Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2019

Szampon Timotei

Piękne, zdrowe i zadbane włosy są często nazywane główną atrakcją kobiecego wyglądu. Krótka fryzura lub długie włosy, bob-car lub kręcone loki, blond, ciemne lub czerwone - piękne włosy nie nadają koloru, nie fryzury, nie mają stylu, ale właściwą pielęgnację! Dziś oferta produktów do pielęgnacji włosów zaspokoi życzenia i kaprysy najbardziej kapryśnych dziewcząt. Produkty do pielęgnacji włosów można wybierać w zależności od koloru wyglądu, rodzaju włosów, pożądanego efektu (bujna objętość, dla włosów farbowanych i rozjaśnionych, dla blondynki, dla brunetek, dla całej rodziny, w celu odbudowy, przeciw łamliwości i wypadaniu itp. ), a także sława i popularność marki.

Timotei jest jedną z marek, która od dłuższego czasu przyciąga uwagę światowej publiczności i nadal cieszy się dużym zainteresowaniem.

Historia marki

W latach 70. ubiegłego wieku w Szwecji wyprodukowano nowy szampon na bazie jednego z przedsiębiorstw zajmujących się produkcją i produkcją różnych produktów pielęgnacyjnych. Nowość przyciągnęła uwagę specjalną kompozycją składników - naturalnych naturalnych składników, które nadały włosom niesamowitą miękkość, jedwabistość i lekkość. Pierwszy szampon tej marki został wydany z rewolucyjnym stwierdzeniem: dzięki miękkości kompozycji składników włosy można myć dosłownie każdego dnia.

Wielu fanów marki interesuje pochodzenie nazwy Timotei. Nie jest jasne, czy słowo było po prostu przypadkową decyzją, czy nazwa ma pewną historię. Jak się okazało, głównym składnikiem szamponów tej marki jest roślina Tymotka. W krajach byłego ZSRR ta dzika trawa nie występuje, ale w Szwecji istnieją nawet pewne zwyczaje i wierzenia dotyczące rośliny Tymotki. Podczas uroczystości, w czasach starożytnych zwyczajowo tkano tę roślinę w wieniec. Ponadto od tego czasu uważa się, że jeśli Timothy podłoży pod trawę, to tej nocy we śnie dziewczyna zobaczy ją zwężoną.

Stopniowo firma zwiększyła obroty i już pod koniec lat 80. stała się jedną z najpopularniejszych marek produkujących produkty do pielęgnacji włosów. Gama modeli stopniowo się poszerzała, oprócz szamponów, zaczęto produkować różne balsamy, płukanki i maski. Dzisiaj produkty Timotei są uważane za jedne z najbardziej poszukiwanych. Na przykład, jeśli mówimy o popularności szwedzkich produktów do pielęgnacji włosów, należy zauważyć, że w 2003 r. Sprzedano około 11,2 miliona butelek szamponów - ta ilość płynu wystarczy do całkowitego wypełnienia 3360 basenów olimpijskich. Większość produktów Timotei zakochała się w mieszkańcach Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Niemiec, Grecji, Francji i, oczywiście, Ukrainy i Rosji.

Rynek rosyjski „zapoznał się” z marką Timotei w 1995 roku. Teraz, pod względem liczby sprzedawanych produktów, marka robi drugi krok w rankingu popularności, ustępując miejsca wyższości Shauma.

Filozofia firmy

W ciągu ostatnich dziesięcioleci całkiem sporo firm produkujących i sprzedających kosmetyki oraz produkty do pielęgnacji pozycjonowało się jako producenci produktów opartych wyłącznie na naturalnych surowcach. Kolorowe etykiety, żywe nadruki, stylowe i łatwe w użyciu butelki dozujące - wszystko to zostało wymyślone, aby przyciągnąć uwagę współczesnego nabywcy. Jednak rośliny, które nie zawsze są malowane na butelkach szamponów, oznaczają, że wszystkie te składniki są w składzie tego produktu. Tak często wygląda marketingowe podejście do przyciągania klientów.

Marka Timotei jest zgodna z zupełnie inną ideologią. Jeśli mówimy o filozofii, którą przestrzega ta marka, to natura jest prawdziwym źródłem kobiecego piękna. Natura daje całe bogactwa w ręce człowieka, mądrze i właściwie, dzięki którym można osiągnąć wspaniałe rezultaty.

Każdego dnia loki są poddawane silnemu stresowi i negatywnym wpływom środowiska. Czyste włosy często zamieniają się w „sople lodu” o nieoczekiwanym wyglądzie wieczorem. Ekologia, stres, napięcie nerwowe, zmienna pogoda - wszystko to niestety ma również bezpośredni wpływ na wygląd, w tym włosy. Idealne środki, które pomagają uporządkować się, są uważane za produkty oparte na naturalnych składnikach. Pierwszy szampon, który został wydany przez Timotei, wykazał skuteczność i wykonalność wykorzystania zasobów naturalnych jako podstawy produktów. Przez cały czas istnienia polityka firmy pozostała taka sama: natura jest niezbędnym źródłem ludzkiego piękna.

