Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Kapous Tinted Balm

Piękne włosy to główna dekoracja każdej dziewczyny. Dlatego wszyscy starają się z nimi ostrożnie eksperymentować. Do farbowania włosów zaleca się stosowanie najdelikatniejszych produktów, które nie naruszają ich struktury. Przykładem takiego narzędzia jest balsam odcień Kapous.

Miejsce docelowe

Istnieje ogromna liczba różnych balsamów barwiących. Niektóre z nich pozwalają zmienić kolor włosów, podczas gdy inne podkreślają tylko piękno naturalnego odcienia.

Jeśli balsam zostanie nałożony na naturalne, niepomalowane włosy, wtedy twój naturalny odcień stanie się bardziej nasycony i piękny. Produkt ma efekt kumulacyjny, więc im dłużej go używasz, tym ciekawszy i głębszy odcień będziesz mógł uzyskać.

Produkt marki Kapous o przedłużonym stosowaniu umożliwia przywrócenie struktury włosów i zwiększenie ich grubości. Ponadto producent balsamów twierdzi, że po użyciu tego produktu pasma są mniej zelektryfikowane i łatwiejsze do układania w stosy, nawet bez użycia dodatkowych produktów. Dodatkowym plusem jest obecność w składzie składników chroniących włosy przed wpływem promieni ultrafioletowych. Jeśli użyjesz balsamu odcień latem, twoje włosy nie znikną ani nie będą matowe, a piękny kolor potrwa kilka razy dłużej.

W przeciwieństwie do obaw wielu dziewcząt, taki produkt do zmiany koloru włosów nie szkodzi lokom i nie uszkadza skóry głowy. Nie zawiera amoniaku ani nadtlenku wodoru. Mianowicie wiadomo, że powodują główną szkodę. Balsam nie wnika głęboko w strukturę włosów, dlatego jego działanie jest bardzo delikatne. Dzięki temu można go stosować regularnie, zachowując piękny i bogaty odcień włosów.

Paleta kolorów

Dziewczyny są zadowolone z różnorodności palet kolorów. Za pomocą tego narzędzia można uzyskać różne odcienie. Pamiętaj jednak, że wynik końcowy zależy w dużej mierze od tego, jaki kolor pierwotnie miałeś.

Piasek

To najlżejszy odcień idealny dla blondynki. Narzędzie doskonale pomaga pokolorować bielone loki, dzięki czemu są bardziej żywe i zadbane. Często kupują go dziewczyny, które bezskutecznie rozjaśniły włosy i chcą, aby były bardziej naturalne.

Brązowy

To kolejny odcień w palecie kolorów. Jest kilka odcieni ciemniejszych i nadaje się dla dziewcząt, których włosy są naturalnie brązowe lub ciemnobrązowe. Ponadto taki odcień balsamu nadaje się do nadania wyrazistości kolorowym lokom o nasyconym ciemnym kolorze. Po użyciu wyglądają bardziej naturalnie i pięknie.

Miedź

Dziewczyny z rudymi włosami zawsze wyróżniają się w tłumie i przyciągają uwagę. Bogaty kolor włosów, podkreślony miedzianym balsamem, wygląda imponująco, ale jednocześnie tak naturalnie, jak to możliwe.

Granat czerwony

Włosy o spektakularnym czerwonym odcieniu wyglądają na bardziej nasycone. Jeśli lubisz ciemnoczerwone loki, które wyglądają jasno i świecą na słońcu, spodoba ci się również ten zabarwiony balsam. Dzięki niemu włosy będą lśniły nowymi kolorami i uzyskają bardziej nasycony odcień.

Ciemna bakłażan

Ten odcień można nakładać na naturalnie ciemne lub farbowane fioletowe lub czarne włosy. Grube ciemne pasma o fioletowym odcieniu wyglądają niecodziennie i efektownie, nadając kobiecie pewną tajemnicę. Dlatego zdecydowanie warto zwrócić uwagę na taki balsam.

Fioletowy

To jest lżejsza wersja poprzedniego odcienia. Polecany jest również do stosowania na ciemne włosy. Najciekawszy efekt uzyskuje się, gdy odcień włosów mahoniowych lub po prostu ciemnobrązowe loki.

Funkcje użytkowania

Zabarwione balsamy, w tym produkty Kapous, należy stosować we właściwy sposób, aby uzyskać jak najbardziej zauważalny efekt. Przede wszystkim musisz wybrać odpowiedni odcień balsamu. Wybierz z palety kolorów dokładnie taki produkt, który Ci odpowiada. Ważne jest również i poprawne stosowanie go na loki. Musisz to zrobić za pomocą specjalnych rękawic ochronnych.

Jeśli farbujesz włosy bez rękawiczek, będziesz musiał usunąć pigment ze skóry na długi czas.

O tym, jak wybrać odpowiedni odcień w następnym filmie.

