Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Żel do golenia Nivea

Mężczyźni, którzy usuwają „roślinność” z twarzy, potrzebują różnych kosmetyków, które zapewnią nie tylko łatwe przesuwanie maszynki, ale także pielęgnację skóry. Jednym z takich środków jest żel do golenia Nivea.

O marce

Marka Nivea od dawna znana jest na rynku kosmetyków. W latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku wiele kobiet w naszym kraju miało niebieskie słoiki z kremem do pielęgnacji skóry twarzy. Od tego czasu zasięg prezentowany w naszym kraju znacznie się zwiększył. Teraz możesz znaleźć kremy i szampony, dezodoranty i żele pod prysznic, środki do opalania i wiele więcej. Chciałbym również podkreślić serię Nivea „Men” dla silniejszego seksu, w której jest nie tylko żel do golenia i po goleniu, ale także różne kremy zaprojektowane specjalnie dla męskiej skóry.

Korzyści

Nivea Gel ma wiele wskaźników, dzięki którym można go przypisać do jednego z najlepszych produktów do golenia.

  • Produkt łatwo się nakłada, nie spływa, szybko zamienia się w gęstą piankę, która delikatnie otula każde włosy.
  • Narzędzie zapewnia delikatną pielęgnację, zapobiega mikroporom. Sprawia, że ​​procedura jest bezpieczniejsza i szybsza.
  • Skład żelu zawiera różne witaminy, które odżywiają skórę właściwą, zachowując jej młodość. Obecne są również wyciągi z ziół leczniczych, takich jak rumianek i aloes.
  • Ponadto narzędzie ma wygodny dozownik, który pozwala łatwo kontrolować, ile pieniędzy wyciska się na rękę.
  • Żel Nivea zapewnia gładkie golenie bez podrażnień skóry.

Jak korzystać

Przed użyciem żelu należy dokładnie umyć miejsce, w którym zostanie przeprowadzona procedura golenia. Aby to zrobić, użyj mydła lub specjalnego środka czyszczącego. Następnie musisz wycisnąć niewielki produkt na rękę i posmarować go brodą i wąsami. Następnie możesz rozpocząć golenie.

Po tej procedurze pozostałą pianę należy zmyć i nałożyć po goleniu.

Gatunek

Żel do golenia Nivea jest dostępny w kilku seriach kosmetyków dla mężczyzn.

„Klasyczny” dla skóry wrażliwej. Doskonałe narzędzie do łatwego przesuwania i doskonały gładki efekt. Skład produktu zawiera ekstrakt z aloesu, który łagodzi skórę właściwą, pomaga złagodzić podrażnienia i zaczerwienienia. Ponadto witamina E, która jest również jednym ze składników tego produktu, odżywia skórę i zwiększa jej właściwości regeneracyjne. Ma jasny zapach dla amatora. Koszt to około 350 rubli.

„Ochrona i opieka” nawilżający. Żel ten został opracowany specjalnie dla skóry normalnej i suchej. Ten produkt chroni i pielęgnuje skórę właściwą, aloes jest również obecny w kompozycji. Ale oprócz tego produkt zawiera kompleks środków nawilżających, które idealnie zapobiegają wysuszeniu i napięciu skóry, zapewniają komfortowe uczucie po goleniu. Koszt to około 280 rubli.

Chłodzenie żel z tej samej serii doskonale nadaje się do skóry wrażliwej. Doskonale łagodzi podrażnienia, łagodzi, łagodzi dyskomfort.

Ekstremalna świeżość. Butelka tego produktu ma zdjęcie hokeisty, które symbolizuje efekt chłodzenia podczas używania produktu. Zawiera mentol, który tonuje i zapewnia niezrównaną świeżość po goleniu. Idealny dla mężczyzn prowadzących aktywny tryb życia, pomoże utrzymać ładunek wigoru przez cały dzień. Koszt to około 250 rubli.

Srebrna ochrona. Skład tego produktu obejmuje jony srebra, które w kontakcie z powierzchnią skóry tworzą barierę ochronną dla bakterii. Pomaga to zmniejszyć podrażnienie i późniejsze zapalenie skóry właściwej. Ponadto ten produkt zawiera witaminy z grupy B i ekstrakt z rumianku, które mają również właściwości przeciwzapalne, a także pomagają głęboko odżywić skórę właściwą nawet podczas golenia. Koszt to około 280 rubli.

Recenzje

Kupujący zgadzają się, że żel do golenia Nivea jest jednym z najlepszych produktów w tym przedziale cenowym. Jego zużycie jest bardzo ekonomiczne, a jakość golenia i wrażeń po nim jest najlepsza. Szeroki wybór produktów, przedstawiony w kilku liniach, pomoże Ci wybrać narzędzie, które jest dla Ciebie idealne.

W tym filmie recenzję na temat żelu do golenia Nivea:

Obejrzyj wideo: Krem po goleniu NIVEA MEN post shave sensitive - najlepszy krembaza pod makijaż? test (Styczeń 2020).

Loading...

Zostaw Swój Komentarz