Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Avon Ball Powder

Dziś trudno jest znaleźć kobietę, która nie używałaby proszku. Ten atrybut makijażu jest unikalny i ma swoje własne cechy. Takie kosmetyki mogą być matowe lub lśniące, z perłowym połyskiem. Wśród znanych producentów proszek Avon w kulkach jest bardzo popularny. Jest produkowany we Włoszech zgodnie z wymogami jakości i jest nieszkodliwy dla zdrowia.

Funkcje i zalety

Zasłona w proszku różni się od innych analogów. Łączy właściwości sypkiego i zwartego proszku. Główną różnicą jest cieńsza warstwa powłoki. Jest nakładany w półprzezroczystej warstwie.

Avon Ball Powder Veil to produkt hipoalergiczny, nie powoduje podrażnień ani alergii. Ze względu na swoje właściwości jest w stanie chronić skórę przed negatywnym wpływem środowiska.

Kosmetyki te mają działanie korygujące kolory i pomagają wizualnie ukryć niedoskonałości skóry, podkreślając jej zalety. W tym przypadku cera staje się równa, wygląda na obszerną.

Tekstura proszku jest miękka, jedwabista. Składa się z najmniejszych cząstek sprasowanych w elementy sferyczne. Różnią się różnymi odcieniami, z których każdy ma swój własny cel. Dzięki ich mieszaniu można uzyskać idealny odcień skóry, jak najbliżej naturalnego odcienia.

Zasłona w proszku jest uniwersalna. Może być stosowany jako róż lub cień do powiek. Kosmetyki marki są przeznaczone dla różnych grup wiekowych.

Dzięki połyskującym mikrocząstkom skóra lśni delikatnym połyskiem masy perłowej. Efekt trwa długo, proszek nie toczy się i ma przyjemny aromat.

Takie kosmetyki są bardzo ekonomiczne. Jeden słoik wystarczy na kilka lat. Wynika to z umiaru i mniejszego zużycia niż jakikolwiek analog (sypki lub kompaktowy proszek).

Kulki są dość kruche i przy silnym uderzeniu lub upadku mogą się kruszyć, co może skomplikować procedurę makijażu. Stosowanie proszku w postaci sypkiej może niekorzystnie wpłynąć na jednorodność nakładania warstwy. Będzie postrzępiony i gruby.

Produkty markowe mają rozsądną cenę.

Do czego służą różne odcienie?

Proszek z kulkami „Idealny odcień” ma działanie korygujące. Składa się z 5 różnych odcieni. Każda z nich wykonuje określone funkcje, co pozwala stworzyć najbardziej pozytywny i piękny efekt korekcyjny jako całość.

Każdy cień wykonuje swoje zadanie:

  • różowy nadaje skórze świeżość;
  • zielony maskuje zaczerwienienia i plamy starcze;
  • biały rozjaśnia twarz i nadaje jej jedwabny blask;
  • śmietana wyrównuje strukturę skóry;
  • liliowy usuwa zażółcenie i odbija blask.

Łącząc odcienie, uzupełniają się, tworząc idealny odcień. Ten proszek ma właściwości korygujące kolor i efekt blasku. Jest świetnym uzupełnieniem makijażu dziennego lub wieczorowego. A dzięki korzystnym składnikom, które ją tworzą, dba o swoją skórę.

Nie tylko wyrównuje cerę, ale także tworzy efekt lekkiego matowania, dzięki czemu pory stają się mniej zauważalne. Dzięki wyrównaniu rysy twarzy stają się bardziej miękkie, a skóra lśni w słońcu z lekkim jedwabistym połyskiem.

Aby zmaksymalizować efekt nakładania proszku, potrzebuje podkładu. Sam w sobie nie jest w stanie wyeliminować oczywistych problemów skórnych (trądzik, blizny), ponieważ warstwa powłoki jest półprzezroczysta.

Różny kolor elementów eliminuje potrzebę zakupu kilku słoików o różnych odcieniach. W zależności od pory roku możesz usunąć ciemne odcienie ze słoika, wybierając odcień zbliżony do odcienia skóry.

