Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Krem pod oczy Nivea

Butiki kosmetyczne i półki apteczne pełne są produktów zapobiegających zmarszczkom i redukujących je. Krem liftingujący wywołuje wiele kontrowersji. Ktoś uważa, że ​​stosowanie kremu przeciwstarzeniowego jest naprawdę skuteczne w walce ze zmarszczkami, podczas gdy inni są sceptycznie nastawieni do stosowania produktów przeciwstarzeniowych.

Obszar wokół oczu jest najbardziej wrażliwy i cienki na całym ciele kobiety, dlatego potrzebuje specjalnej delikatnej pielęgnacji.

Krem pod oczy Nivea to najlepsza opcja dla wielu kobiet ze względu na wyjątkowy skład i przystępną cenę.

Funkcje

Skóra wokół oczu praktycznie nie ma gruczołów łojowych, które przyczyniają się do naturalnego nawilżenia skóry. Wiele kobiet popełnia błąd, nakładając zwykły krem ​​do twarzy na powieki. Krem pod oczy nie jest luksusem, ale prostą koniecznością, o czym musi pamiętać każda kobieta, która chce wyglądać młodo i atrakcyjnie.

Przeczytaj więcej o składzie kremu Nivea w następnym filmie.

Oczywiście krem ​​pod oczy znacznie różni się od konwencjonalnych środków przeciwstarzeniowych i ma pewne ważne cechy.

Aby produkt nie powodował obrzęku delikatnego obszaru, nie powinien być zbyt tłusty, bardziej jak nieważki żel. Lekka konsystencja pozwala na szybkie wchłanianie kremu i lepsze wchłanianie przez komórki skóry. Delikatna, cienka skóra jest bardziej podatna na podrażnienia i reakcje alergiczne, więc pH kremu powinno odpowiadać pH łzy. Lepka i lepka konsystencja jest również całkowicie niedopuszczalna w produkcie dla oczu. Lepki produkt jest dość trudny do nałożenia, na który musisz rozciągnąć skórę powiek.

Każdy produkt do pielęgnacji skóry zawiera dużą ilość substancji aktywnych, ale te substancje są zmniejszone o połowę w kremie do skóry wokół oczu. Z tego powodu produkty te nie powodują alergii i są odpowiednie dla większości rodzajów skóry.

Odpowiedzialni i zaufani producenci kosmetyków do skóry wokół oczu poddają swoje kremy wielokrotnym testom i kontrolom, w tym okulistycznym.

Korzyści

Produkt do skóry wokół oczu Nivea Q10 jest bardzo popularny wśród młodych dziewcząt, które dopiero zaczynają walczyć ze zmarszczkami i obwisłą skórą. Narzędzie zaskakuje niskim kosztem i niezwykłą skutecznością. Wśród zalet są następujące:

  • Lekkość i nieważkość, podobnie jak żel. W przypadku większości produktów tej marki kosmetycznej naturalna jest tłusta i ciężka konsystencja, ale krem ​​do oczu jest dość lekki i delikatny. Pozwala to na równomierne nałożenie produktu bez rozciągania delikatnej skóry. Narzędzie szybko się wchłania, nie pozostawiając śladu.
  • Intensywne nawodnienie. Skóra powiek najpierw reaguje na suche powietrze w pomieszczeniu i upały. Produkt Nivea doskonale nawilża okolice oczu, zapewniając komfort i nasycając komórki niezbędną wilgocią.
  • Świetna baza pod makijaż. Nie musisz go spłukiwać przed nałożeniem makijażu. Q10 nie ślizga się, więc łatwo jest na niego nałożyć podkład lub cień.
  • Niepozorny aromat. Ze względu na lekki, subtelny zapach narzędzie jest odpowiednie dla absolutnie każdego, niezależnie od preferencji dotyczących perfum.
  • Wygodna tuba. Wydłużona wylewka pozwala odpowiednio dozować i łatwo się nakłada.

Jak korzystać

Podczas stosowania kremu należy postępować zgodnie z instrukcją użycia. Przed nałożeniem produktu na skórę wokół oczu należy oczyścić i odtłuścić okolice oczu. Aby to zrobić, umyj żel i tonik. Oba te produkty powinny być przeznaczone dla skóry wrażliwej i odpowiednie do stosowania w okolicach oczu.

Z filmu dowiesz się, jak nakładać krem ​​na skórę wokół oczu.

Kosmetyczki zalecają stosowanie Q10 na powieki dwa razy dziennie, rano i wieczorem, ale nie tylko przed snem.

Kompozycja

Skład produktu może w dużej mierze determinować jego skuteczność. Głównymi składnikami kremu pod oczy Nivea są koenzym Q10 b kreatyna. Oba te składniki są związane ze skórą, więc stosowanie kremu nie szkodzi delikatnym obszarom wokół oczu i skutecznie radzi sobie ze wszystkimi zadanymi zadaniami.

Składniki te są zawarte w ludzkiej skórze i utrzymują ją w dobrym stanie.

Recenzje

Jak każdy produkt kosmetyczny, produkt przeciw starzeniu się skóry wokół oczu od Nivea ma raczej sprzeczne recenzje. Oczywiście skóra osoby jest indywidualna, dlatego stosowanie produktów przeciwstarzeniowych daje różne efekty.

Wiele pozytywnych recenzji dziewcząt dotyczy skuteczności produktu.

Po użyciu cienie pod oczami znikają prawie natychmiast, skóra staje się bardziej stonowana i młodzieńcza. Krem jest dość przyjemny w użyciu ze względu na lekką konsystencję. Nie pozostawia tłustego połysku i filmu. Kupujący są zadowoleni z rozsądnej przystępnej ceny tego narzędzia i kosztów ekonomicznych. Jedna tubka może trwać nawet sześć miesięcy.

Recenzje na temat programu przeciwdziałającego starzeniu się - w następnym filmie.

Negatywne recenzje również nie były długo oczekiwane. Dziewczęta były niezadowolone z pojawiającej się irytacji. Z nieznanego powodu po użyciu produktu oczy zaczęły łzawić i pojawiło się zaczerwienienie białka. Niektórzy zauważyli obecność białej płytki nazębnej, która służy jako przebranie cieni.

Dowiesz się więcej o Nivea Make Up Expert w następnym filmie.

Obejrzyj wideo: Nałożyła kremu NIVEA na cienie pod oczami. Rezultat przerósł jej oczekiwania! (Marzec 2020).

Loading...

Zostaw Swój Komentarz