikrokrążenie krwi, zapewniając w ten sposób odżywianie i normalizację stanu strukturalnego pręcików;
 • czerwone promieniowanie LED o długości fali 660 nm - zapewnia głęboką penetrację, całkowicie pokrywając korzenie mieszków włosowych. Krążenie krwi wzrasta prawie dwukrotnie, aktywuje się wzrost istniejących pasm i następuje nieuniknione przebudzenie „śpiących” żarówek;
 • strumień promieniowania laserowego o niskiej intensywności - promuje regenerację skóry właściwej i naskórka, zwiększa metabolizm komórek, zapewnia odżywienie korzeni włosów, pomaga silniejszym mieszkom włosowym, co zatrzymuje wypadanie włosów;
 • biostymulujący mikromasaż - wibracje zwiększają ukrwienie naczyń włosowatych, sprzyjają wytwarzaniu składników odżywczych przez skórę i mieszki włosowe.

Jak to działa

Producenci zalecają stosowanie grzebienia laserowego trzy do pięciu razy w tygodniu. Włosy i skóra głowy powinny być czyste i suche. Całkowity czas sesji wynosi 10-15 minut.

Wydłużenie czasu ekspozycji nie wiąże się z uzyskaniem większego efektu, więc nie należy marnować energii.

Uderzenie w jednym punkcie nie powinno przekraczać 4 sekund, poruszając się - powolny ruch przeciw wzrostowi włosów 1 cm od poprzedniej pozycji. Optymalny kierunek jest od czoła do korony, następnie - od skroni w górę i od korony do tyłu głowy. W obszarze aktywnego wzrostu włosów lepiej jest rozstać się, aby zapewnić lepszą ekspozycję.

Szczególną uwagę podczas procedur należy zwrócić na najbardziej problematyczne obszary, masując je i napromieniowując nieco bardziej niż resztę. W obszarach, w których nie ma linii włosów, lepiej nie używać dyszy zębatej.

Podczas używania grzebienia laserowego do szamponu należy wybrać szampony niezawierające siarczanu sodu. Powstrzymaj się od pokarmów, które blokują produkcję hormonów, unikaj działań prowadzących do wypadania włosów. Nie podano żadnych dalszych wymagań specjalnych. Wszystko jest bardzo proste. Przebieg leczenia wynosi co najmniej miesiąc. Optymalny - w ciągu roku. Rozpoczynają od trzech do pięciu zabiegów tygodniowo, po rozpoczęciu aktywnego wzrostu włosów - są redukowane do jednej sesji miesięcznie.

Wyniki

Skuteczność leczenia zależy od wielu przyczyn: stopnia uszkodzenia, dziedzicznej predyspozycji, stresu, zażywania narkotyków, wieku i wielu innych czynników. Najmniejsze szanse mają ludzie, których łysiny mają więcej niż 10 lat. Przepływ krwi w takich obszarach jest zaburzony, a pęcherzyki nie są w stanie się zregenerować. Właściciele włosów, które przerzedziły się mniej niż trzy lata temu, mają duże szanse na sukces: skóra nie straciła zdolności pochłaniania energii lasera, a mikrokrążenie w dotkniętych obszarach jeszcze nie zniknęło.

Koncentrując się na recenzjach klientów, największy postęp osiąga się przy niewielkich problemach z wypadaniem, zwykle po stresie i przy braku poważnych powszechnych chorób. Przyjemna transformacja następuje po 4 lub 5 napromieniowaniu. W takiej sytuacji wystarczy 10-15 procedur.

Tutaj możesz zobaczyć wyniki grzebienia.

Dzięki metodycznemu wdrażaniu wszystkich zaleceń pierwsze wyniki u większości osób z umiarkowanymi problemami z pasmami i skórą głowy pojawią się w ciągu jednego do dwóch miesięcy. Wymierne zmiany - po 6 tygodniach. W tym momencie wypadanie włosów powinno znacznie się zatrzymać lub spowolnić. Według wyników badań ponad 90% wszystkich osób osiągnęło ten wskaźnik. Nowe włosy należy spodziewać się nie wcześniej niż po 8-10 tygodniach od rozpoczęcia aplikacji Power Grow Comb. W tym okresie istniejące loki będą rosły szybciej, nabierają połysku, gęstnieją, stają się bardziej elastyczne.

Zarastanie otwartych przestrzeni armatą średnimi wskaźnikami rozpoczyna się po sześciu miesiącach procedur. W przypadku gęstej powłoki i uzyskania nowej wytrzymałości włosów gęstość i średnia grubość pręta potrwa od ośmiu miesięcy do roku. Czasami osłabione ciało potrzebuje więcej czasu, aby obudzić swoje ukryte rezerwy. Eksperci ostrzegają, że laseroterapia nie zapewnia trwałych rezultatów i wymaga regularnego wsparcia stymulacji mieszków włosowych.

Podczas nakładania grzebienia laserowego bardzo ważne jest utrwalenie sukcesu dzięki dodatkowemu odżywianiu skóry i loków. Po zabiegu jest zawsze łatwo wchłaniany i jest korzystny. Mogą to być olejki, musy, bogate w witaminy i minerały, wszelkiego rodzaju maski, odżywki, spraye.

Powinieneś obiektywnie ocenić dane źródłowe, a nie polegać wyłącznie na innowacyjnym urządzeniu. Nie zapomnij o zdrowym stylu życia, przestrzeganiu diety, chodzeniu na świeżym powietrzu, wygodnym i pełnym śnie, co jest nie mniej ważne dla wzrostu włosów.

Obejrzyj wideo: Leczenie łysienia - hełm laserowy iRestore - Perfect Hair Clinic Katowice (Listopad 2019).

Zostaw Swój Komentarz