Bronzer

Skład proszku obejmuje kulki o czterech odcieniach, zbliżone do koloru opalenizny (złoty, miąższ, koral i brąz). Elementy różnią się różnym stopniem migotania. Po połączeniu uzyskuje się piękny naturalny i równomierny odcień (odcień „ciepłego koralowca”), a twarz wygląda świeżo, wypoczęta.

Intensywność kolorów można regulować, a aplikacja jest tak delikatna i lekka, że ​​zachwyci każdego przedstawiciela płci pięknej. Ten proszek jest często stosowany jako róż, wymaga dokładności aplikacji i minimalnej ilości cząstek.

Jak korzystać

Aby uzyskać idealny makijaż, musisz nawilżyć twarz po zmoczeniu suchą szmatką.

Następnie musisz nałożyć podkład pod makijaż lub podkład. Wyrównuje skórę twarzy, ukrywając jej niedoskonałości. W razie potrzeby możesz użyć korektora.

Proszek nakłada się pędzlem. Jest rysowana wzdłuż kulek bezpośrednio w słoiku, a następnie nakładana na twarz okrężnym ruchem w kierunku od środka twarzy do skroni.

W razie potrzeby możesz nałożyć małe narzędzie na szyję i dekolt. Wygląd będzie jasny i spektakularny, a obraz - luksusowy.

Rekomendacje

Aby ton nie okazał się zbyt nasycony i nienaturalny, należy obserwować moderację powłoki. W takim przypadku możesz zmieniać liczbę kulek w słoiku, aby uzyskać jak najdokładniejsze uderzenie odcienia proszku i odcienia skóry.

Przy składaniu wniosku należy wziąć pod uwagę porę dnia: do makijażu dziennego wystarcza minimum środków. Pozwoli to uniknąć „efektu maski” i nada twarzy naturalny, równomierny wygląd i lekkie migotanie.

Aby proszek stał się dobrym uzupełnieniem makijażu, nie możemy zapominać o środkach pomocniczych. Właściciele problematycznej skóry powinni stosować ją ostrożnie przygotowując bazę, aby nie zwiększać nacisku na niedoskonałości skóry. Właściwe podejście da skórze delikatny blask na słońcu bez uczucia tłustego połysku

Jeśli makijaż nie zapewnia obfitości blasku, możesz użyć welonu w proszku jako różu. Aby to zrobić, wystarczy nałożyć go na kości policzkowe i odcień za pomocą pędzla.

Recenzje

Najlepsze ze wszystkich produktów każdej marki są recenzje klientów. Pozwala to wziąć pod uwagę komentarze i ulepszyć narzędzie.

Proszek Avon w kulkach otrzymuje różne recenzje od fanów. Większość odpowiedzi jest pozytywna. W nich kobiety opisują swoje uczucia po zastosowaniu proszku. Zauważają, że sama zasłona w proszku nie jest idealnym korektorem. Nie potrzebuje podstawy tylko wtedy, gdy skóra jest prawie idealna.

Jeśli skóra jest problematyczna, stosowanie tonalnych produktów jest po prostu konieczne. Testując fundusze firmy, kobiety zauważają, że kule są kruche, łatwo nakładają się na jednolitą warstwę. Mówi się o zadaniach kolorowych elementów, że istnieje efekt, ale nie tak zauważalny, jak byśmy tego chcieli.

Wszyscy klienci są jednomyślni: blask jest przyjemny i delikatny. Wśród pozytywnych recenzji jest wiele komentarzy na temat rzeczywistego efektu świeżości odcienia twarzy i nieważkości struktury produktu kosmetycznego. Proszek będący znakiem towarowym jest delikatny, łatwy w aplikacji i zapewnia pozytywny nastrój przez cały dzień.

Możesz dowiedzieć się więcej o proszku Avon z wideo.

Obejrzyj wideo: How to use. Avon Colour Correcting Pearls (Styczeń 2020).

Loading...

Zostaw Swój Komentarz