Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2019

Opalanie L'Oreal

W odległej przeszłości jasnoróżowa skóra była uważana za standard piękna. Dziś kobiety mają zupełnie inne priorytety. Jest stylowy, modny i piękny, ma ciemną i opaloną skórę. Wraz z nadejściem ciepłej wiosny i pierwszych dni gorącego lata dziewczyny szczególnie zaczynają myśleć o tym problemie. Lekkie i zwiewne sukienki i sukienki na kobiecych i smukłych sylwetkach wyglądają kobieco i romantycznie. Aby obraz był bardziej spektakularny, wielu chciałoby mieć nie białą, lecz opaloną skórę.

Specjalne produkty kosmetyczne mogą rozwiązać problem ponad stu piękności. Opalanie marki L'Oreal zostało już docenione przez wielu, preferując produkty do tworzenia opalenizny w domu od tej konkretnej firmy.

Producenci kosmetyków oferują współczesną niewiarygodnie szeroką gamę tych produktów: kremy, płyny, żele, spraye i wiele innych. Istnieją produkty z linii budżetowej, ale są drogie środki. Jednak wybierając opaleniznę, musisz skupić się nie na przedziale cenowym, ale na jakości produktu. Produkty marki L'Oreal są bardzo popularne na całym świecie od wielu lat. W tym czasie firma ugruntowała pozycję lidera wśród konkurentów.

Korzyści

Opalanie marki L'Oreal zawiera dihydroksyaceton, lepiej znany zwykłemu, zwanemu cząsteczką cukru. Ten składnik wchodzi w interakcje z komórkami górnej warstwy skóry i powoduje ich ciemnienie. Oprócz cząsteczki cukru, produkty do opalania tej marki zawierają glicerynę, różne perfumy i smaki, a także właściwości nawilżające i wyciągi z różnych ziół.

Główne zalety opalania marki L'Oreal to:

 • duży wybór kosmetyków;
 • szybkie wchłanianie w skórę;
 • łatwość użycia;
 • nie pozostawia plam i ciemnych śladów na ubraniach (w tym rzeczy o jasnych kolorach);
 • skóra ma piękny, lśniący odcień;
 • jednorodna struktura, dająca możliwość uzyskania równomiernie opalonego odcienia skóry;
 • zdolność do ukrywania / maskowania różnych wad na skórze;
 • łatwo się zmywa, podczas gdy na ciele nie ma plam, smug, pigmentacji.

Obejrzyj wideo blogera na temat linii opalania Marka L'Oreal:

Niestety nie można mówić wyłącznie o pozytywnych właściwościach preparatów kosmetycznych, ponieważ nie ma idealnych lekarstw. Jednak samochody do opalania tej marki mają tylko kilka drobnych wad:

 • specyficzny zapach (dziś na świecie nie ma możliwości opalania, które miałyby przyjemny aromat);
 • w kontakcie z brwiami i cebulkami włosów skóra w tym obszarze staje się żółtawa.

Linia produktów L'Oreal

Produkty francuskiej firmy L'Oreal są prezentowane na rynku międzynarodowym w szerokim asortymencie. Płci pięknej oferuje szeroki wybór produktów do opalania, które można sklasyfikować według gatunków. Jednocześnie każda linia ma kilka serii, odpowiednio, firma nie zignorowała żadnej kobiety.

Główna linia produktów do opalania marki L'Oreal obejmuje następujące pozycje:

 1. Mleko - lekka konsystencja pozwala na równomierne i łatwe nakładanie leku na czystą i suchą skórę; cień jest jak najbardziej zbliżony do naturalnego koloru.
 2. Żel - równomiernie nakładany na oczyszczoną skórę, nadając jej gładkość i doskonale maskując różne wady. Najpopularniejsze produkty tego typu to Sublime bronze i Cool Freshness.
 3. Serwetki - innowacyjna technika wśród kosmetyków do opalania.
 4. Spray - w porównaniu z innymi produktami, to narzędzie jest łatwe w użyciu, a także szybkie wchłanianie.
 5. Krem jest najtrudniejszym narzędziem w użyciu, ponieważ kolor opalenizny zależy od grubości warstwy leku.
 6. Mus - charakteryzuje się delikatną konsystencją, która jest nie tylko łatwa w aplikacji, ale także bardzo szybko wnika w górną warstwę skóry, nadając jej piękny odcień ciemnej skóry.

Jak wybrać

Nie ma specjalnych tajemnic z wyborem środków do opalania twarzy i innych części ciała. Przede wszystkim musisz kierować się budżetem. Wybierając markę L'Oreal, powinieneś określić rodzaj leku. Ktoś bardziej lubi mleko, a ktoś woli spraye. W takim przypadku ważne jest dokładne przestudiowanie składu składników wybranego produktu, aby wykluczyć kontakt ze składnikami, z którymi możliwa jest indywidualna nietolerancja

Upewnij się, że kompozycja jest koniecznie składnikiem odpowiedzialnym za nawilżanie. Ze względu na to, że tego rodzaju kosmetyki zbyt mocno wysuszają skórę, musisz maksymalnie zadbać o jej ochronę i nawilżenie.

Jak korzystać

Aby wynik był zadowolony, a produkt idealnie „koloryzuje” skórę w jasnym odcieniu czekolady, konieczne jest przestrzeganie niektórych zasad. Jednak po zakupie opalenizny nie spiesz się i natychmiast zastosuj ją w całym ciele, najpierw musisz sprawdzić reakcje alergiczne. Aby to zrobić, nałóż niewielką ilość leku na niewielki obszar skóry i poczekaj. Po 20-30 minutach należy dokładnie zbadać skórę, jeśli nie ma wysypki, zaczerwienienia lub swędzenia, produkt nadaje się do użycia. W przeciwnym razie ten lek jest przeciwwskazany, ponieważ może niekorzystnie wpływać na zdrowie i wywoływać alergie.

Małe sztuczki korzystania z opalania w celu uzyskania idealnego rezultatu:

 • Usuń owłosienie 24 godziny przed nałożeniem produktu.
 • Przez 7 dni całkowicie wyeliminuj stosowanie leków zawierających aminokwasy.
 • Oczyść skórę (dla lepszej skuteczności możesz obrać lub użyć peelingu) i nie używaj perfum, olejków i antyperspirantów.
 • Opalanie stosuje się tylko na czyste i suche ciało.
 • Należy pamiętać, że na kostkach, łokciach i kolanach potrzebna jest mniejsza ilość leku.
 • Aby chronić ręce (aby nie wchłaniały zbyt „pigmentu”), zaleca się stosowanie rękawiczek.
 • Aby chronić usta, oczy, brwi i cebulki włosów przed opalaniem się na nich, musisz najpierw nałożyć krem ​​na tłuste rodzaje.
 • Po zabiegu należy dokładnie umyć ręce, nawet jeśli pracowały w rękawiczkach.
 • Wyklucz zabiegi wodne przez kilka godzin po opalaniu.

Recenzje

Po przestudiowaniu recenzji wydaje się, że ogólnie kobiety pozytywnie reagują na solarium marki L'Oreal. Zwracają uwagę na jednorodną strukturę, łatwość stosowania i usuwania funduszy, a także doskonałe wyniki.

Nie ma jednak całkiem pozytywnych stwierdzeń na temat tego produktu. Ktoś narzeka na wysokie koszty, ktoś nie jest zadowolony z wyniku. Najczęściej negatywne recenzje pozostawiają dziewczęta, które nie były w stanie równomiernie nałożyć produktu, co jest ważne podczas opalania.

Loading...

Zostaw Swój Komentarz