Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2019

Maska tlenowa

Współczesne życie i środowisko negatywnie wpływają na ludzkie ciało, szczególnie na kondycję skóry twarzy. Brud, kurz, ciągłe stosowanie kosmetyków dekoracyjnych wywołują zatykanie porów, co z kolei powoduje brak tlenu w komórkach. Jeśli nie walczysz z tym, skóra staje się martwa, matowa, zaczyna się szybko starzeć. Aby uniknąć wszystkich powyższych konsekwencji, konieczne jest nie tylko regularne czyszczenie twarzy, ale także odpowiednie odżywienie jej tlenem. Ostatnio znacznie łatwiej sobie z tym poradzić, ponieważ tlenowa maska ​​na twarz pojawiła się na rynku kosmetyków.

Ten nowy produkt do pielęgnacji skóry pojawił się niedawno, ale już zdobył pozytywne recenzje w kosmetologii. Dziś w każdym salonie piękności dostępna jest usługa wzbogacania tlenu. Ponadto zabieg można łatwo wykonać w domu, kupując wcześniej maskę zawierającą tlen w specjalistycznym sklepie lub samodzielnie z dostępnych naturalnych składników.

Na szczególną uwagę zasługuje produkt, którego krajem produkcji jest Korea. Koreańska maska ​​tlenowa jest uważana za jeden z najnowszych i najskuteczniejszych produktów kosmetycznych. Jego struktura piany charakteryzuje się cudownymi właściwościami, dlatego lek jest bardzo popularny wśród kosmetologów na całym świecie. Skład produktu obejmuje tlen, minerały i witaminy. Jeśli używasz go stale, to w krótkim czasie możesz zauważyć dobre wyniki.

Należy zauważyć, że ten rodzaj maski przyczynia się do całkowitej odbudowy komórek skóry.. Ponieważ tlen przenika przez skórę, proces starzenia zwalnia. Aquaftem i perfluorowęglowodory są również aktywnymi elementami leku, który podczas interakcji z osłoną aktywuje procesy metaboliczne i transport tlenu na poziomie molekularnym. Z tego powodu zwiększa się fermentacja i regeneracja w komórkach, co z kolei przyczynia się do produkcji niezbędnej dawki kwasu hialuronowego w procesie tworzenia organizmu, który odpowiada za tworzenie kolagenu i elastyny. Zmarszczki są wygładzone, a twarz staje się stonowana i piękna.

Jak to działa

Utrata wilgoci w komórkach skóry jest spowodowana wieloma przyczynami, wśród których mogą występować niekorzystne warunki środowiskowe, ciągłe stosowanie kosmetyków. Również różne choroby wewnętrzne spowalniają wymianę gazową. Taki brak wody i tlenu w skórze prowadzi do jej wysuszenia, na twarzy pojawiają się zmarszczki i plamy starcze. Aby tego uniknąć, należy aktywować odżywianie komórek. To doskonała pomocnicza maska ​​tlenowa.

Głównym celem produktu kosmetycznego jest zwiększenie stężenia tlenu na poziomie molekularnym.

Dzięki innowacyjnemu składowi produktu poziom wilgoci wzrasta, a komórki zostają całkowicie przywrócone, obserwuje się proces odmładzania skóry - rozpoczyna się produkcja elastyny ​​i kolagenu oraz aktywowany jest układ odpornościowy.

W wyniku maski twarz nabiera naturalnego koloru, staje się gładka, a zmarszczki stopniowo znikają.

Jak gotować

Aby szybko i skutecznie odmłodzić twarz, musisz użyć maski tlenowej, której różne rodzaje można łatwo przygotować własnymi rękami. Najpopularniejsze są zabiegi do pielęgnacji skóry z użyciem migdałów, rumianku, owsa i nadtlenku wodoru.. Składniki te charakteryzują się właściwościami złuszczającymi, dobrze oczyszczają twarz z obszarów zrogowaciałych.

Większość płci pięknej woli używać maski płatków owsianych. Aby go przygotować, musisz zaopatrzyć się w płatki owsiane, uprzednio zmiażdżone w blenderze. Płatki dobrze mieszają się z kwiatostanami rumianku i białej glinki. Do mieszaniny dodaje się również 10 kropli nadtlenku wodoru i 100 ml zwykłej wody. Maska powinna być jednorodna, nie płynna i nie gruba, nakłada się ją na twarz i utrzymuje przez 10 minut, po czym zmywa się zimną wodą.

