Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2019

Krem CC L'oreal

Istnieje stwierdzenie, że zarówno fundament, jak i bielizna nie powinny być odczuwalne, a ponadto nie powinny być widoczne dla innych. Dlatego ważne jest, aby każda kobieta znalazła własny środek naprawczy, który będzie pasował do jej rodzaju skóry. Nie tak dawno temu nowa generacja kremów z serii SS zastąpiła skrót BB. W darmowym tłumaczeniu może to brzmieć jak „krem do idealnej korekty”.

Głównym celem tego rodzaju kosmetyków jest korekta głównej cery. Reklama przekonuje potencjalnych nabywców, że te cudowne środki mogą wyeliminować wszelkie niedoskonałości na twarzy: zamaskować małe rany, zaczerwienienia i koła pod oczami, wyeliminować ślad zmęczenia. Tekstura kremów CC jest bardzo lekka, nie czuje się na skórze i nie tworzy efektu maski. Ponadto producenci obiecują całodniowe nawilżenie i ochronę przed słońcem dzięki SPF.

Jednak wiele z tych zarzutów nie jest w pełni prawdziwych. W rzeczywistości ten krem ​​CC jest bardziej odpowiedni jako baza przygotowawcza do końcowego makijażu.

Funkcje

Krem L'oreal CC ma delikatną konsystencję, która szybko się wchłania i przepuszcza powietrze. Lek łączy właściwości pielęgnacyjne i maskujące. Jego skład zawiera dużą ilość gliceryny, która jest znana jako aktywny środek nawilżający. W kremie znajdują się również witaminy E i B5, które utrzymują skórę w dobrej formie i eliminują niewielkie ogniska zaczerwienienia.

W serii L'oreal Nude Magic występują trzy odcienie barwienia SS, które działają na tej samej zasadzie, ale różnią się nieznacznie przypisanymi do nich zadaniami.

Anti Nudność Nude Magic

Produkt został zaprojektowany tak, aby wyeliminować matową, niezdrową cerę. Dzięki inteligentnym kapsułkom pigmentowym krem ​​maskuje wszystkie skutki niewłaściwego stylu życia i złego środowiska i magicznie nadaje skórze zdrowy wygląd. Ma purpurowy odcień. Jest najlżejszy z trzech kolorów i najbardziej wszechstronny, odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry.

Przeciw zaczerwienieniu nago

Celem tego narzędzia jest wąsko ukierunkowane i ukrywanie zaczerwienień na twarzy. Ma dość specyficzny zielony odcień, który neutralizuje wszelkie niedoskonałości.

Przeciw zmęczeniu

Celem tego kremu jest maskowanie oznak zmęczenia i braku snu. Ponadto produkt doskonale nawilża skórę. Ma jasny pomarańczowy kolor i wygląda na opaloną na opalonej twarzy. Ale na jasnej skórze może powstać efekt automatycznego opalania.

Jednak nie bój się takich ekstrawaganckich odcieni. Jest napisane w adnotacji, a recenzje klientów potwierdzają, że wszystkie zasoby tonalne SS są dostosowane do cery, łącząc się z ogólnym tonem. Aby uniknąć efektu maski woskowej, zaleca się mieszanie jej ze zwykłym podkładem.

Produkt jest pakowany w kompaktową tubkę o pojemności 30 ml z miniaturowym dozownikiem. Dzięki niemu krem ​​można nakładać punktowo lub na całą powierzchnię twarzy.

Jeśli chodzi o skład kremu CC z L'oreal, to ma dużo silikonów i substancji polimerowych. Razem tworzą idealną warstwę na twarzy, radząc sobie z zadaniem bezbłędnej powłoki, którą obiecują producenci tego cudownego produktu. Jeśli jednak skóra twarzy jest podatna na tłustą skórę, krem ​​może zatykać pory. Dlatego może być zalecany bardziej dla suchej skóry. Za efekt matowy odpowiadają produkty z wodorotlenku glinu i cyklopentasiloksanu, które zmniejszają produkcję sebum. Dwutlenek tytanu chroni przed promieniowaniem ultrafioletowym.

Ponadto produkt zawiera składniki przeciwzmarszczkowe, które można stosować jako pielęgnację dzienną.

W przeciwieństwie do wielu innych kremów opisany produkt można nawet nakładać na delikatną skórę wokół oczu. Kolejną niewątpliwą zaletą tego wyjątkowego narzędzia jest jego trwałość. Po całkowitym wchłonięciu nie rozmazuje się i nie pozostawia resztek na dłoniach i odzieży. Dermatolodzy zalecają krem ​​CC kobietom z problematyczną skórą jako lekarstwo.

Wideo - recenzja na SS-cream od L'oreal - patrz poniżej.

Loading...

Zostaw Swój Komentarz