Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Krem wybielający

Jednym z najważniejszych wskaźników zdrowia skóry twarzy, na który przede wszystkim zwracamy uwagę, jest oczywiście jej kolor. Młoda skóra zawsze ma jednolity, jednolity, naturalny i miękki odcień. Ale blaknięcie, obecność plam i nietypowych pigmentów - to znak naruszenia.

Co więcej, głównym problemem tego stanu skóry w ogóle nie jest ryzyko choroby. Na przykład piegi znane wielu są całkowicie nieszkodliwe, ale z punktu widzenia wielu kobiet są brzydką wadą kosmetyczną. Na szczęście takie problemy w naszych czasach można rozwiązać bez większego wysiłku, stosując specjalny krem ​​z efektem wybielającym.

Z czego to składa się

Jak każdy kosmetyk apteczny, taki produkt składa się z dużej liczby różnych składników chemicznych, a także ich związków z naturalnymi składnikami.

Warto zauważyć, że każdy krem ​​wybielający powinien mieć dość intensywny wpływ na skórę, w przeciwnym razie jego użycie będzie pozbawione jakichkolwiek rezultatów. Z tego powodu takie kosmetyki zawierają całkiem sporo specjalistycznych składników syntetycznych.

Ostateczny skład kremu zależy od techniki produkcji wybranej przez producenta. Jednak każdy taki produkt zawiera wiele substancji, bez których wybielanie nie będzie możliwe:

 • Substancja Tretinol. Zapewnia bardzo wyraźne złuszczanie i usuwanie górnych części skóry właściwej, które bardziej niż inne cierpią z powodu nadmiaru głównego pigmentu - melaniny;
 • Arbutinco ma bezpośredni wpływ na pigmenty i usuwa je;
 • Kilka opcji związki kwasów owocowych lub ich pochodne;
 • Beta karoten;
 • Kwas glikolowy Jest to dodatkowy składnik, który przyspiesza procesy odbudowy skóry właściwej, co jest konieczne po wszystkich procedurach czyszczenia;
 • Różne grupy witamin, zwłaszcza witamina C. Które są potrzebne do dodatkowego odżywiania i ochrony skóry.

Biorąc pod uwagę cechy kompozycji, wielu producentów obejmuje również różne składniki, które zmniejszają działanie drażniące i ryzyko reakcji alergicznych.

Aby osiągnąć kompleksowy efekt, a także utrwalić wynik, kremy zawierają również substancje, które stabilizują równowagę melaniny w organizmie.

Czy pomoże usunąć piegi?

Jest to jeden z najbardziej palących problemów, ponieważ piegi są bardzo uderzającym objawem zewnętrznym, który jest postrzegany przez wiele młodych dziewcząt jako niepożądana wada. Na szczęście nowoczesny krem ​​może naprawdę wybielić skórę, aby się jej pozbyć.

Piegi to tylko nadmierne nagromadzenie melaniny w górnych warstwach skóry właściwej. W związku z tym, aby się ich pozbyć, musisz wykonać tylko dwa małe kroki. Najpierw ustabilizuj poziom melaniny w skórze ciała i twarzy, a następnie oddziel nagromadzony nadmiar i usuń go wraz z martwymi komórkami powierzchniowej warstwy skóry właściwej.

Większość wysokiej jakości kremów wybielających z łatwością poradzi sobie z tym zadaniem.

Jeśli musisz usunąć piegi, zwróć uwagę na fakt, że skład produktu zawsze zawiera tak zwane filtry UV, które odgrywają ważną rolę w równowadze melaniny i zapobiegają pojawieniu się piegów na twarzy.

Jak korzystać

Nie ma nic trudnego w użyciu takiego kremu, ponieważ nie wymaga żadnych specjalnych procedur. Niemniej jednak lepiej jest przestrzegać niektórych zaleceń:

 • Koniecznie sprawdź reakcję alergiczną, nałożenie kilku kropli kremu na skórę dłoni;
 • Krem wybielający osiąga największą skuteczność w okresach roku, kiedy skóra twarzy nie jest narażona na aktywne działanie promieni słonecznych. to znaczy w sezonie jesienno-zimowym;
 • Jeśli poddajesz się kremowi wybielającemu, to Przed każdym wyjściem z domu potraktuj twarz środkiem chroniącym przed promieniowaniem UV;
 • Stosowanie kremu powinien być regularny i systematyczny;
 • Przed zastosowaniem produktu pamiętaj, aby umyć i oczyścić skórę;
 • Czas aplikacji zależy od używanej wersji kremu - w dzień czy w nocy. W tym przypadku różnica w stosunku do innych kremów jest niewielka, dlatego niezbędne informacje można znaleźć w instrukcji;

Recenzje produktów

Białoruski segment kosmetyków wybielających do twarzy jest dziś bardzo popularny. Jedną z interesujących zalet, na przykład producenta Bielita-Biteks, jest włączenie naturalnych składników do kosmetyków.

W szczególności kobiety, które doświadczyły kremu Bielita-Bitex Perfect Whitening, zauważają nie tylko pozytywny efekt po miesiącu systematycznego stosowania, ale także całkowity brak uszkodzeń i podrażnień skóry twarzy, które grzeszą wiele innych kremów.

Recenzja serii wybielających z Belita Vitexzobacz w następnym filmie.

Również dobre recenzje na temat linii kremów wybielających Bielita-Biteks Pharmacos. Doświadczone w pielęgnacji skóry twarzy kobiety zauważają skuteczność produktu. Wyróżnia się bardzo intensywnym i wyraźnym efektem.

Zaleca się stosowanie w połączeniu z kosmetykami zmiękczającymi skórę, które zmniejszą podrażnienia.

Ogólnie rzecz biorąc, wybielające kremy mogą naprawdę umożliwić osiągnięcie efektu gwarantowanego przez producenta. Należy zrozumieć, że nie jest to możliwe natychmiast. Wiele środków wykazuje skuteczność dopiero po czterech tygodniach ich stosowania. Kluczową kwestią jest jakość kremu i regularność procedur.

Obejrzyj wideo: PRZEBARWIENIA! SKUTECZNE SERUM NA PRZEBARWIENIA I NAJLEPSZA HENNA DO BRWI - ULUBIEŃCY MAJA (Luty 2020).

Loading...

Zostaw Swój Komentarz