Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2019

Proszek Chambor

Proszek Chambor od dawna ugruntował swoją pozycję na krajowym rynku kosmetyków jako wysokiej jakości narzędzie do wygładzania odcienia skóry.

Trochę o firmie

Historia firmy produkującej ten produkt ma swoje korzenie w 1986 roku. Od tego czasu produkty wytwarzane w Genewie w Szwajcarii, o których już wiele mówi, są doskonałej jakości. Przy produkcji kosmetyków firma stosuje wszystkie innowacyjne technologie i podąża za nowoczesnymi trendami mody, dlatego od wielu lat jest ulubionym produktem wielu kobiet.

Więcej na temat proszku tej marki dowiesz się z wideo.

Co jest potrzebne

Twoja skóra ma nierównomierny koloryt. Aby ukryć wady, zastosuj ten produkt. Wygładza skórę właściwą, nadaje aksamitność. Ponadto proszek zapewnia ochronę przed szkodliwym działaniem promieniowania ultrafioletowego, zapobiegając w ten sposób przedwczesnemu starzeniu się skóry. Kolejnym działaniem tego produktu kosmetycznego jest efekt matujący.

Doskonale eliminuje tłusty połysk. Ukrywa niedoskonałości skóry w postaci pigmentacji, zaczerwienienia, czarnych plam, trądziku.

Opis

Proszek kompaktowy Chambor ma bardzo wysokiej jakości opakowanie, które niewiele się zmieniło od samego początku. Karton w kolorze granatowym ze złotym kwiatkiem. Proszek jest wkładany w plastikową ramkę w kolorze pudełka i ma duże, lekko powiększające lusterko, dla łatwości aplikacji. Sam pojemnik na proszek ma zamek, który niezawodnie go zamyka i zapobiega otwieraniu.

Gąbka jest dość wygodna. Ma również logo w kształcie róży. Sam proszek jest dobrze sprasowany. Niewielką ilość pobiera się gąbką, która pozwala utworzyć cienką warstwę na twarzy bez efektu maski.

Ten produkt ma masę 16 g. To duża objętość, która wystarczy na kilka miesięcy.

Możesz znaleźć zestawy, w których oprócz głównego proszku znajduje się jednostka zapasowa. Można go łatwo zamontować za pomocą taśmy klejącej w plastikowym pudełku proszkowym, a wymiana jednostki głównej nie jest trudna.

Proszek kompaktowy Chambor zawiera witaminy A i E, naturalne polimery, skrobię kukurydzianą. Nie zatyka porów, ma doskonały efekt matujący. Doskonale wygładza i poprawia cerę. Obecny SPF 15 - filtr chroniący przed promieniowaniem ultrafioletowym.

Próbnik kolorów

Proszek kompaktowy Chambor ma dość szeroką gamę kolorów. Każda kobieta będzie mogła wybrać ton, który będzie jej idealnie pasował.

Oto ich opis.

  • Odcień nr 1. Nadaje się do jasnej skóry, ma beżowy odcień.
  • Odcień 2. Różowawy kolor.
  • Odcień 3. Naturalny ton.
  • Odcień 4. Najlżejszy odcień palety. Nadaje się do prawie białej karnacji.
  • Odcień 5. Odpowiedni dla właścicieli ciemnej skóry. Beżowy ton.
  • Odcień 7. Dla brunetek, żółtawy kolor.

Jak wybrać dźwięk?

Wybierając odcień proszku Chambor, przede wszystkim warto wziąć pod uwagę ogólny odcień skóry i kolor.

Nie używaj proszku ciemniejszego niż naturalny odcień skóry. To wizualnie odłączy głowę od ciała. Ton zastosowanego produktu może być jaśniejszy, ale nie powinien znacznie różnić się od odcienia skóry właściwej. W przeciwnym razie taki makijaż stworzy makijaż przypominający lalkę jako całość.

Jak złożyć wniosek

Nakładaj na skórę po oczyszczeniu za pomocą toniku. Wcześniej można zastosować podkład do makijażu, ale latem można się bez niego obejść. Proszek nakłada się za pomocą gąbki lub okrągłej szczotki. W drugim przypadku warstwa jest cieńsza.

Aby odnowić makijaż w ciągu dnia, jeśli w gorącym upale nadal pojawia się tłusty połysk, należy najpierw zmoczyć twarz suchą szmatką. Następnie nałóż warstwę proszku. Wtedy makijaż nie będzie „płynął”, utrzymując idealny stan.

Cena

Koszt proszku Chambor nie jest zbyt wysoki. Opakowanie produktu z jednostką zapasową wynosi około 1000 rubli. Na pierwszy rzut oka trochę drogi. Pamiętaj jednak, że masa jednego bloku wynosi 16 gramów, co oznacza, że ​​zawartość całego opakowania waży 32 gramy. W czasie, gdy proszek najbardziej znanych marek ma masę 9 gramów w cenie około pięciuset rubli. W takim przypadku możesz kupić tylko dodatkową jednostkę zamienną dla produktów Chambor, która będzie kosztować znacznie taniej niż nowa.

Recenzje

Proszek ten jest obecny na rynku od wielu lat i jest na ten temat konkretna opinia. Według opinii jest to doskonały produkt, który nie pasuje tylko do jednostek. Najważniejsze jest prawidłowe wybranie numeru tonu.

Kompaktowy proszek Chambor idealnie matuje; po nałożeniu pędzlem tworzy najlepszą powłokę, która idealnie utrzymuje się do dziesięciu godzin. Idealnie kryje piegi, a także trądzik i inne niedoskonałości skóry.

Proszek Chambor pozwoli Ci stworzyć idealny makijaż, dzięki któremu poczujesz się pewnie przez cały dzień, nawet w letnie upały.

Obejrzyj wideo: Jak parzyć herbatę sypaną? (Listopad 2019).

Zostaw Swój Komentarz