Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2019

Tanning St. Moriz

O Tanning St. Moriz napisał ogromną liczbę recenzji potwierdzających jego doskonałą jakość. W szerokim zakresie można znaleźć różne środki: bronzaty, płyny, spraye itp.

Angielska marka St. Moriz oferuje skuteczne produkty, które pomagają uzyskać brązowy odcień skóry z pianką, balsamem i mgiełką dla ciała.

Marka

Produkcja łóżek opalających ma ugruntowaną pozycję w Wielkiej Brytanii. Witryny sklepowe prezentują szeroką gamę produktów zapewniających idealną opaleniznę. To nisza produktów premium w przystępnej cenie. Ich jakość w niczym nie ustępuje tradycyjnej wizycie w gabinetach kosmetycznych, solariach.

Firma istnieje na rynku branży kosmetycznej od około 10 lat. W tym czasie St. Moriz opracował nowe produkty do sztucznych produktów opalających. Znaleźli idealną kompozycję tonu i aromatu, która neutralizuje specyficzny zapach ważnego składnika dihydroksyacetonu.

Funkcje

Produkty kosmetyczne są urządzone w tym samym stylu. Wszystkie płyny i spraye różnią się rodzajem zastosowania, składem i fakturą. Ale mają ten sam odcień, blady piasek.

Ważnymi zaletami takich produktów są:

  • specjalnie zaprojektowane formuły;

  • natychmiastowa i łatwa do uzyskania równomierna opalenizna;

  • hipoalergiczność;

  • zdolność do równomiernego nakładania na ciało, bez plam i pasków;

  • przyjemny aromat oznacza;

  • dodatkowe nawilżenie skóry.

Otrzymujesz zupełnie nowe formuły, najlepszą alternatywę dla niebezpiecznego światła słonecznego, promieniowania UV.

Dla dziewcząt o bladej, prawie „porcelanowej skórze” nie zaleca się długiego przebywania na słońcu. Ale stać się mroczną, opaloną pięknością - marzeniem każdego. Do tego uniwersalne chusteczki, spraye i płyny z St. Moriz, nie dając gorszych rezultatów niż naturalne „kąpiele słoneczne”.

Naturalny odcień zapewnia najwyższą jakość wszystkich składników. Twoja opalenizna potrwa 5-10 dni. Wodoodporny odcień pojawi się już 8 godzin po nałożeniu produktu. Masz gwarancję uzyskania aksamitnego, głębokiego, bogatego odcienia bez żadnych plam na ciele. Nie martw się też, że twoje ubrania zostaną zabrudzone lub zepsute.

Z St. Moriz możesz „ozdobić” dowolną część ciała.

Jeśli mówimy o zimnej porze roku, kiedy nie ma potrzeby narażania się, wystarczy nałożyć balsam lub spryskać tylko niektóre obszary, na przykład szyję, dekolt, twarz, dłonie. Ale od połowy maja, pod warunkiem, że pozostało jeszcze kilka tygodni przed wakacjami, możesz zafundować sobie doskonałą opaleniznę nóg, brzucha, pleców, w tym.

Duży plus leków z St. Moriz polega na tym, że nie pozostawiają pomarańczowych plam na dłoniach po wielokrotnym stosowaniu. Dzięki lekkim teksturom zapewniona jest wygodna aplikacja, szybkie wchłanianie i pielęgnacja skóry.

Kompozycja zawiera ważny składnik, DHA Ecocert lub dihydroksyaceton. Jego cechą jest wpływ tylko na górną warstwę nabłonka. Oznacza to, że substancja nie wnika głęboko, a zatem nie ma żadnego szkodliwego wpływu. Opalenizna jest „pobierana” z powodu interakcji DHA z aminokwasami skóry właściwej.

Producent wyjaśnia również, że w produktach St. Moriz nie ma jednego filtra SPF. Oznacza to, że w celu dodatkowej ochrony przed promieniowaniem UV, oparzeniami słonecznymi należy stosować specjalne kosmetyki. Tylko w tym przypadku twoje ciało będzie chronione nawet w samym słońcu.

Jak wybrać

Wybierając odpowiedni dla siebie lek, sprawdź preparaty wskazane na leku, a także recenzje w sieci. Musisz wiedzieć, że marka pokazuje tylko 2 rodzaje gęstości kolorów. Właściciele jasnego odcienia skóry powinni zwrócić uwagę na leki oznaczone Średnia, ciemniejsza - Ciemna.

Nie bój się samego odcienia substancji. Kiedy spryskasz sprayem lub zmoczysz serwetkę balsamem, na ciało spadną ciemne krople, których kolor jest zbliżony do czarnego. Efekt ten znika natychmiast, a po kilku godzinach zobaczysz pyszną opaleniznę na aksamitnej skórze.

