Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Krem CC Erborian

Nie tak dawno temu w naszym kraju doszło do boomu na krem ​​BB. W końcu ich użycie umożliwiło zastąpienie kilku innych produktów jednocześnie, a skóra wyglądała pięknie i zdrowo. Ale zostały zastąpione przez jeszcze bardziej zaawansowane produkty, a mianowicie krem ​​CC. Nie różnią się tak bardzo od swoich poprzedników, ale są bardziej uniwersalne. Przykładem takiego narzędzia byłby krem ​​Erborian CC.

Opis

Erborian to sojusz Francji i Korei, ponieważ to mieszkańcy tych krajów go stworzyli. Wszystkie produkty powstają nie tylko z uwzględnieniem wszystkich współczesnych nowości kosmetycznych, ale także z uwzględnieniem tysiącletniej koreańskiej wiedzy o pięknie.

Nic więc dziwnego, że produkty tej marki są wysokiej jakości i niezawodnym pomocnikiem w walce o piękno, w szczególności krem ​​CC.

Głównym celem tego rodzaju funduszy jest dostosowanie karnacji twarzy i jej poprawa. Rzeczywiście, korzystając z tego magicznego produktu, możesz nadać twarzy blask i świeżość, sprawić, że skóra stanie się gładsza i aksamitna. Dzięki kompetentnemu składowi takie narzędzie może zastąpić siedem produktów do pielęgnacji twarzy na raz, a mianowicie:

  1. Balsam do opalania.
  2. Podkład
  3. Nawilżający
  4. Narzędzie fundamentowe.
  5. Krem przeciwzmarszczkowy.
  6. Korektor
  7. Korektor

Można powiedzieć, że pod względem działania kremy CC są bardzo podobne do produktów BB, różnica polega na ich teksturze. Stał się lżejszy, dzięki czemu produkt jest nakładany bardziej równomiernie i oszczędniej.

Gatunek

Obecnie dostępnych jest kilka odmian tego produktu.

  • Krem CC „Perfect Shine” Ma tylko jeden uniwersalny odcień, który niezależnie dostosowuje kolor skóry do każdej skóry. Jest sprzedawany w tubach o różnych pojemnościach: 15 ml lub 45 ml. Ma lekką i niejednorodną teksturę. Sam produkt ma biały kolor, a zawarte w nim małe kryształy czerni to one po nałożeniu na skórę pękają i nadają twarzy piękny odcień. Łatwo się nakłada, doskonale nawilża, uelastycznia i matuje skórę za jednym razem i nie pozostawia uczucia tłustości ani lepkości na twarzy.
  • Erborian CC Cream Light Kolejny cudowny produkt zagranicznej marki. Ma już dwa odcienie w palecie, z których jeden jest bardzo jasny i bardziej odpowiedni dla dziewcząt o białej karnacji, a drugi jest ciemny, dla kobiet o ciemnej karnacji. Jego tekstura jest lżejsza niż opisanego wcześniej produktu, a konsystencja jest taka sama. Łatwo się nakłada i doskonale wtapia w naturalny odcień skóry, staje się po prostu niewidoczny na twarzy, a skóra wygląda zadbana i piękna.

Szczególnie warto zauważyć, że oba te kremy CC firmy Erborian mają wysoki poziom ochrony przed promieniowaniem UV, co pomaga zachować młodą skórę na długi czas. Ale aby osiągnąć maksymalny efekt, konieczne jest prawidłowe użycie tego produktu.

Zalecenia dotyczące stosowania

Sam producent w instrukcji użytkowania mówi, że należy stosować krem ​​codziennie. Ponadto, jeśli masz zamiar zrobić makijaż, jego stosowanie należy połączyć z kremem BB. Ale tutaj wszystko zależy od celu, w jakim narzędzie jest używane.

Jeśli stosuje się go jako podkład, krem ​​do opalania lub krem ​​nawilżający, wystarczy zastosować go na suchą, oczyszczoną skórę. Należy go nakładać punktowo, a następnie ostrożnie zacieniać i nie zapominać o dozowaniu.

Jeśli jako podkład stosuje się krem ​​CC, najpierw musisz nałożyć cienką warstwę kremu na dzień, po jego wchłonięciu nałożyć sam produkt i już, a następnie możesz rozpocząć makijaż.

Jako krem ​​przeciwzmarszczkowy ten produkt należy stosować samodzielnie, odradza się łączenie go z innymi serum, kremami lub płynami.

Firma z Erborii produkuje dość szeroką gamę produktów kosmetycznych, które zyskały szerokie uznanie i wiele pozytywnych recenzji na całym świecie. I te produkty nie są wyjątkiem.

Recenzje

Łatwość aplikacji, doskonałe zmatowienie skóry i dostosowanie jej odcienia są, zdaniem klientów, najważniejszymi i niezaprzeczalnymi zaletami produktu.

Zdecydowana większość kobiet, które już zdołały już wypróbować ten wspaniały produkt, zauważa ich wyraźną przewagę nad BB. Składa się z dużo lżejszej i radykalnie innej tekstury.

Jego funkcje, takie jak ochrona przed promieniowaniem UV i ochrona przed przedwczesnym starzeniem się skóry, również zostały pozytywnie ocenione. Przy regularnym stosowaniu i częstej ekspozycji na słońce pigmentacja skóry jest nieobecna, a zmarszczki pojawiają się w małych ilościach i są prawie niewidoczne.

Szczegółową recenzję można zobaczyć na poniższym filmie.

Możemy śmiało powiedzieć, że krem ​​CC firmy Erborian, niezależnie od jego rodzaju, jest jednym z najlepszych produktów kosmetycznych do pielęgnacji skóry. Pozwala nie tylko nadać skórze piękny wygląd, ale także odżywia, nawilża i chroni. Nie ma żadnych przeciwwskazań ani skutków ubocznych.

Obejrzyj wideo: GENIALNY KREM DO CERY NACZYNKOWEJ - ERBORIAN (Marzec 2020).

Loading...

Zostaw Swój Komentarz