Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2019

Krem na dzień Fabelic

Pielęgnacja twarzy jest jedną z najprzyjemniejszych, ale jednocześnie kłopotliwych procedur dla dziewcząt. Czasami trudno jest wybrać odpowiedni krem ​​na dzień, który pozwala skórze się przekształcić i nie szkodzi. Produkty do pielęgnacji ciała Faberlic są popularne wśród wielu kobiet i zajmują dobrą pozycję w rankingu kosmetyków.

Funkcje i zalety

Faberlic to firma produkująca kosmetyki tlenowe i perfumy. Główną zasadą marki są produkty wysokiej jakości w przystępnych cenach. Kremy na dzień w asortymencie firmy są prezentowane w kilku seriach przeznaczonych do powłok skóry różnych typów i grup wiekowych.

Wiele kobiet popełnia duży błąd, zaniedbując produkty do pielęgnacji na dzień i używając tylko nocy. Z reguły różne ilości substancji aktywnych są skoncentrowane w tych dwóch kremach. Oczywiście nikt nie zabroni używania produktu tylko w nocy, ale wtedy efekt będzie mniej zauważalny. Wiele produktów do stosowania w ciągu dnia stanowi dobrą bazę pod makijaż, dzięki czemu podkład lepiej się trzyma i zapobiega pojawianiu się tłustego połysku.

Większość produktów dziennych działa przez cały dzień, a wieczorem ustępują miejsca produktom nocnym.

Seria kremów na dzień

Werbena

Większość twarzy Werbena przeznaczony do zwalczania zmian skórnych związanych z wiekiem. Krem na dzień z tej serii jest odpowiedni dla dziewcząt w wieku powyżej trzydziestu lat. Jego głównym działaniem jest zwalczanie pierwszych oznak starzenia, nasycanie skóry substancjami odżywczymi i nawilżanie. Podczas użytkowania skóra staje się bardziej elastyczna i elastyczna, zwiększa się jej funkcja ochronna przed szkodliwym wpływem środowiska.

Ten produkt jest idealny do stosowania wiosną i latem, ponieważ zawiera filtry chroniące skórę przed poparzeniem słonecznym. Krem jest uważany za uniwersalny i odpowiedni dla każdej skóry. Lekka konsystencja jest łatwa w aplikacji i szybko się wchłania.

Obejrzyj recenzję wideo: „Kolekcja kremów na dzień i na noc Verbena”.

Proliksir

Seria Proliksir Intensywny krem ​​na dzień z kwasem hialouranowym. Ma lekką konsystencję, natychmiast się wchłania, nie pozostawiając tłustych pozostałości. Dzięki unikalnemu składowi Prolixir pozwala skórze lepiej zatrzymać wilgoć, przedłuża młodość i piękno. Kompleks tlenowy, który jest częścią kompozycji, szybko dostarcza tlen do odległych warstw skóry, co pozwala jej oddychać i mieć świeży wygląd.

Codzienne lekarstwo należy stosować rano na dokładnie oczyszczoną skórę twarzy.

Strumień powietrza

Seria kremów na dzień Air Stream jest reprezentowana przez cztery unikalne typy, z których każdy spełnia swoją funkcję i jest odpowiedni dla różnych rodzajów skóry:

  • Przekształcanie tlenu Zaprojektowany specjalnie dla osób na diecie. Z reguły podczas odchudzania skóra twarzy zwija się, a kontury stają się rozmyte. To narzędzie pomaga zachować elastyczność skóry i uwydatnić kontur twarzy.
  • „Bilans tlenowy” Pomaga młodej skórze zachować równowagę. Zastosowanie bilansu kremowego nasyca komórki tlenem, zapewnia ochronę górnych warstw. Ponadto produkt doskonale zwalcza wygląd tłustego połysku, matuje i nadaje zdrowy wygląd. Nadaje się do tłustych i mieszanych rodzajów.
  • „Odżywianie tlenem” pozwala nasycić suchą skórę wilgocią, pozbyć się drobnych zmarszczek i matowego wyglądu. Krem zawiera przeciwutleniacze, które chronią warstwy skóry przed szkodliwym wpływem środowiska.
  • „Promieniowanie tlenowe"to uniwersalny środek na wszystkie rodzaje powłok. Idealny do stosowania wiosną i latem ze względu na obecność filtrów UV w swoim składzie. Chronią przed starzeniem się, oparzeniami słonecznymi i plamami starczymi.

Następny film to przegląd serii Air Stream Balance Oxer firmy Faberlic.

Garderica

Krem na dzień z serii Garderica jest reprezentowany przez skoncentrowany środek komórkowy, który wnika w głębsze warstwy i przedłuża ich młodość. Narzędzie doskonale zwalcza wszelkie zmiany związane z wiekiem, zapobiega pojawianiu się plam starczych. Odpowiedni do cery dojrzałej i dobrze komponuje się z nawilżającym kremem DD przeznaczonym do maskowania drobnych zmarszczek.

Platyna

Platyna ma unikalną kompozycję mającą na celu poprawę kondycji warstw skóry, walkę ze zmarszczkami, matowy kolor i letarg. Po pierwszym zastosowaniu skóra staje się gładsza i bardziej świeża. Platyna, która jest częścią produktu, ma niesamowitą zdolność odmładzania i odświeżania skóry.

Etno-botanica

Kremy z tej serii są prezentowane w dwóch rodzajach: „Odżywianie i podnoszenie ciężarów”, „Odzyskiwanie i elastyczność”. Pierwszy dotyczy bardziej dojrzałej skóry po 50 latach. Drugi należy do kategorii 40+. Naturalny skład tych produktów pomaga dojrzałej skórze utrzymać równowagę tlenowo-wodną, ​​niezależnie walczyć z procesem starzenia i przedłużyć młodość twarzy.

Jak wybrać

Głównym błędem popełnianym przez dziewczyny przy wyborze kremu na dzień jest bezmyślne zaufanie do recenzji i reklamy. Ludzka skóra jest indywidualna, mimo że jest podzielona na kilka rodzajów. Oczywiście, wybierając krem, musisz dokładnie wiedzieć, jaki rodzaj skóry jest twoja skóra. Nie bądź leniwy i nie bój się tracić czasu na zdobywanie wielu sond. Dzięki temu znacznie zaoszczędzisz pieniądze i będziesz wiedział dokładnie, jakie narzędzie jest dla Ciebie idealne. Jak już wspomniano, krem ​​na dzień najlepiej stosować w połączeniu z kremem na noc z tej samej serii.

Recenzje

Wszystkie serie kremów Faberlic są zupełnie inne, dlatego mają zarówno pozytywne, jak i negatywne recenzje.

Seria Strumień powietrza zyskał uznanie dziewcząt ze względu na swoją lekkość i niesamowity lekki aromat. Ale, zdaniem pań, lekarstwo nie jest skuteczne w walce z drobnymi zmarszczkami.

Co do kremu Werbena jego stosowanie usatysfakcjonowało wielu przedstawicieli płci pięknej, których powłoki skóry wymagały doskonałej pielęgnacji i odżywiania.

Obejrzyj wideo: JAK WYLECZYŁAM TRĄDZIK? + PIELĘGNACJA (Październik 2019).

Zostaw Swój Komentarz