  1. Rozcieńczyć balsam w odpowiednim pojemniku i delikatnie rozprowadź powstałą mieszaninę na powierzchni czystych, właśnie umytych włosów. Narzędzie powinno zakrywać twoje loki na całej długości. Upewnij się, że nie ma niepomalowanych stref, ponieważ po wyschnięciu będą się brzydko wyróżniać na tle ogólnym.
  2. Aby produkt działał, należy go pozostawić na głowie przez kilka minut. Czas całkowicie zależy od tego, jaki cień chcesz uzyskać w końcu. Im ciemniejszy jest pożądany ton, tym dłużej trzeba utrzymywać produkt na włosach. Ale nadal ten czas nie powinien przekraczać pół godziny, w przeciwnym razie produkt po prostu zaszkodzi twoim włosom.
  3. Po zabiegu barwienia mieszaninę należy ostrożnie zmyć z głowy. Musisz to zrobić ciepłą wodą. Loki należy myć wystarczająco długo, aż do momentu, gdy woda stanie się całkowicie bezbarwna. Tylko w tym przypadku możesz mieć pewność, że produkt jest dobrze zmyty z włosów i pozostają całkowicie czyste.
  4. Po zmyciu odcienia twoje włosy nie wymagają już dodatkowej pielęgnacji - nie będziesz musiał używać masek, balsamów ani innych produktów do nawilżania lub odżywiania. Produkt wysokiej jakości samej marki Kapous spełni funkcję ochronną.

Po stonowaniu włosy można suszyć suszarką do włosów lub pozostawić do samodzielnego wyschnięcia. Nie odgrywa to dużej roli i na pewno nie wpływa na ostateczny odcień.

Recenzje

Skuteczność barwienia produktów tej hiszpańskiej marki potwierdzają nie tylko słowa producentów, ale także recenzje klientów. Dziewczyny używają tych produktów w dwóch przypadkach. W pierwszym przypadku balsamy do odcienia są wybierane przez tych, którzy chcą coś zmienić w sobie, ale nie chcą do tego używać silnych barwników. Jeśli chcesz uzyskać łagodny efekt barwienia, taki produkt dobrze się sprawdzi.

W serii „Kolor życia” produkty z kwasami owocowymi są tak bezpieczne, jak to możliwe. Nadają się do tonowania nawet bardzo łamliwych i przerzedzonych włosów. Narzędzie pokoloruje twoje zamki, ale jednocześnie nie zaszkodzi im wcale. Jednak nie powinieneś oczekiwać jasnych i nasyconych kolorów po użyciu takiego produktu. Oczywiście twoje włosy będą wyglądać lepiej, ale nie zmienią koloru na stałe. W tym celu produkty nie są wystarczająco pigmentowane. Ale ponieważ balsam został zaprojektowany specjalnie w celu nadania lokom pożądanego odcienia, a nie radykalnej zmiany koloru, nie można tego nazwać wadą.

Nawiasem mówiąc, jeśli chcesz uzyskać bardziej intensywny dźwięk, możesz używać kilku produktów z tej samej serii w tym samym czasie. Jeśli umyjesz włosy szamponem, a następnie nałożysz balsam na loki, wynik będzie bardziej widoczny. Ale tutaj warto zachować ostrożność przy wyborze kolorów. Możesz łączyć podobne odcienie, aby Twoje włosy wyglądały bardziej naturalnie, lub łączyć różne odcienie, aby uzyskać niezwykły efekt, którego nie można osiągnąć po prostu farbując włosy.

Innym przypadkiem, w którym stosuje się zabarwiony balsam lub szampon, jest niewystarczająco piękny lub nienaturalny kolor farbowanych włosów. Jeśli nie podoba ci się wygląd twoich loków po barwieniu lub jeśli okazały się nienaturalnie białe, możesz poprawić sytuację, wybierając odpowiednie dodatkowe odcienie. Asortyment tej hiszpańskiej marki ma wiele kolorów, dzięki którym Twoje zamki będą bardziej naturalne i zadbane.

Prawie wszyscy, którzy regularnie używali tego produktu, potwierdzają, że z czasem włosy naprawdę „ożywają”, stają się bardziej miękkie i łatwiej się rozczesują. Nie można więc zaprzeczyć pozytywnemu działaniu balsamu na samą strukturę włosów.

Barwiony balsam Kapous - To dobre narzędzie dla tych, którzy chcą, aby kolor włosów był bardziej żywy, ale jednocześnie naturalny. Nie nadaje się do radzenia sobie z siwymi włosami lub farbowaniem włosów. Ale całkowicie poradzi sobie z takim zadaniem, jak poprawa ich kondycji i uczynienie włosów naturalnymi. Wybierz „swój” odcień z proponowanej palety i możesz to sprawdzić w praktyce.

Obejrzyj wideo: МНОГО новинок косметики Декоративка и уход (Styczeń 2020).

Loading...

Zostaw Swój Komentarz