Równie skuteczny jest zabieg kosmetyczny z migdałami. Migdały są uważane za doskonałe narzędzie do czyszczenia porów z brudu, a ponadto są odpowiednie dla wszystkich rodzajów skóry. Aby przygotować maskę medyczną, musisz wziąć 2 łyżki płatków owsianych, dokładnie taką samą ilość wstępnie posiekanych migdałów, jedną łyżkę białej glinki, 100 ml wody, 10-15 kropli nadtlenku wodoru. W swoim składzie mieszanina przypomina poprzednią maskę, ale ze względu na obecność w niej migdałów ma maksymalny wpływ na skórę.

Przeciwwskazania

Jak każdy produkt kosmetyczny, maska ​​tlenowa ma niewielkie przeciwwskazania. Oczywiście produkt charakteryzuje się właściwościami przeciwstarzeniowymi i wyrównującymi, ale musisz znać pewne zasady jego stosowania, w przeciwnym razie możliwe są działania niepożądane. Dlatego należy być ostrożnym. Nie można wykonywać takich procedur dla zdrowej skóry, a także w przypadku nieleczonych ran, otwartych obrażeń i blizn na twarzy.

Maska nie jest zalecana w przypadku problemów z krążeniem.

W przypadku braku powyższych przeciwwskazań należy najpierw skonsultować się z kosmetologiem i kontynuować korzystanie. Aby to zrobić, możesz kupić produkt zarówno w gotowej formie, jak i przygotować go sam.

Najlepiej jest preferować maski wykonane w domu. Kompozycja naturalnych składników pomoże w krótkim czasie wyeliminować oznaki starzenia się skóry, a twarz stanie się młoda, zdrowa i świeża.

Należy zauważyć, że gotowe maski znaków towarowych sprawdziły się dobrze Beauty Style, Lumene, A'Pieu, Faberlicunikalne lekarstwo Facezine „Zielona herbata”.

Metoda aplikacji

Aby maska ​​tlenowa była jak najbardziej skuteczna, musisz znać zasady jej używania. Narzędzie powinno być stosowane wyłącznie do starzejącej się, dojrzałej skóry, która wymaga regularnej i dokładnej pielęgnacji, a także w obecności czarnych plam, trądziku i procesów zapalnych. Nie zaleca się nakładania produktu na przedstawicieli zdrowej skóry.

Przed rozpoczęciem czyszczenia koniecznie przeczytaj instrukcję i postępuj zgodnie z nią. W ten sposób można z góry uniknąć niepożądanych efektów.

Pierwsze zastosowanie leku rozpoczyna się od przetestowania pod kątem możliwej reakcji alergicznej. Jeśli nie ma żadnych skutków ubocznych, możesz bezpiecznie przejść do procedury. Twarz jest wstępnie odparowana i dobrze oczyszczona. Aby to zrobić, możesz użyć specjalnych kosmetyków. Oprócz głównych składników maska ​​zawiera również elementy pomocnicze odpowiedzialne za odżywianie skóry. Dodatkowo eliminują procesy zapalne i promują regenerację komórek.

Dlatego przed pozyskaniem funduszy należy wziąć pod uwagę specyficzne problemy danej osoby, a już od nich wybierając jedną lub drugą maskę.

Produkt nakłada się na dobrze oczyszczoną twarz i starzeje się nie dłużej niż 15 minut, po czym zmywa się go zimną wodą. Aby uzyskać maksymalne wyniki z procedur, zaleca się stosowanie masek w kursach, co tydzień przez miesiąc. Pod koniec czyszczenia odbywa się krótka przerwa na kursy przez 20 dni, po czym wszyscy zaczynają od nowa.

W przypadku, gdy mieszanina jest przygotowana niezależnie własnymi rękami, należy użyć ściśle emaliowanych lub ceramicznych naczyń, ponieważ nadtlenek wodoru może chemicznie oddziaływać z plastikiem lub aluminium.

Mieszanka jest przygotowywana za każdym razem świeża i jest przeznaczona wyłącznie do jednorazowego użytku. Aby przygotować maskę, pobiera się 3% nadtlenku wodoru. Kompozycję zaleca się nakładać na twarz płynnymi ruchami okrężnymi.

Ten film pokazuje, jak używać maska ​​tlenowa na twarz:

Obejrzyj wideo: Maska TRENINGOWA Czy DZIAŁA Jakie EFEKTY (Grudzień 2019).

Loading...

Zostaw Swój Komentarz