Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Kapous Hair Mask

Każda kobieta, niezależnie od wieku, chce być zadbana, piękna i atrakcyjna. Piękne, promienne i zdrowe loki zawsze przyciągają wzrok przechodniów, a także zachwycają ich kochankę. Ale niestety kobiety nie zawsze mogą pochwalić się doskonałymi włosami z natury, dlatego powstały różnego rodzaju produkty do pielęgnacji. Dalej dowiesz się o tak wspaniałych i wielofunkcyjnych produktach do włosów, takich jak maski krajowej marki Kapous, o ich przeznaczeniu i zastosowaniu.

Trochę o marce

Dość młoda rosyjska marka kosmetyczna Kapous oferuje produkty do pielęgnacji włosów do użytku domowego i salonowego. Jest bardzo popularny nie tylko wśród zwykłych nabywców, ale także profesjonalnych stylistów i fryzjerów.

Wszystkie produkty do pielęgnacji włosów są opracowywane pod ścisłą kontrolą przy użyciu najnowszych innowacyjnych technologii. Ponadto wszystkie produkty są uważane za naturalne ze względu na korzystne wyciągi pochodzenia roślinnego, oleje i inne naturalne składniki w kompozycji. Ponadto produkty tworzone są w Europie i spełniają nie tylko rosyjskie, ale także międzynarodowe standardy jakości. Wszystkie produkty są certyfikowane, ale jednocześnie mają rozsądne ceny, które również mogą się cieszyć.

Również kupujących przyciąga najszerszy asortyment szerokiej gamy produktów do różnych rodzajów włosów, różne problemy z nimi oraz rezultat, który chcesz uzyskać po ich zastosowaniu.

Dlaczego jest to konieczne

Powagi pytania nie pyta wiele dziewcząt, dlaczego nasze włosy potrzebują maski. Najczęściej jest chętnie chwytana wraz z szamponem i balsamem, aby „leczyć” loki po nieudanym barwieniu, zwijaniu się lub tak, że po prostu afiszuje się na półce. W końcu każdy ma taki słoik, reklamuje go, co oznacza, że ​​powinien być ze mną, jak myśli wiele kobiet. Jednak według wielu ekspertów w tej branży takie podejście nie jest do końca prawdziwe. I raczej nie przyniesie oczekiwanego rezultatu. Powinieneś mieć maskę, ale która, wymyślmy to.

W tym przypadku należy pamiętać, że nie jest to tylko produkt kosmetyczny, ale cała kompleksowa pielęgnacja, którą również musisz mądrze wybrać dla swojego rodzaju i koloru włosów i wielu innych czynników, szczególnie jeśli chodzi o profesjonalne narzędzie. Najczęściej maski nie są przeznaczone do codziennego użytku, z wyjątkiem niektórych opcji i przypadków, w których włosy są tak zniszczone, że nie można się bez nich obejść.

Wszyscy wiemy, że alkalia są obecne w szamponach, co nie wpływa w najlepszy sposób na kondycję włosów. Balsamy i odżywki tworzą jedynie złudzenie optyczne „lutowania” włosów i rozdwojonych końcówek, a następnie różne maski przychodzą nam z pomocą i wnikają głęboko w strukturę włosów, lecząc je i odżywiając od wewnątrz. Ale to wcale nie oznacza, że ​​są one wykorzystywane wyłącznie do celów leczniczych. Bardzo często stosuje się je w celu zwiększenia objętości, połysku i do różnych celów profilaktycznych.

A jednak nie zapominaj, że jeśli chcesz uzyskać widoczny efekt, tylko zintegrowane podejście do pielęgnacji włosów pomoże Ci to osiągnąć tak szybko, jak to możliwe. Tricholodzy i fryzjerzy zalecają również stosowanie produktów z tej samej serii tej samej marki, aby uzyskać najlepszy efekt.

Przegląd produktu

Kapous oferuje dość szeroką gamę produktów dla różnych rodzajów loków i ich potrzeb. Następnie przyjrzymy się maskom z głównych linii marki, które są dość popularne nie tylko wśród zwykłych kupujących, ale także profesjonalnych fryzjerów i stylistów. Takie produkty są wytwarzane we Włoszech.

Seria Professional Professional Hair Care ma doskonałą maskę z olejkiem makadamia, które pomogą przywrócić strukturę twoich loków, przywrócić im zdrowy wygląd i naturalny blask. Jest idealny do stosowania nawet w przypadku bardzo zniszczonych włosów po farbowaniu, różnych wpływów termicznych lub chemicznych oraz zapobiegania negatywnym skutkom czynników zewnętrznych, w tym promieni UV. Zawarty olej pomoże głęboko nawilżyć i zmiękczyć włosy.

