Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Krem Novosvit

Nie każda firma produkująca kosmetyki może pochwalić się szeroką gamą produktów. Z reguły producenci ograniczają się do kilku serii kosmetyków. Jednak rosyjskiej firmy „Folk Crafts” nie ma wśród nich. Krajowa marka oferuje klientom szereg produktów do pielęgnacji twarzy, ciała, ramion i nóg. Krem Novosvit zyskał szczególne zaufanie i miłość konsumentów.

Funkcje i zalety

Produkty kosmetyczne Novosvit to seria różnych produktów stworzonych w celu rozwiązania szeregu problemów naskórkowych spowodowanych przez naturalne procesy starzenia się i starzenia.

Badania wykazały, że produkty do pielęgnacji Novosvit doskonale radzą sobie z wieloma oznakami starzenia się naskórka, takimi jak utrata elastyczności i napięcia skóry właściwej. Cechą firmy jest także to, że produkuje naturalne kosmetyki, które również zwalczają letarg skóry, opóźniają czas jej deformacji, poprawiają funkcje ochronne, tworząc barierę przed negatywnym wpływem środowiska.

Podstawowe substancje kosmetyków Novosvit są podobne w składzie do górnej warstwy rogowej naskórka. Różne kremy pomagają młodym dziewczętom walczyć ze zwiększoną wrażliwością skóry, starsze kobiety pomagają uzyskać wilgotniejszą skórę, przywracając jej warstwę lipidową. Niemniej jednak głównym celem kosmetyków Novosvit jest zapobieganie starzeniu się skóry i zachowanie jej funkcji ochronnych.

Kremy Novosvit to skuteczne środki o właściwościach terapeutycznych i profilaktycznych, opracowane na podstawie badań kosmetologicznych i dermatologicznych.

Laboratorium Novosvit stworzyło wyjątkową serię twarzy, taką jak „La Mellar”, „Aqua”, „SOS”, „AquaBase”.

Formułę każdego produktu kosmetycznego opracowali najlepsi dermatolodzy i specjaliści z zakresu kosmetologii, których praca ma na celu rozwiązanie problemów związanych ze zmianami wieku w naskórku.

Głównym zadaniem każdego kremu Novosvit jest:

  • aktywacja i poprawa zdolności regeneracyjnych komórek skóry;
  • regulacja równowagi wodno-lipidowej skóry;
  • zwiększona elastyczność skóry właściwej i jej ton;
  • tworząc barierę przeciwutleniającą.

Dzięki działaniu kremu poprawia się funkcja barierowa skóry, zwiększają się zdolności regeneracyjne uszkodzonych komórek, wygładzają się zmarszczki twarzy i zmarszczki starcze, przywracane jest pH do wymaganego poziomu, a równowaga wodno-lipidowa jest znormalizowana.

Skład kremu zapewnia zawartość aktywnych składników przeciwstarzeniowych, takich jak betaglukan, betaina, kalcydon, avenalipid, alfa-glukozyl, dragoderm i awantantamid otrzymywane ze źródeł naturalnych - pszenicy, owsa, migdałów.

Podstawą kremów producenta „Folk Crafts”, które są odpowiednie dla wszystkich rodzajów skóry, w tym dla skóry wrażliwej, jest innowacyjna kompozycja, która jest jak najbardziej zbliżona do naturalnego filmu tłuszczowego pokrywającego górną warstwę skóry właściwej.

Dzięki tej funkcji kremów każda komórka skóry jest nasycona substancjami odżywczymi i nawilżona. Proces starzenia się skóry spowalnia.

Jak korzystać

Jak każdy produkt kosmetyczny, krem ​​Novosvit nakłada się na oczyszczoną skórę twarzy. Do tych celów można użyć pianki z tej samej serii. Kompozycję należy nakładać wyraźnie wzdłuż linii masażu: od brody do linii włosów. Obszar wokół oczu należy pominąć, ponieważ w tym obszarze znajdują się specjalne produkty Novosvit, na przykład „La Mellar”, krem ​​liftingujący do skóry wokół oczu. Kosmetyki nakłada się wyjątkowo ostrożnie na ten obszar. Najbardziej delikatne chusteczki wymagają specjalnego traktowania, dlatego krem ​​należy nakładać lekkimi ruchami.

Następnie musisz poczekać kilka minut, aż produkt całkowicie się wchłonie, pozwól mu „przyzwyczaić się” do skóry.

Seria Novosvit ma również podkład, który może być stosowany do makijażu i jako niezależny produkt pielęgnacyjny.

Producent ostrzega, przed użyciem należy przetestować produkty z tyłu dłoni, aby wykluczyć możliwość indywidualnej nietolerancji dowolnego elementu.

Recenzje

Kupujący zwracają uwagę na delikatną konsystencję podkładu i kremu. Według kobiet oba środki „topią się” na skórze, zauważalnie wyrównując ulgę, wygładzając zmarszczki i powiększone pory, i tworząc idealnie równomierny podkład pod makijaż. Nawilżacze poprawiają stan górnych warstw skóry, nasycają komórki wilgocią i przyczyniają się do naturalnego wygładzenia zmarszczek. A wyniki te są widoczne po pierwszych aplikacjach.

Kompozycje do skóry w okolicach oczu zaciskają górne powieki, usuwają „kurze łapki”. Cienie są usuwane, obrzęk i zmęczenie wzrokowe znikają. Konsystencja kremów jest przyjemna w dotyku. Według użytkowników łatwo się wchłania, nie pozostawia po sobie wrażenia filmu, nienaturalnego blasku.

Po kilku dniach stosowania produktów Novosvit wielu konsumentów wyraźnie poprawiło elastyczność skóry i przywróciło jej elastyczność.

Niektóre kobiety zauważyły, że krem ​​nadal nie wygładza głębokich zmarszczek i nie uczyni babci młodą dziewczyną, jednak działa dobrze jako środek nawilżający lub demakijaż.

Alergiczni klienci twierdzą, że nigdy nie odczuwali dyskomfortu podczas korzystania z produktów Novosvit, ale raczej szybko uzyskali oczekiwany efekt. Krem, sądząc po komentarzach, nakłada się idealnie, natychmiast odczuwa się nawilżenie.

Zwracają również uwagę na taniość produktów kosmetycznych Novosvit. Wielu jest zadowolonych, że idealny krem ​​jest wart ani grosza.

Informacja zwrotna na temat pielęgnujących kosmetyków od Novosvit Zobacz w następnym filmie.

Obejrzyj wideo: ОБЗОР ЗАКАЗА С САЙТА КОСМЕТИКА (Styczeń 2020).

Loading...

Zostaw Swój Komentarz