Funkcja kompozycji

Jak już wspomniano powyżej, kluczowym składnikiem szamponów marki Timotei jest zioło o tej samej nazwie. Ale skład produktów do pielęgnacji włosów tej marki zawiera wiele składników. Oczywiście produkty Timotei nie są całkowicie naturalne, ale wśród innych substancji dominują naturalne składniki. Stosuje się różne zioła, oleje roślinne, wyciskania, dodatki aromatyczne (rumianek, awokado, trawa cytrynowa, makadamia, zielona herbata, guarana, oliwka, jaśmin, grejpfrut, winogrona, migdały, pistacje i inne oleje, olej arganowy, z henną).

Gama produktów

Z biegiem lat Timotei osiągnęło tak silną pozycję na rynku międzynarodowym, że oprócz szamponów wprowadzono także inne produkty do pielęgnacji włosów. Na przykład prawie każdy szampon został uzupełniony balsamem, płukanką lub maską w celu przywrócenia lub wzmocnienia włosów.

Kompleksowy program zapewnia bardziej poprawną i odpowiednią opiekę. Firma przedstawiła również dwie osobne serie produktów - dla mężczyzn i dla dzieci. Wytworzone produkty pozwalają kobietom wybierać produkty optymalne dla określonego rodzaju włosów.

Tak więc cała linia szamponów marki Timotei reprezentowana jest przez następujące kategorie:

  • „Luksusowy wolumen” lub szampon na bazie różowego grejpfruta i guarany - nawet najcieńsze i łamliwe włosy będą wyglądały na obszerne i wspaniałe;
  • Drogocenne oleje - szampon, w składzie którego nie ma silikonu, a dzięki naturalnym olejkom włosy stają się lśniące, miękkie i jedwabiste;
  • „Sekret silnych włosów” - linia została zaprojektowana specjalnie w celu wzmocnienia kruchych, rozdwajających się i podatnych na wypadanie włosów;
  • „Zdrowa równowaga” - dokładna pielęgnacja włosów tłustych w pobliżu korzeni i przesuszonych na końcach;
  • Shimmering Shine ” i Luksusowy połysk - seria, po której użyciu włosy stają się równomiernie lśniące i zadbane;
  • Intensywny powrót do zdrowia i „Delikatne przywrócenie” - dwa niezbędne kompleksy do pielęgnacji zniszczonych włosów, często stosowane po trwałej ondulacji, farbowaniu lub mieleniu;
  • Miękka pielęgnacja - seria Pure na bazie zielonej herbaty nadaje się do wrażliwej skóry głowy, brak silikonu i parabenów eliminuje możliwość reakcji alergicznej;
  • „Blask świeżości” nadaje włosom tłustym lekkość i jedwabistość;
  • Jasność kolorów - zestaw narzędzi używanych do pielęgnacji kolorowych włosów;
  • Sekret ciemnych włosów - Szampon na bazie henny leczniczej i olejku arganowego jest słusznie nazywany idealnym narzędziem do pielęgnacji ciemnych włosów.

Aby wybrać odpowiednie szampony i inne produkty do pielęgnacji włosów, musisz zdecydować, który wynik chcesz. Timotei zadbał o wszystkich konsumentów, opracowując dość szeroką gamę produktów.

Recenzje

Recenzje szamponów Timotei są niejednoznaczne, podobnie jak w przypadku każdego innego produktu, ponieważ zawsze będą zarówno negatywne, jak i pozytywne komentarze. Ogromnym plusem dla współczesnego społeczeństwa jest kwestia ceny - produkty tej marki są przeznaczone dla nabywców o średnich dochodach. Jeśli mówimy ogólnie o jakości szamponów i ich skuteczności, nie należy spodziewać się niesamowitych i szalonych rezultatów. Przyjemny aromat, lekka konsystencja, naturalna baza, bogaty asortyment produktów - wszystko to jest oceniane przez użytkowników jako pozytywne czynniki.

O tym - w następnym filmie.

Pojawiają się skargi na krótki czas trwania wyniku, na przykład rano rano umyte włosy tracą objętość i nie wyglądają bardzo atrakcyjnie. Jednak sądząc po tym, że produkty marki Timotei należą do trzech liderów popularności, korelacja kryteriów „cena” i „jakość” znalazła odpowiedź wśród milionów konsumentów.

Obejrzyj wideo: Ulubieńcy września 2013 (Grudzień 2019).

Loading...

Zostaw Swój Komentarz