Maska nadaje się do wszystkich rodzajów włosów, ale dla właścicieli typu tłustego najlepiej nakładać ją wyłącznie na pasma, unikając strefy korzenia.

Linia produktów bezzapachowych, która nie zawiera dodatków zapachowych, oferuje następujące opcje:

  • Naturalna i odbudowująca maska ​​z olejkiem arganowym i witaminami z serii Arganoil. Nadaje się do każdego rodzaju włosów. Pomoże głęboko przywrócić i nawilżyć nawet najbardziej zniszczone lub przesuszone włosy. Zapewni Twoim włosom dodatkową objętość i elastyczność, dzięki czemu uzyskasz miękkie i posłuszne loki.
  • Restrukturyzacyjna i maseczka keratynowa „Magic Keratin” nadaje się do pozbawionych życia i zniszczonych loków. Kompozycja została wzbogacona o białka pszenicy, a także keratynę, która głęboko przywraca włosy od wewnątrz. Po użyciu otrzymasz luksusowe, elastyczne i lśniące pasma.
  • Aby wzmocnić i stymulować wzrost osłabionych włosów, zalecamy zwrócenie uwagi na maskę z biotyną „Biotin Energy”zawierające składniki biotyny, pantenol i aminokwasy jedwabiu. W wyniku użytkowania otrzymasz nie tylko zdrowe włosy, ale także ochronę przed różnymi negatywnymi czynnikami.

W celu zapobiegania różnym chorobom i wypadaniu loków zalecamy zwrócenie uwagi na maskę z serii Profilactic do włosów zniszczonych. Kompozycja zawiera ekstrakt z bambusa, pantenol i keratynę, które kompleksowo wpływają na odbudowę włosów.

Maska do blond włosów „Antiyellow” odciąży jasne odcienie loków od zażółcenia, a nawet wyrówna kolor włosów jako całość. Ma również działanie przywracające, keratyna w kompozycji pomoże wypełnić pęknięcia w lokach, a aktywne składniki i witaminy delikatnie nawilżą i odżywiają włosy, chroniąc je przed negatywnymi wpływami.

Nie zapomnij również spojrzeć na odżywczą maskę z proteinami mleka z serii Milk Line, która jest idealna do włosów bardzo suchych, często na słońcu. Oprócz białek mleka kompozycja została wzbogacona o olej makadamia, aminokwasy i witaminy. Po użyciu tego produktu znajdziesz nasycone, zdrowe i gładkie włosy jak jedwab.

Właściciele przetłuszczających się włosów powinni lepiej unikać stosowania do strefy korzenia.

Recenzje

Od ponad roku kobiety przeszły na korzystanie z profesjonalnych narzędzi w domu i odnotowały tylko pozytywne aspekty, ponieważ ich działanie nie jest gorsze niż w salonie. Panie zauważają, że wykorzystanie funduszy krajowej firmy Kapous jest dla nich bardzo przyjemne i ich loki, ponieważ deklarowany efekt użycia masek jest natychmiast widoczny, a jeśli zastosujesz produkty w kompleksie z szamponami i balsamami, włosy będą dokładnie tak, jak je otrzymamy, pozostawiając najdroższy salon.

Sprawiedliwa płeć nabywa produkty Kapous ze względu na bardzo dobry skład, cieszą się, że istnieje wiele naturalnych składników, a także fakt, że produkty są wytwarzane w Europie i spełniają wszystkie standardy jakości, ale równie ważne jest, aby ceny w ogóle nie gryzły.

Ważne jest również, aby produkty były bardzo poszukiwane wśród kobiet w każdym wieku, ponieważ szeroka gama produktów może zadowolić absolutnie wszystkich.

Blondynki wyrażają entuzjastyczne opinie na temat używania maski przeciwko żółtym odcieniom, chociaż niektórzy po raz pierwszy nie widzą poważnych zmian. Wiele osób lubi korzystać z opcji przywracania masek, które przywracają włosom ich dawne piękno i zdrowie.

Ile piękności - jest tak wiele opinii, ale nawet profesjonaliści fryzjerscy wybierają fundusze od krajowej marki, więc nie zapomnij spojrzeć na tak popularne i skuteczne produkty Kapous.

Recenzję keratynowej maski do włosów Kapousa można znaleźć w następnym filmie.

Obejrzyj wideo: Что самое популярное в Kapous ? Обзор лучших серий Капус для волос. Особенности каждой линии (Luty 2020).

Loading...

Zostaw Swój Komentarz