Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Żel do brwi Art-Visage

Aby makijaż był bardziej żywy, aby podkreślić rysy twarzy i skupić się na pięknych oczach, zdecydowanie musisz zadbać o brwi. Ich kształt powinien pasować do kształtu twarzy, być wyraźnie skalibrowany. Włosy nie mają prawa się rozczochrać i odstać, muszą być wypoziomowane, czesane i układane.

Aby nadać brwiom zadbany i błyszczący, producenci kosmetyków opracowali taki produkt, jak żel do brwi.

Trochę historii

Jednym z najbardziej poszukiwanych produktów tej kategorii na rynku rosyjskim jest produkt marki Wizaż sztuki. Studio laboratoryjne „Art Visage” Jest obecny na rynku od dłuższego czasu, od 1998 roku. W tym czasie stała się dość popularną marką kosmetyków ze względu na jakość, różnorodność i cenę.

Firma produkuje kosmetyki dekoracyjne, pielęgnacyjne i ochronne. Wszystkie te funkcje są połączone w jednym produkcie. W przypadku kosmetyków dekoracyjnych bardzo ważne jest, aby kolor zadeklarowany na opakowaniu był zgodny z tym, co znajduje się w słoiku. Markowe produkty mogą się pochwalić trafnym kolorem. Ponadto zakres odcieni jest bardzo szeroki i zróżnicowany. Wystarczy zobaczyć, że na przykład wśród eyelinera jest osiem odcieni czerni.

Wśród składników są wyciągi, oleje i woski roślinne, składniki odżywcze i nawilżające, witaminy i minerały. Ponadto uwzględniono środki służące zwalczaniu szkodliwych czynników środowiskowych. Produkty muszą zawierać składniki przeciwutleniające i filtry przed promieniowaniem ultrafioletowym.

Różnorodność gatunków

Produkty te mogą być bardzo zróżnicowane pod względem funkcjonalności, składu i ukierunkowania. Możesz rozbić całą różnorodność żeli dzięki obecności kolorowych pigmentów i ich koloru, efektu pielęgnacji, odporności i innych czynników. Możesz także wyróżnić produkty do użytku domowego i salonu. Domowe mają więcej właściwości pielęgnacyjnych, salonowe muszą być trwałe i skuteczne, ponieważ są używane do sesji zdjęciowych, sesji wideo, wywiadów i ważnych spotkań.

Według koloru żele można podzielić na następujące grupy.

 • Barwa - Zawiera cząsteczki, które nadają pożądany odcień linii włosów. Oprócz wersji przezroczystej utrwala i nadaje pożądany kształt i kierunek poszczególnym włosom. Producenci tworzą dość szeroką gamę kolorów dla swoich funduszy, a każda dziewczyna będzie mogła wybrać coś, co jej odpowiada. Rynek oferuje różnorodne kolory: czarny, brązowy i blond aż do popiołu. Musisz pamiętać, wybierając odcień, który powinien pasować do odcienia włosów lub być o jeden lub dwa odcienie jaśniejszy. Ciemniejsze łuki brwi będą silnie wyróżniać się na twarzy i będą powodować nieprzyjemny efekt sztucznego kolorowania.

Wśród produktów markowych Wizaż sztuki nazywane są barwionymi żelami „Fix & Care”. W linii są trzy odcienie: blond, jasnobrązowy dla jasnowłosych i ciemnobrązowy dla brązowowłosych kobiet.

Produkty te mają dość gęstą konsystencję, co pozwala im poradzić sobie z modelowaniem nawet najbardziej sztywnych i niegrzecznych włosów. Pigmenty barwiące są odporne i doskonale zabarwiają poszycie, wypełnienie i miejsca bez włosów. Trwa dość długo, bez potrzeby powtarzania aplikacji.

Brak funduszy, sądząc po recenzjach, można uznać za niezbyt udaną butelkę. W aplikatorze kompozycja jest rekrutowana w wymaganej ilości, nie więcej niż jest to potrzebne do jednej brwi. Jednak na pojemniku pozostaje całkiem sporo produktu, którego resztki mogą zabrudzić całe opakowanie, poza tym, że sam makijaż wydaje się nieopłacalnie.

Ponadto użytkownicy są nieco zirytowani niekompletnym opakowaniem, wyrażonym całkowitym usunięciem napisów w ciągu zaledwie tygodnia użytkowania. Nie pozwala to na jednoznaczną identyfikację butelki, ale wielu nie uważa tej niedogodności za znaczącą.

