Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Krem do prostowania włosów

Sprzeczna natura kobiecej natury we wszystkich sferach życia szuka przejawów. Jednym z tych paradoksów jest nieodparte pragnienie właścicieli prostych włosów, aby stale je zwijać. Odwrotna historia to kobiety obdarzone z natury lokami. Z zazdrością starają się je wygładzić.

Teraz istnieje wiele metod, które mogą zmienić niegrzeczne loki w gładkie i elastyczne pasma, które są teraz bardzo popularne. Jednym z najbardziej skutecznych środków w tym obszarze jest krem ​​do prostowania włosów, który bardziej skutecznie wygładza loki niż prasowanie. Jeśli użyjesz obu do stworzenia stylizacji, wynik będzie fantastyczny.

Jeśli regularnie pracujesz na swoich niegrzecznych lokach w wysokich temperaturach, musisz użyć środków wygładzających z efektem ochrony termicznej.

Jak osiągnąć pożądany efekt

Teraz nawet lśniące włosy są bardzo popularne. Istnieje wiele sposobów, które zapewniają pożądany efekt. Jednym z takich rozwiązań w kwestii ograniczania loków jest procedura laminowania. Ta procedura „prostowania” odnosi się do profesjonalnych metod pielęgnacyjnych wykonywanych w salonach kosmetycznych przez kosmetologów.

Stosowanie kremu do prostowania zamków w domu jest budżetową alternatywą dla drogiej podróży do salonu piękności. Efekt „prostych włosów” uzyskuje się poprzez zastosowanie prostujących substancji otaczających, a tym samym obciążających loki. Takie składniki są częścią kremu do prostowania. Dlatego to, co ma negatywną jakość w innych kosmetykach do pielęgnacji włosów (szampony, płyny, maski, balsamy itp.) Jest absolutnie konieczne dla tych kremów.

Kluczowe cechy

Po pierwsze krem powinien tworzyć pożądany kształt fryzury - to jest jego główne zadanie. Jednocześnie powinien wzbogacić skórę głowy w składniki odżywcze, nawilżyć ją. Ponadto w kremie do prostowania loków powinny znajdować się związki, które chronią twoje włosy przed agresywnym środowiskiem zewnętrznym (palące słońce, wiatr, deszcz, niskie temperatury, kurz itp.) Oraz przed szkodliwym działaniem urządzeń elektrycznych (lokówka, prasownica, suszarka do włosów).

Nie powinno stymulować produkcji sebum. Jest to szczególnie negatywne dla kobiet o tłustych włosach. Nadal kategorycznie niedopuszczalne w składzie środków do prostowania substancji, które podrażniają skórę lub powodują reakcję alergiczną. Krem do wygładzania włosów powinien mieć lekką strukturę, która byłaby łatwa do rozprowadzenia na całej powierzchni linii włosów i osiągnięcia pożądanego efektu.

W przypadku kobiet, które już zdecydowały się na ulubione marki kosmetyków, lepiej wybrać krem ​​do prostowania loków tej samej marki, co szampon, balsam, żel itp. Bardzo często takie produkty są produkowane seryjnie. Najpopularniejsze marki: Londa, FarmaVita, Oriflame, Schwarzkopf, Constant Delight, Moroccanoil.

Kilka reguł aplikacji

Jak już wspomniano, takie produkty mają wyraźny efekt ważenia, więc twoje zamki należy myć codziennie. Używanie kremu do prostowania loków jest najlepszym rozwiązaniem dla tych, którzy nie chcą codziennie uszkadzać swoich loków za pomocą elektrycznej prostownicy, dbając nie tylko o swoje piękno, ale także o zdrowie.

Lepiej jest zastosować środek prostujący na włosy za pomocą pędzla kosmetycznego stworzonego specjalnie do tego celu. Zapewni to dość równomierną dystrybucję produktu na całej linii włosów. Podczas zabiegu nici nie należy wyciągać - może to spowodować jej uszkodzenie. Nanieś krem ​​na suche włosy. Ilość i czas trzymania produktu na głowie zależy od długości twojej fryzury. Średnio wynosi 40-50 minut. Pod koniec procedury należy go dobrze zmyć wodą. Lepiej trzymać głowę pod bieżącą wodą przez 4-6 minut. Możesz użyć szamponu.

Warto przypomnieć, że przed użyciem produktu do wygładzania kręconych włosów należy dokładnie przestudiować instrukcje, najlepiej - skonsultować się z kosmetologiem.

Film pokazuje przegląd kremu wygładzającego Expert-Styling.

Wella Professional

Aby stworzyć gładką prostą fryzurę, wiodący eksperci w dziedzinie kosmetologii zalecają, w oparciu o praktyczne doświadczenie i opinie wielu kupujących, użyj kremu do wygładzenia loków Wella Professional „Enrich Straight Leave Cream”. Dzięki niemu niegrzeczne loki zmienią się w piękne, gładkie, lśniące loki. Krem tej marki jest szeroko stosowany w salonach kosmetycznych, jest również popularny w pielęgnacji domowej.

Stworzenie tego produktu oparte jest na unikalnej formule, dzięki której twoje loki nie stają się cięższe, ale zyskują zdrowy połysk i „jedwabną” teksturę. Fryzura zyskuje objętość i niezawodne utrwalenie przez cały dzień. Kompozycja zawiera również witaminy i składniki odżywcze, które przyczyniają się do odbudowy zniszczonych włosów. Kolejny krem ​​tej marki jest bogaty w keratynę, która wzmacnia włosy od nasady aż po same końce. Produkt wykonany w Niemczech. Szeroko stosowany w salonach kosmetycznych, dostępny również w masowej sprzedaży detalicznej.

Loading...

Zostaw Swój Komentarz