Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2019

Krem na noc Garnier

Głównymi składnikami piękna są mocne zdrowe włosy, piękna figura i oczywiście aksamitna gładka skóra. Aby skóra zawsze pozostała delikatna, konieczne jest nie tylko traktowanie wszystkiego z pozytywnym nastawieniem, poruszanie się, prowadzenie zdrowego stylu życia, ale także dbanie o to. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku skóry twarzy, wymaga maksymalnie zabiegów kosmetycznych, ponieważ jest stale narażona na negatywne wpływy zewnętrzne.

Doskonałe narzędzie do odbudowy i regeneracji komórek skóry jest uważane za krem ​​na noc Garnier. Otrzymał nie tylko pozytywne recenzje, ale także z powodzeniem stał się najskuteczniejszym lekiem.

Zasługują na szczególną uwagę seria Magiczny kremowy sen, „Rewitalizujące nawilżanie” i „Radiance of Youth”.

Krem na noc Garnier pomaga całkowicie przywrócić wszystkie funkcje skóry, zapewnia jej niezbędne odżywienie, odnawia uszkodzone komórki, napełnia ciało energią witalną i przygotowuje ją na następny dzień. Kosmetyczki w pielęgnacji twarzy zalecają stosowanie kremu na noc, ponieważ zgodnie z badaniami laboratoryjnymi synteza komórek zachodzi w nocy. Ponadto podczas snu aktywuje się naczynia krwionośne, zwiększa się drenaż limfatyczny. Dlatego stosowanie takiego kremu lub żelu sprzyja wytwarzaniu kolagenu w organizmie, który jest odpowiedzialny za elastyczność i wytrzymałość skóry.

Przegląd kremu na noc Garnier można zobaczyć na poniższym filmie

Korzyści

Podczas nocnego odpoczynku bardzo ważne jest przywrócenie funkcji życiowych skóry. To wykonuje krem ​​na noc Garnier, który jest przeznaczony do pielęgnacji twarzy przed snem. Zawiera specjalne składniki, które głęboko wnikają w komórki skóry, odżywiają je tak bardzo, jak to możliwe, wypełniają je witaminami i życiodajnymi pierwiastkami śladowymi. Wzór na skuteczność tego narzędzia wyjaśnia jego skład.

Obecnie szczególnie popularne są serie do pielęgnacji skóry, takie jak 25+, 35+ i 45+. Każdy z nich jest przeznaczony dla określonego wieku i różni się zawartością składników. Dlatego niektóre kremy na noc pomagają zmniejszyć zmarszczki poprzez regenerację komórek, podczas gdy inne mogą składać się ze środków wybielających i przeciwutleniaczy odpowiedzialnych za proces odmładzania skóry. Jeśli chodzi o strukturę chemiczną, taki krem ​​jest znacznie grubszy niż w ciągu dnia, więc zawiera aktywne składniki o wysokim stężeniu. To utrudnia.

Kosmetyczna pielęgnacja twarzy obejmuje nie tylko regularne stosowanie kremów na dzień, ale także obowiązkowe dodawanie ich produktów, które są używane w nocy. Taka połączona ochrona skóry nie tylko wyeliminuje zauważalne oznaki starzenia, ale także będzie miała piękny wygląd, wygląda znacznie młodziej.

Szczególnie ważne jest używanie Garnier przez noc w lecie, aby skutecznie chronić twarz przed negatywnym działaniem słońca, wiatru i wysokiej temperatury.

Warstwa kremu na noc tworzy specjalny ochronny filtr na twarz, bez „obciążania” skóry. Ponadto komórki znacznie lepiej się odżywiają i regenerują w nocy.

Metoda aplikacji

Aby zwiększyć skuteczność kremu na noc Garnier, konieczne jest prawidłowe wykonanie kroków jego stosowania. Przede wszystkim musisz dokładnie umyć twarz. W tym celu odpowiednie jest mycie ciepłą wodą. Jeśli rano zaleca się umyć twarz zimną wodą i wytrzeć ją kostkami lodu, a wieczorem, aby oczyścić skórę i zapewnić maksymalny dostęp do przydatnych elementów, będziesz potrzebować ciepłej wody. Ważna jest również metoda stosowania leku.

Wskazane jest wcześniejsze przygotowanie i oczyszczenie skóry twarzy. Przed rozpoczęciem procedury aplikacyjnej musisz się trochę zrelaksować. Chociaż krem ​​jest uważany za nocny, należy go nakładać na kilka godzin przed snem, co przyczynia się do lepszego wchłaniania. W przeciwnym razie może wystąpić obrzęk. Nie można nakładać go na okolice oczu, w tym celu stosuje się osobne preparaty.

Przed nałożeniem nocnego Garniera musisz wycisnąć niewielką porcję kremu na dłoń, poczekać chwilę, aby ogrzać go na palcach. Następnie za pomocą ruchów masujących krem ​​nakłada się na twarz, zaczynając od obszaru podbródka, a następnie na czole. W takim przypadku wszystkie ruchy powinny odbywać się od dołu do góry.

Obejrzyj wideo: PIELĘGNACJA WIECZORNA. SKÓRA MIESZANA (Październik 2019).

Zostaw Swój Komentarz