Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Balsam do włosów Dove

Każda dziewczyna wie, że jej włosy będą piękne, jeśli będzie odpowiednio pielęgnowana. W tym celu użycie jednego szamponu nie wystarczy. Obecnie na rynku istnieje ogromna liczba produktów do pielęgnacji włosów: maski, balsamy, olejki itp. Dzisiaj porozmawiamy konkretnie o balsamie do włosów Dove.

Funkcje

Od 60 lat Dove pomaga kobietom w każdym wieku wyglądać pięknie i zadbać. Ich produkty mają na celu rozwiązanie konkretnych problemów ze skórą i włosami. Jeśli chodzi o balsamy, tutaj Dove przedstawia linię produktów, które mogą rozwiązać najbardziej skomplikowane problemy w jak najkrótszym czasie: zmiękczyć suche loki, nadać objętość i przywrócić strukturę. Dzisiaj Dove przedstawia konsumentom następujące rodzaje balsamów:

 • Spłucz odżywkę - Pomaga w łatwym rozczesywaniu, przywracaniu i odżywianiu włosów.
 • Balsam do maski - narzędzie do intensywniejszego odzyskiwania loków od wewnątrz.
 • Szampon i odżywka 2 w 1 - narzędzie, które nie wymaga dodatkowego użycia balsamów. Po aplikacji włosy stają się jedwabiste, łatwo się rozczesują.

Rodzaje i cechy charakterystyczne

Następnie bardziej szczegółowo rozważamy każdy z balsamów Dove, zwracamy uwagę na ich główne funkcje, rozwiązanie problemów, do których są skierowane. Zacznijmy od najpopularniejszego środka - płukania odżywki. Firma Dove oferuje następujące typy:

 • Odżywcza pielęgnacja - produkt przeznaczony jest do suchych i zniszczonych loków. Kompozycja zawiera oleje (olej kokosowy, migdały i minerały), które zapewniają suchym lokom miękkość, gładkość i intensywne odżywianie od wewnątrz.
 • Objętość i odzyskiwanie - lekarstwo na osłabione i cienkie włosy, które intensywnie je odżywiają i tworzą dodatkową objętość. Po codziennym użyciu loki stają się gęstsze i zdrowsze.
 • „Przeciw rozdwojonym końcom” - pomaga poradzić sobie z najczęstszym problemem długich włosów. Specjalna formuła pomaga szybko rozwikłać loki, stają się bardziej miękkie i bardziej posłuszne.
 • „Połysk koloru” - narzędzie specjalnie do włosów farbowanych. Pomaga utrzymać bogaty odcień, sprawia, że ​​włosy są bardziej lśniące i jedwabiste, odżywia i ułatwia rozczesywanie.
 • „Kontrola wypadania włosów” - Produkt na słabe włosy, który wzmacnia cebulki i pomaga zmniejszyć wypadanie włosów. Narzędzie ma nie tylko natychmiastowy efekt, ale także trwały efekt. Ponadto loki stają się bardziej posłuszne.
 • Intensywny powrót do zdrowia - balsam ma na celu maksymalne odżywienie i odbudowę nawet najbardziej zniszczonych włosów. Przy regularnym stosowaniu występuje efekt skumulowany. Loki wyglądają zdrowiej, zadbane, łatwe do rozczesywania.
 • Rozwiązanie 2 w 1 - produkt łączy szampon i odżywkę. Nadaje się do normalnych włosów. Po użyciu loki stają się bardziej jedwabiste, mocne i zdrowe. Przy dłuższym użytkowaniu zapewnia się efekt skumulowany.

Teraz bardziej szczegółowo rozważymy balsamy do masek, które są wydawane przez firmę Dove. Na jakie problemy z włosami są skierowane.

 • „Kontrola wypadania włosów” - Maska odżywia loki tak bardzo, jak to możliwe i zapobiega wypadaniu. Specjalna formuła działa natychmiast, struktura włosów jest przywracana od wewnątrz na poziomie komórkowym.
 • Odżywcza pielęgnacja - maska ​​maksymalnie odżywia, przywraca strukturę loków w ciągu jednej minuty. Unikalna formuła pomaga utrzymać składniki odżywcze w każdym włosie, dzięki czemu są gładkie, lśniące i posłuszne.
 • Intensywny powrót do zdrowia - Uszkodzone obszary każdego włosa są natychmiast przywracane. Specjalna formuła pomaga przywrócić strukturę loków od wewnątrz.

Natychmiast po umyciu włosów możesz użyć dowolnej z tych masek. Odżywiają i przywracają loki znacznie lepiej niż zwykłe balsamy.

Recenzje

Liderem wśród balsamów do włosów Dove jest Intensive Recovery. Dotyczy to balsamu i maski. W obu przypadkach klienci są zachwyceni tymi środkami, ponieważ nawet najsuchsze pierścienie przypominające słomę są natychmiast przekształcane. Dziewczyny zauważają, że włosy natychmiast stają się miękkie, gładkie, nawilżone, mają intensywny połysk i jedwabistość. Ponadto produkt ma przyjemny aromat.

Ale to lekarstwo ma również wady: nienaturalny skład i obecność silikonów. Niektórzy klienci zauważają zwiększenie masy ciała. Ale te negatywne aspekty nie są w stanie wykreślić efektu, który osiąga się przy użyciu tego narzędzia.

Nourishing Care ma również wiele pozytywnych recenzji. Według klientów narzędzie to doskonale spełnia swoje funkcje. Uszkodzone loki wyglądają pięknie i przywrócone nawet po pierwszym zastosowaniu. Z jego minusów wynika, że ​​produkt zauważalnie sprawia, że ​​włosy są cięższe i nie zwilża rozdwojonych końcówek (ale istnieje specjalny środek zaradczy, aby rozwiązać ten problem, a producent nie zadeklarował zmniejszenia liczby rozdwojonych końcówek w pielęgnacji odżywiającej).

Film przedstawia opinie na temat balsamów do włosów Dove:

Loading...

Zostaw Swój Komentarz