Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2019

Olejek do skórek Opi

Naskórek to skóra wokół paznokcia palca, która ma funkcję ochronną i zapobiega przenikaniu bakterii do paznokcia. Składa się z dwóch części. Pierwszy jest nieożywiony, to cienki film na powierzchni paznokcia, drugi jest żywy, jest doskonale widoczny dla ludzkiego oka i jest grubym paskiem u podstawy paznokcia.

Bardzo ważne jest, aby odpowiednio dbać o dłonie i paznokcie, aby zapobiec uszkodzeniu części pod napięciem, ponieważ może zostać zrogowaciały i zszorstkowany. Pomocne mogą być oleje do skórek opi. Tępy i gruby naskórek wpłynie na jakość płytki paznokcia, która może stać się martwa, cienka, a sam paznokieć rośnie znacznie wolniej. Innym problemem, który może być spowodowany przez uszkodzoną część podstawy paznokcia, jest wnikanie bakterii i innych mikroorganizmów bezpośrednio pod nim lub do palca.

Negatywnie wpływa na stan skóry i brak witamin, a także niewłaściwe odżywianie, dlatego bardzo ważne jest, aby dodatkowo ją odżywić specjalnymi środkami.

Ponadto musisz zadbać zarówno o skórę dłoni, jak i sam naskórek, który jest bardzo delikatny i podatny na uszkodzenia. Dlatego wielu woli unikać klasycznego manicure, ponieważ usunięcie naskórka nożyczkami i działaniami mechanicznymi naprawdę go uszkadza, a następnie odrasta grubszy i grubszy. Dlatego dziewczęta starają się zrobić europejski manicure, w którym pielęgnacja odbywa się za pomocą różnych olejków.

W następnym filmie zobaczysz przegląd olejków do skórek różnych marek.

Funkcje

Opi Cuticle Oil to mieszanka olejków bazowych i olejków eterycznych. Chroni, odżywia i nawilża naskórek i czyni go zdrowszym. Jako bazę stosuje się oleje jojoba, rycynowy, łopianowy, migdałowy, brzoskwiniowy lub morelowy. Wszelkie eteryczne płyny mogą być addytywne, w zależności od ich właściwości i efektu wywieranego na skórę. Na przykład olejki z drzewa herbacianego i rozmarynu mają działanie przeciwzapalne, więc jeśli chcesz usunąć lub zapobiec nawet niewielkiemu zapaleniu. Drzewo sosnowe, cedrowe lub sandałowe doskonale wzmacnia płytkę paznokcia, każdy cytrus przyczynia się do połysku, a lawenda i eukaliptus eliminują zadziory.

Produkty Opi mają raczej nietypowe opakowanie i wyglądają jak ołówek.

Ma wiele zalet, dzięki czemu stał się jednym z najpopularniejszych i najpopularniejszych produktów do pielęgnacji skórek. Przede wszystkim oczywiście przyciąga oryginalny wygląd, dzięki któremu wygodniej jest korzystać, a zużycie nadwyżek funduszy jest eliminowane, co wskazuje na oszczędność zużycia ropy naftowej, co oznacza, że ​​będzie trwać dłużej.

Dozownik wewnątrz ołówka nie pozwoli Ci spędzić więcej niż jeden raz.

Niezawodność to także jedna z zalet oleju Opi. Nasadka jest mocno przymocowana do korpusu ołówka, ale nawet jeśli przypadkowo spadnie, płyn nie wyleje się, ponieważ jest niezawodnie chroniony przez pędzel. Podstawę gwoździa można zwilżyć w podróży lub w samochodzie.

Ten produkt nie tylko dobrze nawilża, ale także pozostawia niezwykle przyjemny owocowy lub kwiatowy aromat na dłoniach, który pozostanie z Tobą na długo i zachwyci Cię przez co najmniej kilka godzin. I jest wiele do wyboru. Opi oferuje najszerszy wybór zapachów wśród swoich produktów.

Są olejki o zapachu arbuza, melona, ​​gruszki, brzoskwini, róży i wielu innych.

