Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Puder do włosów Taft

Piękna i obszerna fryzura jest marzeniem wszystkich dziewcząt, bez wyjątku. Trudno jest uzyskać pożądaną objętość, szczególnie na cienkich włosach. Przemysł kosmetyczny oferuje ogromną różnorodność narzędzi do stylizacji i utrwalania fryzur. Cienkie włosy nie utrzymują dobrze objętości, nawet przy użyciu reklamowanych cudownych produktów. Schwarzkopf wydał nowe narzędzie do tworzenia oszałamiającej objętości - jest to proszek do włosów Taft.

Co to jest

Proszek Taft jest idealnym narzędziem do tworzenia objętości korzenia. Zatrzask nie zawiera szkodliwych substancji. Kompozycja zawiera wodę i tlenek krzemu. W swojej strukturze stylizacja jest tak lekka, że ​​zetknie się ze skórą, natychmiast się wchłania i nie pozostawia resztek.

Zatrzask jest bezwonny. Osoby z alergiami powinny zachować ostrożność podczas stylizacji pudrowej. Małe cząsteczki mogą dostać się do dróg oddechowych i powodować alergie.

Metoda aplikacji

Proszek można nakładać na każdy rodzaj włosów. Efekt specjalny jest widoczny na cienkich i jasnych włosach. Ponieważ cienkie włosy nie zachowują objętości i dobrze układają się, dzięki stylizacji stają się bardziej sztywne i posłuszne. Zatrzask wygląda jak biały proszek i jest niewidoczny dla fryzur. Ale utrwalacz zastosowany do ciemnych loków może pozostawić ślady.

Jak korzystać:

 1. Przed użyciem umyj włosy i użyj balsamu.
 2. Następnie włosy są dokładnie suszone suszarką do włosów i układane za pomocą pędzla lub żelazka.
 3. Na dłoń należy wlać trochę funduszy. Wygodniej jest zastosować zacisk opuszkami palców. Wcieraj lekko w skórę głowy i napraw głośność.
 4. Aby utrwalić wynik, delikatnie spryskaj włosy lakierem, aby je naprawić.

Niektóre niuanse podczas używania

Używaj stylizacji z najwyższą ostrożnością.

Specjaliści i konsumenci już zostawili swoje opinie i podzielili się swoimi doświadczeniami z tym produktem:

 1. Nie nakładaj stylizacji na brudne korzenie. Narzędzie sprawi, że twoja fryzura będzie nieporządna.
 2. Stylizacja jest idealna do utrwalania cienkich włosów oraz krótkich i średnich fryzur. Długie loki są trudne do obchodzenia się z proszkiem.
 3. Zachowaj ostrożność, jeśli masz suche włosy. Zatrzask absorbuje nadmiar tłuszczu na skórze. Sucha skóra głowy cierpi na brak nawilżaczy, a proszek może pogorszyć sytuację. Wręcz przeciwnie, po utrwaleniu za pomocą proszku będzie wyglądał jeszcze lepiej.
 4. Stylizacja proszkowa, w przeciwieństwie do innych środków mocujących, może być stosowana nie częściej niż 1-2 razy w miesiącu. Codzienne stosowanie może niekorzystnie wpłynąć na stan skóry głowy. Proszek zatyka gruczoły łojowe i mieszki włosowe. Może pojawić się łupież i spowolnienie wzrostu włosów.
 5. Stylizacja naprawia loki już ułożone w fryzurze. Dlatego produkt należy nakładać po instalacji.
 6. Stylizacji nie można stosować z innymi środkami utrwalającymi - pianką, pianką, woskiem i sprayem do stylizacji. Dozwolona jest tylko niewielka ilość sprayu. Inne produkty do stylizacji wchodzące w interakcje z pudrem tworzą efekt brudnych, zaniedbanych włosów.
 7. Uważnie monitoruj kwotę funduszy. Duża ilość proszku tylko pogorszy sytuację. Fryzura staje się coraz cięższa.
 8. Właściciele grubych i grubych loków nie powinni uciekać się do korzystania z tego narzędzia. To narzędzie jest odpowiednie tylko dla dziewcząt o cienkich włosach.

Wygoda jest najważniejsza

Puder do włosów Taft to nie tylko nowość sezonu, ale także wygodna i skuteczna stylizacja do stylizacji. Jedno opakowanie zawiera 10 gramów proszku. Zestaw jest wyposażony w pokrywę i specjalny dozownik. Mała objętość jest wygodna w podróży. Pakowanie można zabrać ze sobą na wakacje lub w podróż służbową. Natychmiastowe działanie zatrzasku szybko i trwale podnosi korzenie.

Aby odświeżyć fryzurę, delikatnie uderzaj korzeniami lekkimi ruchami.

Styl i kolor

Schwarzkopf oferuje nie tylko zwykły proszek do utrwalania, ale także do tworzenia kolorowych pasm. Utrwalacz koloru nakłada się na mokre włosy, po czym układa się je w zwykły sposób. Możesz więc uzyskać modną i efektowną fryzurę z jasnymi pasmami i odporną stylizacją.

Kolor z pasmem zmywa się zwykłą wodą z szamponem.

Obejrzyj recenzję wideo Taft Powder.

Loading...

Zostaw Swój Komentarz