Wybierając idealne narzędzie, zwróć uwagę na makijaż opalający. Skutecznie plami górną warstwę skóry, jest całkowicie zmyty pod prysznicem. Takie narzędzie jest odpowiednie dla Ciebie, jeśli zamierzasz zrobić wrażenie w najbliższym terminie, uroczystości, na imprezie lub na scenie.

Tak czy inaczej, najbardziej trwały z całej serii prezentowanej przez St. Moriz jest uważany za płyn, który pomaga dwie godziny przed wydaniem osiągnąć pożądany rezultat. Nie ma już powodu, aby zapisywać się w solarium, czekając w kolejce. Dzięki nowej serii produktów do ekspresowego opalania nie musisz już polegać na czasie.

Jak złożyć wniosek

Produkty St. Moriz (bronzaty samochodowe) są wyposażone w specjalną rękawicę aplikacyjną, która ułatwia nakładanie i równomierne opalanie. Producent zaleca wstępne oczyszczenie skóry peelingiem, kąpiel solną, a następnie nawilżenie mlekiem do ciała, balsamem.

Jednak ważną zaletą St. Moriz jest fakt, że nawet bez tych wszystkich „piruetów”, możesz nadać swojemu ciału brązowy, złoty odcień w dowolnym miejscu i czasie. Wystarczy, że skóra będzie czysta i sucha. W tym drugim przypadku, jeśli uważasz, że recenzje, kolor znika znacznie szybciej niż po oczyszczeniu skóry z martwych cząstek, złuszczaniu itp.

Musisz wziąć prysznic 4 godziny przed użyciem samego balsamu.

Wszystkie kosmetyki pomogą Ci oczyścić ciało: peeling, mus, peeling kremowy itp. Zwróć szczególną uwagę na trudno dostępne miejsca, które są najbardziej narażone na peeling. Chodzi o kostki, stopy, łokcie i kolana. Jeśli chodzi o usuwanie włosów, zaleca się przeprowadzenie go na kilka dni przed zabiegiem opalania.

Instrukcje aplikacji:

Produkty

Najbardziej ekskluzywnym produktem w kolekcji brytyjskiej marki była Instant Self Tanning MistBalsam o delikatnej, nietłustej konsystencji. Dzięki natychmiastowej absorpcji, w ciągu zaledwie kilku godzin uzyskasz „nowego siebie”, ciemnoskórego, opalonego, seksownego. Równolegle z tym efektem otrzymujesz całkowicie nawilżoną, miękką skórę, która emanuje delikatnym aromatem. Cień jest ustalony na 8 godzin. Sam możesz wybrać stopień opalenizny: Średni lub Ciemny.

Odcień takiego produktu zmywa się po pierwszym prysznicu, ale pozostaje przyjemny złoty odcień, którego czasami nie można uzyskać na plażach w najdroższych kurortach. Najlepiej zastosować autobronzate ze strefy kostki, zwracając uwagę na miejsca z fałdami.

Dość często, w oczekiwaniu na zewnętrzne przemiany, dziewczęta zapominają o takich „drobiazgach”, jak zgięcie palców, okolice ucha, tylna strona kolan.

Recenzje

Nie sposób policzyć ogromnej liczby pozytywnych recenzji na temat marki St. Moriz. Wiele osób zgadza się, że są to najlepsze produkty do ekspresowego opalania, które istnieją na rynku produktów kosmetycznych. Niektórzy są zadowoleni z ceny, inni z jakości, inni z czasu trwania musów, sprayów do opalania. Wszyscy jednogłośnie twierdzą, że produkt jest nakładany równomiernie, jeśli dokładnie przestrzegasz instrukcji. Efekt jest naprawdę zauważalny po 1 godzinie, ale prawdziwa opalenizna, jak w solarium, po 8 godzinach.

Większość dziewcząt woli płyny zamiast sprayów. Ich zdaniem są lepiej rozprowadzane na skórze, bardziej ekonomiczne.

Marka ma dwa rodzaje opalania. Jedna z nich demonstruje stopniowe działanie, objawiające się dopiero po krótkim czasie. Intensywność wzrasta, aż uzyskasz odpowiedni odcień. Aby zatrzymać proces barwienia, musisz wziąć prysznic.

W innej opcji nakładasz balsam, mus do opalania przez kilka dni, a złoty odcień zaczyna się stopniowo pojawiać. Specjalne substancje, które tworzą lek, doskonale maskują problematyczne obszary skóry: małe blizny, blizny, zadrapania. Okaże się również na chwilę pozbyć się niechcianych piegów.

To najlepsza alternatywa dla solariów. Niezależnie regulujesz stopień manifestacji opalania, zatrzymując się we właściwej chwili. Producent stworzył naprawdę najwyższej jakości produkty premium w przystępnej cenie.

Marząc o zimnym odcieniu kawy z mlekiem i urzekającym uroku, wybierz markę St. Moriz

Loading...

Zostaw Swój Komentarz