Kolejną odmianą jest produkt tej firmy Opi Avoplex. Ma podobny skład do ołówka, ale jest prezentowany w postaci butelki lakieru do paznokci i nakładany jest na bazę za pomocą pędzla. Ten olej ma grubszą konsystencję i można go stosować w domu, a butelkę z ołówkiem pozostawia się w drodze do pracy lub do szkoły i bezpośrednio w klasie.

Mały rozmiar butelki jest bardzo wygodny, ponieważ mieści się nawet w najmniejszej torebce, a dla wygody można przechowywać jednocześnie kilka butelek, po jednej w każdej torbie.

Kompozycja

Skład tego narzędzia obejmuje dużą liczbę minerałów i ekstraktów, które mają korzystny wpływ na naskórek. Jest wzbogacony o kompleks wszystkich niezbędnych witamin, lecytyny, a także olej sezamowy i inne dodatki. Olejek jest idealny dla dziewcząt o wrażliwej lub alergicznej skórze, ponieważ nie ma w nim syntetycznych zapachów, konserwantów i barwników.

Przy regularnym stosowaniu możesz znacznie zmiękczyć skórę wokół paznokcia, samej płytki paznokcia i spowolnić wzrost naskórka. Same paznokcie nabierają pięknego połysku, zdrowego wyglądu, pozbywają się kruchości i stają się silniejsze.

Jak korzystać

Korzystanie z tego narzędzia jest bardzo proste. Najpierw musisz zdjąć nasadkę, a następnie kilkakrotnie przewinąć drugi koniec, aż usłyszysz kliknięcie, i poczekaj kilka sekund, aż pędzel zostanie nasycony płynem wewnętrznym. Następnie powinieneś trzymać go na skórze i pocierać ruchami masującymi.

Avoplex Jest stosowany praktycznie na tej samej zasadzie. Konieczne jest odkręcenie nasadki od podstawy fiolki, zatarcie szczoteczki trochę wewnątrz i usunięcie nadmiaru płynu poprzez przetarcie go wokół krawędzi, aby na palcach nie pozostało dużo oleju, który nie zostanie wchłonięty i spowoduje pewne niedogodności. Następnie produkt nakłada się na naskórek i delikatnie wciera ruchami masującymi, aż do wchłonięcia. Powinieneś poczekać kilka minut przed rozpoczęciem własnej działalności, aby olej w pełni wniknął i nawilżył skórę.

O tym, jak korzystać z tego narzędzia z O.P.I., dowiesz się z wideo.

Recenzje

Oleje do skórek Opi, podobnie jak wszystkie produkty firmy jako całości, mają ogromną liczbę pozytywnych recenzji pozostawionych przez zadowolonych klientów.

Dziewczynki chętnie znalazły produkt, który dobrze nawilża i odżywia naskórek, a także nasyca go witaminami, pomagając zapobiegać uszkodzeniom i wysuszeniu skóry. Zauważono również wygodę używania butelki w postaci ołówka, ponieważ można je nakładać olejem dosłownie w podróży, niektórym udaje się to zrobić nawet na koparce w metrze, działania te można wykonać tak szybko i łatwo. Użytkownicy piszą o niesamowicie przyjemnym aromacie i szybkości wchłaniania, co jest bardzo ważne, szczególnie dla tych, którzy liczą się co sekundę.

Opinia klienta na temat tego oleju znajduje się w następnym filmie.

Jeśli chodzi o Avoplex, liczba pozytywnych i entuzjastycznych recenzji jest po prostu niesamowita.

To narzędzie jest uważane za głębszą i dokładniejszą pielęgnację dłoni i skórek, ale wygodnie jest używać go wyłącznie w domu, ponieważ olej jest wchłaniany nieco wolniej, a opakowanie nie jest jednym z tych, które można stosować w podróży.

Ogromną zaletą dla wielu jest bardzo przyjemny zapach, który długo utrzymuje się na palcach.

Loading...

Zostaw Swój Komentarz