Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Krem Avene Cold Cream

W chłodne wietrzne dni nasza skóra wymaga szczególnej pielęgnacji. Zamieć, mróz, opady śniegu nie wpłyną najlepiej na stan delikatnej skóry twarzy. Aby zminimalizować wpływ nieprzyjaznego środowiska, najlepiej jest użyć takiego produktu, jak Avene „Cold Cream”.

Ten superodżywczy środek może chronić Ciebie i Twoich bliskich w zimie.

Co to jest

Kremy ochronne pojawiły się w liniach nowoczesnych produktów pielęgnacyjnych stosunkowo niedawno, jednak wzmianka o pierwszych takich kremach została znaleziona na początku XVII wieku. Początkowe okazy były równie gęste i pożywne, a głównymi składnikami były oleje roślinne i wosk pszczeli. Produkowano je w małych porcjach, ponieważ wszystkie elementy były naturalne i miały krótki okres trwałości. Wosk pszczeli służy również jako podstawa nowoczesnego kremu ochronnego, a naturalne oleje roślinne zastępuje się nowoczesnym olejem mineralnym.

Przeczytaj więcej o Avene Cold Cream w następnym filmie.

Funkcje

Wielu współczesnych ludzi wybiera zajęcia na świeżym powietrzu, takie jak jazda na nartach, snowboardzie i łyżwach. Jadąc na wakacje, dziewczęta nie zapominają dbać o siebie i swoich bliskich, używając specjalnego kremu Avene „Cold Cream”.

  • Olej mineralny jako część tego kremu ma na celu ochronę skóry przed złuszczaniem, zaczerwienieniem, małymi wysypkami i innymi negatywnymi reakcjami powłoki na działanie niskich temperatur.
  • Wosk pszczeli nadaje kremowi gęstą konsystencję i tworzy barierę ochronną na powierzchni skóry, zapobiegając w ten sposób nadmiernej utracie wilgoci. Ponadto jest bogaty w składniki odżywcze, witaminy i kwasy tłuszczowe, co ma korzystny wpływ na skórę, czyniąc ją elastyczną i ujędrnioną.
  • Woda termalna zmiękcza skórę, chroni przed szkodliwym działaniem w dużym mieście, a także w połączeniu z olejem tworzy odwrotny efekt emulsji. Z tego powodu wilgoć jest szczególnie dobrze wchłaniana i przez długi czas jest przechowywana w dolnych warstwach skóry.

Jak złożyć wniosek

Zimny ​​krem ​​należy nakładać na czystą skórę co najmniej 15 minut przed wyjściem z domu. Jest to taki czas, że narzędzie musi być maksymalnie rozłożone na powierzchni, wchłonąć i stworzyć barierę ochronną. Na powierzchni skóry można poczuć chłodzenie i zauważalne wypełnienie wilgocią. Krem ma tłustą konsystencję i przez pewien czas pozostaje na twarzy, ale po całkowitym wchłonięciu nic nie odwraca uwagi od długiego spaceru po lesie lub jazdy na nartach.

Usta potrzebują dodatkowej ochrony, ponieważ są mniej przystosowane do mroźnego i suchego powietrza, ultrafioletu i innych negatywnych czynników naturalnych, a także nie mają własnych mechanizmów odzyskiwania.

Aby uchronić je przed pękaniem i wysuszeniem, użyj balsamu do ust Avene z kremem ochronnym. Tworzy film ochronny na całej powierzchni, utrzymując wilgoć przez długi czas. Po zastosowaniu natychmiast powstaje uczucie komfortu, a suchość i ucisk znikają. W swoim składzie sztyft otrzymał formułę wzbogaconą o witaminy E i F w celu dodatkowego odżywienia.

Według opinii dziewcząt, które stosowały Avene „Cold Cream” w chłodne dni, nawet silne podmuchy wiatru i zamieć nie powodują dyskomfortu. Nos i policzki nie „szczypią” na zimno, a po powrocie do domu skóra nie rumieni się i nie łuszczy.

Kto jest odpowiedni

Skład kremu jest dość prosty i zawiera minimum konserwantów, co pozwala używać tego narzędzia do ochrony skóry dzieci w zimie.

„Zimny ​​krem” warto stosować, jeśli podróżujesz w zimnych krajach lub do ośrodka narciarskiego. W ten sposób maksymalne emocje czerpiesz z ferii zimowych, nie uszkadzając skóry twarzy. Dodatkowo powinieneś zadbać o ochronę SPF.

Oprócz ochrony zimowej produkt jest w stanie rozwiązać krótkoterminowe problemy związane z utratą równowagi wodnej. Gdy naturalna bariera ochronna skóry zostanie uszkodzona, traci ona wilgoć, a powierzchnia twarzy staje się przesuszona. Przebieg stosowania tego kremu pomaga przywrócić barierę i uzupełnić zapasy płynu w górnych warstwach.

Jego stosowanie jest również uzasadnione po lokalnych procedurach oczyszczania i odmładzania, w których zastosowano kwasy i retinoidy.

Niektóre dziewczyny używają „Cold Cream” do usuwania pozostałości makijażu. Olej mineralny dobrze rozpuszcza tusz do rzęs i inne elementy kosmetyków dekoracyjnych, a woda termalna usuwa proszek i resztki podkładu.

Ten produkt może nie być odpowiedni dla dziewcząt o tłustej skórze ze względu na gęstą strukturę. Jeśli nadal istnieje potrzeba dodatkowej ochrony, należy zwrócić uwagę na mydło z substancjami chroniącymi przed zimnem i wiatrem. Jego delikatna formuła delikatnie oczyści twarz, a krem ​​i woda termalna zadbają o wystarczające nawilżenie i odżywienie. Ma neutralny poziom pH i nie pozostawia uczucia ciasności. Po nałożeniu mydła dodatkowe użycie kremu nie jest wymagane.

Obejrzyj wideo: Avene cold cream. Review (Styczeń 2020).

Loading...

Zostaw Swój Komentarz