Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2019

Krem silikonowy

Nowoczesne technologie produkcji kosmetyków pozwalają tworzyć narzędzia, które mogą rozwiązać prawie każdy problem. Na przykład prawie każda kobieta ma suchą skórę, niedostateczne odżywianie i, co najważniejsze, przedwczesne starzenie się z pojawieniem się zmarszczek.

Rozwiązaniem takich problemów był krem ​​zawierający silikon. To zastosowanie kompleksu naturalnych i syntetycznych elementów niezbędnych do delikatnej skóry twarzy i dłoni, co pozwala zachować ją w doskonałej zdrowej formie.

Funkcje aplikacji i właściwości

Niedawno stosowanie olejków stało się popularną metodą gojenia się skóry. Naturalne substancje i składniki zapewniają dość skuteczne odżywianie i nawilżenie skóry. Niemniej jednak takie środki mogą nie być odpowiednie dla każdej kobiety, a ponadto ich właściwości mają bardziej charakter zapobiegawczy, dlatego wynik nie zawsze może być ustalony na długi czas.

Ale krem, którego głównym składnikiem jest silikon, w połączeniu z gliceryną zapewnia poważniejszy efekt na skórze.

Aktywnie penetruje głębsze warstwy skóry właściwej, przywraca w niej równowagę wilgoci, aktywnie przyczynia się do utrzymania tej równowagi, dzięki czemu efekt jest bardziej trwały.

Jednak przydatne i interesujące właściwości takiego kremu nie ograniczają się do nawilżania. Jego cechą jest stworzenie bariery ochronnej, która bardzo skutecznie chroni skórę dłoni lub twarzy przed różnymi podrażnieniami chemicznymi. Zmniejsza ekspozycję na światło słoneczne, zbyt niskie i wysokie temperatury, wiatr, niektóre kwasy i zasady.

Możesz codziennie stosować krem ​​z silikonem. Na przykład zaleca się obchodzenie się z rękami, jeśli musisz pracować w rękawicach lateksowych lub gumowych, które, jak wiesz, są bardzo suche, napinają i podrażniają skórę.

Silikon w połączeniu z gliceryną ma specjalną lekką strukturę. W przeciwieństwie do tych samych olejków produkt nie zatyka porów, dzięki czemu skóra właściwa oddycha swobodnie i odczuwa przyjemną świeżość.

Korzystanie z niego jest dość proste. Skórę należy wstępnie spłukać czystą wodą i osuszyć, usuwając resztki brudu lub sebum. Nałóż niewielką ilość kremu, równomiernie go rozprowadzając. Szczególną uwagę należy zwrócić na cienkie i wrażliwe obszary, które wymagają dodatkowej ochrony.

Na przykład, jeśli używasz kremu do rąk, powinieneś leczyć pędzle i okolice paznokci. Jeśli jest to skóra twarzy, należy zwrócić szczególną uwagę na powieki, okolice oczu i warg.

Nie zapominaj, że aby osiągnąć wynik, takie kosmetyki należy stosować regularnie.

Wiele kobiet jest zainteresowanych możliwą szkodą wynikającą z takiego lekarstwa. W końcu składa się głównie z syntetycznych składników, podczas gdy musi być nakładany specjalnie na cienkie i wrażliwe obszary skóry. Jednak krem ​​na bazie silikonu może być szkodliwy, chyba że osoby uczulone są zbyt wrażliwe. Dlatego zaleca się przeprowadzenie testu alergicznego przed użyciem produktu.

Aby dowiedzieć się więcej o zaletach kremu silikonowego, zobacz następny film.

Kompozycja

Wybierając produkt, należy zawsze zwracać uwagę na jego skład, ponieważ może on różnić się od każdego producenta, jednak to decyduje o skuteczności kremu. Jeśli chcesz mieć pewność jakości zakupionego produktu, zwróć uwagę na następującą listę wymaganych komponentów:

  • Sorbitol - substancja zapewniająca nawilżenie skóry i wspomagająca wynik, ze względu na przenikanie do głębszych warstw skóry właściwej;
  • Olej roślinny Zwykle są to miękkie oleje, które nie zatykają porów i pomagają utrzymać równowagę tłuszczu;
  • Witaminy z grup F, E, A i B-5, które zmniejszają drażniący wpływ na skórę właściwą, a także przyczyniają się do jej regeneracji;
  • I oczywiście głównymi składnikami aktywnymi są silikon i gliceryna, które tworzą film ochronny, odświeżają i nawilżają skórę;

Popularne opcje i recenzje

Ciekawe, że wśród kremów silikonowych nie ma potrzeby wybierania żadnej specjalnej marki. Na przykład linia Spring zyskała dużą popularność.

Kobiety, które już wypróbowały to narzędzie, w swoich recenzjach zauważają nie tylko wysoką wydajność. Przede wszystkim krem ​​z silikonem rosyjskiego producenta ma korzystny koszt. Można go łatwo kupić w dowolnej aptece lub w specjalistycznym sklepie kosmetycznym.

Ma przyjemny miękki wpływ na skórę dłoni i twarzy. W recenzjach zauważono lekki dyskretny efekt. Krem nie pogarsza skóry właściwej, nadaje jej świeżość i dodatkowe nawilżenie.

Przy regularnym stosowaniu działanie kremu jest stałe, skóra zauważalnie goi się, dzięki dodatkowej ochronie i odżywianiu zyskuje naturalny odcień, prostuje się.

Również wielu kosmetologów poleca kremy firmy Bielita-Vitexzawierające naturalne składniki, takie jak ekstrakt z nagietka. Produkt doskonale nadaje się do skóry wrażliwej i podrażnionej, ponieważ ma na nią dodatkowy efekt kojący.

Obejrzyj wideo: KOSMETYCZNI ULUBIEŃCY 2017 USUWANIE BLIZN Kelo-cote - żel silikonowy plaster do leczenia blizn (Grudzień 2019).

Loading...

Zostaw Swój Komentarz