Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2019

Krem L'Oreal „Age Expert” 45+

Produkty L'Oreal to dokładna, kompletna pielęgnacja skóry. Każdy krem ​​ma na celu rozwiązanie określonego problemu. Marka produkuje całe linie produktów, dobierane dla każdego wieku i biorąc pod uwagę potrzeby skóry właściwej.

Krem L'Oreal „Age Expert” 45+ przeznaczony jest do blaknącego naskórka, radzi sobie ze zmarszczkami i wspiera jego główne funkcje.

Korzyści

Do tej pory wybór kosmetyków jest bardzo duży. Aby wybrać najlepszy krem ​​do pielęgnacji skóry, musisz porównać kilkanaście produktów i przeczytać recenzje.

Francuska marka produkuje szeroką gamę produktów, stosując różne, różne kompozycje. Ponadto producent różni się tym, że wytwarza produkty o uniwersalnych właściwościach.

Dzięki doskonałej jakości i unikalnemu składowi produktów L'Oreal nie jest marką kosmetyczną marki luksusowej - koszt środków uważany jest za średni.

Zalety L'Oreal i podstawy jego pracy:

 • linia kosmetyków do twarzy możesz wybrać krem ​​na indywidualne zamówienie;
 • kompozycje wzbogacono o kompleks pielęgnacyjny, który zastępuje ogromną liczbę niektórych leków. To oszczędność - jeden krem ​​może zastąpić całą serię produktów do skóry;
 • firma produkuje serie, nie tylko biorąc pod uwagę rodzaj naskórka i jego cechy, ale także kategorię wiekową. Ważne kryterium: z czasem zmieniają się funkcje skóry właściwej, wymaga specjalnego kompleksu witamin i minerałów;
 • skład każdego kremu jest starannie przemyślany. Przeprowadzana jest duża liczba testów zderzeniowych, reakcji alergicznych i ich działania na nabłonek. Kremy o tej samej nazwie są dostępne z ulepszoną formułą. Firma jest wierna ulepszaniu istniejących produktów.

Gatunek

Francuska marka ma całą kolekcję produktów L'Oreal Age Expert 45+.

O tym - w następnym filmie.

W ciągu dnia

Ten krem ​​w linii ”Age Expert „45+ stanowi podstawę codziennej pielęgnacji skóry wymagającej odżywienia i nawilżenia. Po 45 latach zmienia się struktura komórkowa, zmniejsza się produkcja kolagenu i elastyny, a funkcje regeneracyjne stopniowo zwalniają. Na naskórku pojawiają się nieprawidłowości, a owal twarzy staje się rozmyty.

Narzędzie ma specjalną pielęgnację liftingującą, która ma na celu aktywację naturalnych funkcji naskórka. Z tego powodu zmarszczki są stopniowo wygładzane, a cera poprawia się. Główne działania kremu:

 • redukuje nierówności - ze względu na skład nasycony substancjami czynnymi (minerały i kwasy) naskórek staje się gładszy, a jego ton - bardziej jednolity;
 • obsługuje ton - krem ​​obejmuje wytwarzanie elastyny ​​w komórkach, dzięki czemu poprawia się elastyczność skóry;
 • zaciska owal twarzy z powodu działania pierwiastków śladowych.

Skład:

Składniki peptydu i retinolu w kompozycji oddziałują ze sobą. Ich łączne zastosowanie wzmacnia efekt przeciwstarzeniowy. Kompleksowy suplement witaminy A i cząsteczek peptydu aktywuje wewnętrzną regenerację komórek.

Działanie:

 • 85% osób biorących udział w eksperymencie zauważyło, że liczba zmarszczek zmalała;
 • 95% potwierdziło, że elastyczność naskórka wzrosła po zastosowaniu kremu;
 • 83% kobiet zauważyło, że kontury twarzy stały się wyraźniejsze i bardziej napięte.

Testy prowadzono przez 30 dni.

Noc

Jest dodatkiem do kremu na dzień z serii Age Expert 45+. Kompozycja została wzbogacona o dodatkowe witaminy i minerały, a działanie skierowane jest na głębsze warstwy naskórka. W nocy skóra jest aktywnie oczyszczana i przywracana, a funkcje regeneracji są aktywowane. Dzięki kremowi poprawia się metabolizm tłuszczów między komórkami, zostaje przywrócona warstwa lipidowa, a skóra otrzymuje zastrzyk energii i witamin. Działają natychmiast, wnikając do wnętrza i pełniąc naturalne funkcje. Skład:

 • witaminy A i E. - kompleks, który obejmuje również składniki lipidowe. Oddziałując i wzmacniając działanie każdej substancji, ta kompozycja przywraca warstwę ochronną naskórka, czyniąc go gładszym. Rano skóra twarzy wygląda na zrelaksowaną i świeżą;
 • kwasy owocowe - przywracają niewielkie uszkodzenia, odżywiają naskórek w głębokich warstwach.

Działanie:

 • 96% kobiet, które wzięły udział w testowaniu kremu, zauważyło, że skóra stała się bardziej miękka w dotyku;
 • 85% zauważyło, że poprawiła się gęstość naskórka;
 • 78% badanych zauważyło efekt dopasowania.

Test obejmował 48 kobiet. Czas - 28 dni.

Wokół oczu

Krem z tej samej serii do powiek ma zmiękczoną kompozycję, ma delikatny efekt i jest przeznaczony dla skóry bez elastyczności i naturalnego blasku. To prawdziwa rzeźbiarz, który ma potrójny wpływ na naskórek:

 • przywraca - za pomocą opatentowanego kompleksu witaminowo-mineralnego naskórek wygładza się, wygładza zmarszczki i przywraca metabolizm lipidów;
 • odżywia - aktywne składniki mogą nie tylko wpływać na funkcje skóry właściwej, ale także nasycać ją witaminami i korzystnymi kwasami;
 • poprawia - ekstrakty olejowe w kompozycji nawilżają naskórek, nadając mu miękkość i gęstość. Dzięki ekstraktom poprawia się wygląd - nierówności są wygładzane, a koloryt skóry wyrównany.

Aktywne komponenty:

 • retinol i tokoferol;
 • peptydy;
 • ekstrakt kawy

Działanie:

 • 95% kobiet, które wzięły udział w teście kremowym, potwierdziło: naskórek stał się gładszy i bardziej miękki;
 • 85% kobiet zauważyło, że ich ton twarzy stał się jaśniejszy;
 • 75% testowanych wskazało efekt tonalny.

Recenzje

Dziewczyny zauważają, że cała linia funduszy ”Age Expert „45+ ma przyjemną konsystencję, nie pozostawia śladów na skórze i ładnie pachnie. Zalety kremowych „dziennych” dziewcząt to: przywrócenie elastyczności i wygładzenie małych nierówności. Należy również zauważyć, że krem ​​nie zatyka porów. Przeciw kremowi - nie wygładza głębokich zmarszczek.

Krem na noc ma nieco grubszą konsystencję i dłużej się wchłania. Jak wielu doradza, lepiej go stosować zimą - dobrze radzi sobie z ochroną przed hipotermią naskórka.

Narzędzie dla klientów powiek jak w każdym wieku. Często zauważa się, że z narzędzia można korzystać w wieku 35+. Lekka konsystencja, szybko się wchłania, wygładza drobne nierówności i usuwa lekkie obrzęki.

O kremu bardziej szczegółowo - w filmie.

Ogólnie rzecz biorąc - dziewczęta lubią działanie kremów z linii Age Expert 45+.

Zostaw Swój Komentarz