Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2019

Cream La Mer

Nowoczesne kosmetyki są bardzo różnorodne i przeznaczone dla różnych rodzajów skóry. Istnieje dość wiele skutecznych środków, a te, które nie mają efektów zadeklarowanych przez producenta, ale są takie środki, że większość kobiet nie jest w stanie dokonać zakupu ze względu na niebotyczny koszt tego produktu. Dotyczy to szczególnie kremowych kosmetyków La Mer. To marka, którą preferują znane na całym świecie gwiazdy, takie jak Jennifer Aniston, Jennifer Lopez i Meraia Carey.

Krem La Mer jako produkt do pielęgnacji skóry to wyjątkowe narzędzie. Działa regenerująco, tonizująco i kojąco na skórę. Wysoce skuteczna formuła tego produktu zapewnia skórze nasycenie przydatnymi i odżywczymi składnikami.

Pierwiastki śladowe, które składają się na krem ​​sprawiają, że jest on wielofunkcyjny i ma niesamowite walory kosmetyczne.

Trochę historii

Jest to dość niezwykłe, ponieważ produkt ten został stworzony przez astrofizyka, który został przypadkowo ranny podczas przeprowadzania eksperymentów laboratoryjnych. Aby stworzyć taką formułę, Max Huber musiał ciężko pracować, ale wynik był wspaniały - jego wynalazek okazał się bardzo skutecznym środkiem leczniczym i szybko udało mu się wyleczyć oparzenie na jego ramieniu, z którego nie pozostał żaden ślad.

Tak więc pierwsze słoiki kremu La Mer wcale nie powstały z powodów komercyjnych. Naukowiec po prostu zaoferował swoim cudownym lekom znajomym, kiedy mieli jakiś problem ze skórą, i tak stopniowo produkt stał się znany opinii publicznej i rozpoczęła się jego masowa produkcja, ponadto o tej samej formule i tej samej jakości, którą pierwotnie wybrał Max Komponenty Hubera.

O nieruchomościach

W wersji klasycznej ten kosmetyk ma działanie lecznicze i regenerujące. Skóra zyskuje zdrowy wygląd, charakteryzuje się świeżością i naturalnym blaskiem.

Ogólnie efekt produktu jest dość wszechstronny:

 • jest nasycenie skóry wilgoć i skóra jest dobrze nawilżona;
 • podrażniona i wrażliwa skóra uspokaja, zyskuje świeżość i komfort;
 • gładkość skóry zostaje przywrócona i jego elastyczność, a zmarszczki i fałdy stają się zauważalnie mniejsze;
 • pojawiają się oznaki odmłodzenia skóra;
 • skóra właściwa jest chroniona przed niekorzystnymi wpływy zewnętrzne;
 • skóra twarzy poprawia jej kolor, staje się jednolita, z witalnością;
 • komórki skóry są odżywiane oraz kompleks przydatnych pierwiastków śladowych;
 • skóra twarzy jest czyszczona, martwe komórki są usuwane i rozpoczyna się proces ich aktualizacji.

Krem do twarzy La Mer zawiera naturalne ziołowe składniki. Reakcja alergiczna jest czasami możliwa, ale dzieje się tak tylko w przypadku indywidualnej nietolerancji konkretnego produktu. Aby nie cierpieć, należy dokładnie przestudiować wszystkie składniki tego produktu i ustalić, czy są dla Ciebie alergiczne.

Funkcje

Głównym produktem, na którym wytwarzany jest ten krem, jest eliksir o nazwie Cudowny Bulion. Jego wyjątkową cechą jest to, że zawarte w nim wodorosty podlegają specjalnej fermentacji przez trzy miesiące. Ten okres to czas nasycenia glonów przydatnymi składnikami i naładowania ich energią. Okazuje się, że jest to bardzo skuteczna substancja, naturalna i bezpieczna, ponieważ każde przetwarzanie jest procesem naturalnym.

Proces tworzenia kremu La Mer jest również szczególny nawet dzisiaj, kiedy jest produkowany w tak dużych ilościach. Innym specjalnym aspektem tego produktu jest ręczna produkcja każdego z jego słoików, a zasady, które kiedyś zostały opracowane przez naukowca, który przeprowadził tę pracę, są ściśle przestrzegane dzisiaj.

Skład tego produktu jest bogaty we wszystkie niezbędne elementy dla skóry - magnez, lecytynę, żelazo, wapń oraz witaminy D, B12, C i E. Po zastosowaniu kremu La Mer jest mało prawdopodobne, że kiedykolwiek zechcesz go zmienić na inny.

Wraz z kompleksem Miracle Broth produkt zawiera kombinację innych skutecznych składników:

 • olejek eukaliptusowy;
 • ekstrakt słonecznika;
 • ekstrakt z lucerny;
 • wyciągi z kiełków pszenicy;
 • kompleks witamin;
 • korzystne minerały;
 • lecytyna;
 • olejki cytrusowe
7 zdjęć

Każdy z tych składników ma wiele pozytywnych właściwości.. Jest to doskonała pielęgnacja i nasycenie skóry dzięki korzystnym substancjom. Taki produkt nie jest tani - 15 000 rubli, ale firma La Mer oferuje swoim klientom inne, równie skuteczne produkty do pielęgnacji skóry.

Oryginalny krem ​​o działaniu nawilżającym La Mer to kosmetyk o specjalnej historii. Produkcja każdej partii tych kosmetyków zajmuje łącznie ponad 4 miesiące, podczas których ze wszystkich jej składników okazuje się niemal panaceum na każdy problem skórny.

Algi Cudowny Rosół jest w stanie magicznie przekształcić skórę, a od problemu, z bliznami i bliznami, zmienia się w gładką, delikatną, aksamitną i elastyczną. Jest to doskonała pielęgnacja i nasycenie skóry dzięki korzystnym substancjom, a także niezbędnej ilości wilgoci.

Magiczne transformacje naprawdę zaczynają zachodzić w skórze, chociaż jeśli spojrzysz, baza kremu jest najczęstsza i składa się z oleju mineralnego i wazeliny, ale faktem jest, że produkt jest równie dobrze odpowiedni dla każdej skóry i dla każdego wieku.

Jeśli regularnie stosujesz krem ​​La Mer, skóra stanie się miękka i aksamitna., jego elastyczność wzrośnie, a także zmarszczki zostaną wygładzone. To narzędzie jest w stanie przywrócić naturalny promienny kolor skóry - to wskazują liczne recenzje użytkowników.

Jak złożyć wniosek

Nałożenie kremu La Mer na twarz można porównać do rytuału.

Bardzo ważne jest dokładne oczyszczenie skóry twarzy przed zastosowaniem tego produktu.a) Następnie, aby aktywować cudowne moce tego magicznego preparatu, weź trochę kremu i rozgrzej go w dłoniach. Teraz możesz nałożyć go na skórę twarzy i okolicę oczu, wykonując lekkie ruchy masujące opuszkami palców. Kosmetyczki zalecają robienie tego dwa razy dziennie.

Obejrzyj recenzję kremu La Mer na wideo.

Obejrzyj wideo: Is Luxury Skincare Worth It? $4,000 Later. . Jackie Aina (Grudzień 2019).

Loading...

Zostaw Swój Komentarz