Osobno konieczne jest podkreślenie troskliwego rodzaju takich produktów. W swoim składzie mogą zawierać kompleksy witaminowo-mineralne, ekstrakty i olejki roślinne, które mają działanie lecznicze na skórę i włosy, odżywiając i przywracając zniszczone włosy. Ta opcja może być również używana do ciągłego gojenia się rzęs. Oczywiście kwestię tę należy najpierw wyjaśnić w instrukcji produktu. Ale wiele z tych przezroczystych produktów jest przeznaczonych do kompleksowej pielęgnacji oczu. Są nasycone składnikami odżywczymi, bezpieczne i przetestowane okulistycznie. Musisz zrozumieć, że aby osiągnąć widoczny efekt, stosowanie żelu pielęgnacyjnego powinno być regularne.

 • Przezroczysty - nie zawiera pigmentów, tylko naprawia włosy. Ma tylko jedną funkcję - modelowanie i utrwalanie w miejscu niegrzecznych włosów. Tworzy również wygląd zadbanych i zdrowo wyglądających brwi dzięki niewielkiemu resztkowemu połyskowi. Jednak takie narzędzie można połączyć z użyciem innych produktów do barwienia, takich jak ołówki, pomadki lub cienie.

Szczególnie popularny Żel pielęgnacyjny Art-Visage. Produkt jest pakowany w butelki o pojemności 5 mililitrów, ilość ta wystarcza na dość długi okres czasu. Wąska szyjka tubki służy jako doskonały dozownik, nie pozwalając na nadmierne zużycie kompozycji.

Pędzel do aplikatora ma spiralny kształt. Umożliwia to skuteczne czesanie i korygowanie kształtu brwi, nadawanie włosom pożądanej pozycji i utrwalanie.

Oprócz korekty estetycznej i modelowania, żel jest doskonałym produktem pielęgnacyjnym. Jest odpowiedni dla dziewcząt, które chcą zapuścić włosy i sprawić, że brwi będą bardziej gęste i zadbane. Zawiera między innymi prowitaminę B5, zwaną także pantenolem, która działa pielęgnująco, odżywczo i regenerująco. Po użyciu makijażu koi i przywraca skórze. Dzięki tym funkcjom produkt może być stosowany nie tylko do makijażu w ciągu dnia, ale także stosowany w nocy jako maska ​​medyczna.

Podczas korzystania musisz przestrzegać tylko kilku zasadNie jest konieczna dogłębna wiedza i umiejętności.

 • Najpierw potrzebujesz przeprowadzić procedury czyszczenia na skórze i linii włosów brwi.
 • Potrzeba żelu aplikuj w niewielkiej ilościza pomocą dostarczonego aplikatora mogą łatwo nadać włosom pożądany kształt i pozycję.
 • Z góry możesz nałożyć warstwę makijażudo którego jesteś przyzwyczajony: tusz do rzęs, cień do powiek lub ołówek.

Jeśli nie musisz dodawać koloru do brwi, możesz zakończyć dekorowanie brwi w drugim kroku. Żel nadaje włosom lekki połysk i zdrowy wygląd, łuki brwi wyglądają gładko i przyjemnie.

 1. Środek korygujący może być również trwały, przez tymczasowe zabarwienie. Efekt jego użycia może trwać do kilku tygodni, co pozwala nie uciekać się do codziennego barwienia, ale używać tylko produktu do utrwalenia. Kolorowy pigment w takich produktach jest zwykle nieco jaśniejszy niż w zabarwionym odpowiedniku.
 2. Niektóre produkty mogą zawierać cząsteczki odbijające światło lub błyszczące. Ta wersja żelu jest przeznaczona do stosowania w szczególnych przypadkach, na randkę w ciemności lub na wakacje. Oczywiście możesz go zastosować po południu, chodzi o to, że jego efekt po prostu nie będzie zauważalny. Ale w warunkach jasnego sztucznego oświetlenia pomoże stworzyć niezapomniany specjalny obraz.

Warunki użytkowania

Przed użyciem żelu z Wizaż sztuki, musisz dokładnie sprawdzić, jak wyglądają brwi. Jeśli zobaczysz wybite włosy, które są zbyt długie, rosną w złym kierunku, warto wykonać pracę, aby uzyskać prawidłowy kształt. W przeciwnym razie produkt nie zapewni pielęgnacji takich łuków brwi, ale tylko trochę, aby wygładzić nieostrożną pielęgnację.

