Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Grzebień „Y.S. Park”

Grzebienie „Y. S. Park” - narzędzie dla profesjonalnych fryzjerów. Są wytwarzane w Japonii i od dawna ugruntowały swoją pozycję wśród asów fryzjerskich.

Materiały

Ten produkt jest wykonany z kilku rodzaje materiałów.

 1. Tworzywo termoplastyczne - trwały i elastyczny materiał odporny na wysokie temperatury do 220 stopni, a także na działanie chemikaliów.
 2. Węgiel - odporne na zużycie włókno węglowe, które składa się z materiałów kompozytowych, przewyższa właściwościami stali, nie wymaga szczególnej troski, toleruje nagrzewanie do 150 stopni, nie ulega uszkodzeniu w kontakcie z chemikaliami. Łatwe rozczesywanie bez niszczenia struktury loków. Antystatyczny
 3. Aluminium - ekskluzywna seria, ma ręczne polerowanie, nie uszkadza włosów, nie elektryzuje ich, jest odporna na podwyższone temperatury, łatwo toleruje nagrzewanie do 600 stopni. Nie ulega uszkodzeniu przy użyciu różnych chemikaliów.

Korzyści

Japońskie grzebienie tej firmy mają unikalny design, który został opracowany przy pomocy znanych stylistów i fryzjerów. Ich ergonomię docenią nawet początkujący mistrzowie. Nierówne górne brzegi zapobiegają zsuwaniu się włosów z grzebienia podczas cięcia, otwory z tyłu głowy znajdujące się w tej samej odległości równej 1 centymetrowi pomogą poprawnie obliczyć długość.

Ogromny wybór modeli pozwoli ci wybrać grzebień w zależności od potrzeb i niezbędnych właściwości, bez względu na to, czy jest to elastyczny grzebień z tworzywa sztucznego, czy sztywny z włókna węglowego.

Gatunek

Linia modeli tego produktu jest dość szeroka. I… ma następujące modele.

 • Szczotki do włosów do strzyżenia. Występują w kilku postaciach o różnych częstotliwościach i długościach zębów. Niektóre są wyposażone w linijkę pomiarową. Większość ma skrócone pierwsze goździki, dla wygody, rozstanie. Same ząbki mogą być umieszczone prostopadle do kolby, aby wykonać cięcie poziome i pod kątem do cięcia po przekątnej.
 • Oddzielna seria przedstawia grzebienie na brodę, wąsy i wąsy. Mają różne długości zębów, stopniowo się zwiększając, co pozwoli ci posprzątać nawet bardzo krótkie włosy. Ta seria wykonana jest z włókna węglowego lub termoplastycznego.
 • Wygodne grzebienie ryzyka pozwalają tworzyć loki o idealnie równej grubości podczas owijania ich na lokówkach.
 • Grzebienie do nakładania różnych masek i farbowania włosów. Mają wygodny kształt, ergonomiczny uchwyt. Zęby o różnych długościach pomogą łatwo rozplątać włosy i mocno nałożyć farbę na włosy.
 • Grzebień do czesania wykonane z tworzywa termoplastycznego i uzupełnione krótkimi zębami węglowymi. Pozwalają szybko stworzyć idealny polar.
 • Zaprojektowany dla super profesjonalistówktórzy posiadają technikę szybkich fryzur. Mają niezbyt częste rozmieszczenie zębów, co zapewnia łatwe rozczesywanie.
 • Seria narzędzi Super Fine Line wykonane z doskonale zginalnego tworzywa sztucznego, które pozwoli Ci tworzyć idealne formy tusz i nie tylko.
 • Seria aluminiowa - Są to analogi grzebieni do fryzur o różnych modyfikacjach. Ekskluzywne herby, które trwają przez wiele lat.
 • Mocowania o różnych średnicach mają dwa rodzaje włosia. Tam, gdzie długie goździki utrzymują włosy, a dolne ciągną je, nadaj im niezrównany połysk.
 • Szczotki są również wykonane z dwóch rodzajów materiałów.. Idealnie splątane, nawet bardzo splątane włosy. Wygodny uchwyt nie pozwoli wypadnąć z rąk.

Koszt

Oryginalny grzebień do strzyżenia „Y. S. Park” kosztuje od 600 do 1500 rubli, w zależności od jego wielkości i modelu. Ekskluzywna seria wykonana z aluminium jest dość droga. Tutaj cena za jeden grzebień sięga 25 000 rubli. Koszt szczotkowania i szczotek wynosi około 5000 rubli.

Care

Wszystkie grzebienie tej firmy są łatwe w pielęgnacji. Można je po prostu umyć w wodzie z mydłem i wysuszyć. Ale dezynfekcja w roztworze chemicznym nie jest przerażająca dla tych produktów.

Recenzje

Wielu profesjonalistów fryzjerskich używa grzebieni japońskiej firmy Y. S. Park. Ta firma od dawna podbija rynek produktów do pielęgnacji włosów na całym świecie. Według opinii konsumentów nawet początkujący fryzjerzy są wygodniej przejść szkolenie przy użyciu narzędzia „Y. S. Park”. Osły z własnego biznesu w arsenale mają zwykle kilka produktów tej firmy.

„Y. S. Park” dba nie tylko o wygodę fryzjerów, ale także stara się zachować zdrowie loków.

Możesz zapoznać się z zaleceniami przy wyborze grzebienia Y. S. Park z poniższego filmu.

Obejrzyj wideo: YS PARK Review (Luty 2020).

Loading...

Zostaw Swój Komentarz