Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2019

Avene Antirougerus Fort Cream

Krem Avene Antirougerus Fort przeznaczony jest do pielęgnacji skóry ze skłonnością do trądziku różowatego. Cuperosis to choroba skóry zwana rozszerzonymi naczyniami i tworzeniem się cienkiej „czerwonej” siatki na twarzy i częściach ciała. Do leczenia i zapobiegania stosuje się produkt farmaceutyczny znanej europejskiej marki - Avene Antirougerus Fort. Regularne stosowanie produktu pozwala wygładzić „siatkę gwiezdną” i znacznie zmniejszyć jej widoczność, aby rozwiązać szereg problemów nie tylko kosmetycznych, ale również estetycznych.

Cuperosis może być cechą cienkiej skóry, z którą walka może nie przynieść pożądanego efektu - całkowitego usunięcia chorób skóry. Leczenie trądziku różowatego spowodowanego niewłaściwym (niezrównoważonym) odżywianiem, złe warunki środowiskowe jest możliwe dzięki kremowi Fort Avene Antirougerus, liderowi w pielęgnacji skóry właściwej. Produkt jest szeroko stosowany przez kobiety, aby pozbyć się miejscowego zaczerwienienia spowodowanego alergią, podrażnienia przez czynniki zewnętrzne.

Wskazania do stosowania

Couperosis występuje z powodu osłabionej skóry, która traci napięcie i staje się cieńsza pod wpływem czynników fizjologicznych lub naturalnych oraz cech ciała. Stosowanie produktu Avene Antirougerus Fort jest możliwe nie tylko przy wyraźnej chorobie, ale także w niektórych przypadkach:

 • Cienka, wrażliwa skóra;
 • Osłabiony, pozbawiony elastyczności i odcienia skóry z zauważalnymi oznakami trądziku różowatego;
 • Zapobieganie pojawianiu się „sieci krążenia” na twarzy i cienkich obszarach ciała - szyi i dekolcie;
 • Zaczerwienienie w okolicy fałdów nosowo-wargowych, zubożona cienka skóra;
 • Krem Avene Antirougerus Fort stosuje się jako środek zapobiegający pojawieniu się sieci krążenia;
 • Jego stosowanie nie ogranicza się do chorób skóry: produkt został zastosowany jako uspokajająca kompozycja na zaczerwienienia na skórze.

Korzyści

Produkt farmaceutyczny Avene Antirougerus Fort jest znany nie tylko specjalistom - kosmetologom i dermatologom, ale także zwykłym kobietom cierpiącym na trądzik różowaty i miejscowe zaczerwienienie twarzy i wrażliwych obszarów ciała. Krem słynnej francuskiej marki ma widoczne zalety, które pozwalają mu zdobyć tytuł najbardziej skutecznego w walce z znienawidzoną czerwoną siatką i podrażnieniami:

 • Regularne stosowanie Krem Avene Antirougerus Fort pozwala przywrócić elastyczność skóry, uczynić ją silniejszą, gęstszą;
 • Leczy naczynia krwionośne, zagęszcza ściany skóry właściwej i eliminuje zaczerwienienia;
 • Avene Antirougerus Fort Cream może być stosowany jako baza pod makijaż ze względu na lekką formułę i szybkie wchłanianie;
 • Produkt jest stosowany jako krem ​​zabiegowy oraz kompozycja zapobiegawcza dla wrażliwej cienkiej skóry właściwej;
 • Ma prosty, ale skuteczny skład.na bazie wody termalnej Avene i kilku składników aktywnych w celu wzmocnienia struktury skóry;
 • Avene Antirougerus Fort Cream nadaje się do użycia o każdej porze roku i porze dnia;
 • Produkt jest przechowywany w małym opakowaniu.-tuba o pojemności 30 ml.

Kompozycja

Fort Avene Antirougerus oparty jest na wodzie termalnej o właściwościach kojących i łagodnym nawilżeniu. W swoim składzie substancją czynną jest retinaldehyd, który normalizuje regenerację komórek i przywraca ich strukturę, sprawia, że ​​powierzchnia naskórka jest jednolita pod względem koloru i tekstury. Ekstrakt Ruscus pomaga zmniejszyć wielkość naczyń i wygładzić zaczerwienienia dzięki poprawie mikrokrążenia krwi.

Wzmocnienie komórek naczyniowych to składniki chalkonu, siarczanu dekstranu i hesperydyny. Dodatkowo poprawiają krążenie krwi.

Zasady aplikacji

Avene Antirougerus Fort krem ​​przeciw zaczerwienieniom nakłada się na suchą, wstępnie oczyszczoną skórę. Jego regularne stosowanie pozwala osiągnąć pożądany efekt: korzyści terapeutyczne odnotowuje się po 6 tygodniach codziennego stosowania. W leczeniu problemów estetycznych Avene Antirougerus Fort stosuje się dwa razy dziennie: rano i wieczorem na uszkodzony obszar twarzy (na całej skórze lub lokalnie) dzięki lekkiemu masażowi; Kosmetyczki zalecają wykonanie zabiegu lekkimi ruchami palców.

Aby zapobiec tworzeniu się trądziku różowatego, produkt można stosować 1 raz dziennie jako krem ​​na dzień lub na noc.

Recenzje

Avene Antirougerus Fort Cream jest wysoko oceniany. Kobiety w swoich recenzjach zauważają jego przyjemną, nieważką konsystencję i szybkie wchłanianie, działanie terapeutyczne - produkt eliminuje zaczerwienienia po miesiącu codziennego stosowania i wygładza skórę, sprawia, że ​​powierzchnia naskórka jest gładka, nawilżona i jednolita w kolorze.

Inne kobiety zgłaszają reakcję alergiczną na produkt, która jest niezwykle rzadka. Wśród wad produktu konsumenci zwracają uwagę na jego wysoki koszt i niewielką objętość, których zużycie jest wysokie podczas codziennego użytkowania.

Możesz obejrzeć jedną z recenzji w następnym filmie.

Wśród cech kremów kobiety w swoich recenzjach zauważają, że aby osiągnąć widoczny efekt, potrzeba 3 miesięcy codziennego stosowania produktu na skórę, dla tych, którzy cierpią na wyraźny rodzaj trądziku różowatego i ciężkie zaczerwienienie.

O zasadach stosowania kremu - w poniższym filmie.

Obejrzyj wideo: Avene Antirougeurs Fort Relief Concentrate Redness Cream Review (Październik 2019).

Zostaw Swój Komentarz