Aby osiągnąć idealny efekt, zaleca się przestrzeganie następujących prostych zaleceń producenta i specjalistów.

 • Używaj żelu tylko na starannie ułożonych brwiach., przemyślany kształt z idealnie wyrównanymi krawędziami.
 • Przed nałożeniem produktu na powierzchnię skóry, w tym łuki brwiowe, należy oczyścić w zwykły sposób, używając specjalnego płynu, toniku, wody micelarnej.
 • Użyj aplikatora do rozprowadzenia kompozycji.zaproponowany przez producenta. Za jego pomocą możliwe będzie równomierne nałożenie produktu, a także czesanie włosów, które nadadzą naturalności i naturalnego wyglądu. Jeśli pędzel Ci nie odpowiada, możesz użyć innych odpowiednich narzędzi, w tym pędzla przeznaczonego do cieni.

Przyjrzyjmy się, jak prawidłowo korzystać z narzędzia do modelowania po zakończeniu wszystkich kroków przygotowujących do kształtowania brwi.

 • Fundusze nie muszą dużo zbierać. Często dozownik jest wąską szyjką butelki, ale jeśli nie jest przewidziany, zetrzyj nadmiar żelu z krawędzi. Za pomocą aplikatora nałóż kompozycję równomiernie na całą brew.
 • Zacznij od nosa i dalej w kierunku świątyń.
 • Jeśli produkt jest czysty, aplikator można myć jednym pociągnięciem w kierunku końcówek brwi. Możesz lekko podnieść włosy, aby ich kształt był bardziej delikatny i lekki.
 • Podczas używania produktu z pigmentami kolorowymi optymalnie stosowany w krótkich ruchach w kierunku wzrostu włosów. Tekstura będzie bardziej wyraźna, a kolor będzie bardziej naturalny.
 • Jeśli produkt zawiera elementy pielęgnacyjne, jego wniosek należy składać regularnie. Nie zajmuje to dużo czasu, ale będzie miało ogromny pozytywny wpływ nie tylko na wygląd, ale także na zdrowie i wewnętrzny stan włosów.
 • Aplikator umyć dokładnie po użyciu w ciepłej wodzie i osusz. Butelka z kompozycją musi być szczelnie zamknięta i przechowywana w chłodnym miejscu niedostępnym dla światła słonecznego.

Recenzje

Dzięki pielęgnującym składnikom zastosowano żel do brwi z Wizaż sztuki może być regularny. Można go nawet stosować do pielęgnacji rzęsek.Przywraca komórki skóry i wspomaga wzrost włosów. Narzędzie jest całkowicie bezpieczne, dlatego jest dostępne dla każdego rodzaju naskórka, w tym bardzo wrażliwego. Ze względu na neutralny skład nie powoduje podrażnień. Nawet jeśli nosisz soczewki kontaktowe, nie jest to przeciwwskazanie do jego używania. Produkt nie powoduje zaczerwienienia i objawów alergicznych, nie jest agresywny nawet dla błon śluzowych.

Trzyma się dobrze przez cały dzień. Niewątpliwą zaletą można uznać, że ma dobrą zgodność z innymi produktami dekoracyjnymi. Cienie nałożone na żel nie kruszą się i nie rozmazują. Jeśli zastosujesz żel na rzęskach, będą one chronione przed wiatrem i słońcem, będą wyglądać świetnie przez długi czas.

Recenzje tego produktu są w większości pozytywne. Ze względu na niską cenę jest to narzędzie bardzo wysokiej jakości, które doskonale symuluje brwi i ma efekt pielęgnacyjny. Po aplikacji użytkownicy zauważają doskonałe utrwalenie na cały dzień. Przy prawidłowym zastosowaniu aplikatora i niewielkiej ilości żelu nie tworzy efektu mokrego, nie skleja się ze sobą i nadaje naturalny przyjemny połysk.

Niezbyt estetyczne opakowanie produktu nie stanowi przeszkody dla jego nabycia. Co więcej, jest to jeden z najlepszych produktów w swojej kategorii cenowej.

Przegląd żelu do brwi Wizaż sztuki Zobacz w następnym filmie.

Obejrzyj wideo: Mój sposób na piękne brwi (Styczeń 2020).

Loading...

Zostaw Swój Komentarz