Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2019

Maska do włosów L'oreal „Elseve”

Być może każda kobieta marzy o luksusowych włosach. Jeśli przeprowadzisz ankietę i zaprosisz każdą kobietę do opisania jej „idealnych włosów”, najprawdopodobniej usłyszysz: długie, lśniące, grube, miękkie i wiele innych epitetów. Jest to dokładnie wynik, który można osiągnąć za pomocą produktów L'Oreal. Szczególnie popularne były maski do włosów. W tym artykule szczegółowo zbadamy maski z różnych serii L'Oreal i przeanalizujemy recenzje kobiet, które przetestowały je na sobie.

Piękne loki są dostępne dla wszystkich

Nie każda kobieta może pochwalić się luksusową fryzurą. W końcu w większości kobiety lubią zmieniać swoje obrazy, a mianowicie farbować, prostować loki żelazkiem lub odwrotnie - loki wiatrowe za pomocą lokówki. Wszystko to jest bardzo szkodliwe dla struktury włosów, stają się bardzo cienkie i łamliwe, co oznacza, że ​​możesz zapomnieć o eleganckiej fryzurze. Następnie należy poszukać różnych sposobów ich przywracania i ochrony.

Maski do włosów L'Oreal „Elseve” - produkty najnowszej generacji, które obejmują serię różnych produktów: „Luksus sześciu olejków”, „Siła argininy”, „Fibrologia” i inne. Każda seria ma swój własny kierunek, ale wynik jest taki sam - kupujący spodoba się przywróconym włosom.

Odmiany

„Luksusowe 6 olejków”

Ta seria wyróżnia się przede wszystkim ultra-miękką, topliwą konsystencją. Zawarte w jego składzie ekstrakty z egzotycznych kwiatów bardzo delikatnie działają na pasma na całej długości. Eliksir olejków kwiatowych doskonale wnika w strukturę samych włosów, dzięki czemu jest niezwykle miękki i posłuszny. Pomimo faktu, że producent zaleca stosowanie „Luksusu sześciu olejków” wraz z resztą produktów z tej serii - szamponu i odżywki do płukania, aby osiągnąć maksymalny efekt, głównym produktem wzmacniającym włosy jest maska. To ona najskuteczniej wpływa na włosy.

Recenzje tego produktu można przeczytać głównie pozytywnie lub neutralnie. Przyjemny aromat maski z orientalnymi pikantnymi nutami nie pozostaje niezauważony. Co do głównej funkcji maski - ekspozycji, większość kobiet zauważyła, że ​​loki stały się bardziej miękkie, gładsze, jakby były naoliwione, ale nie zaobserwowano efektu „tłustego”.

Utrata również zmniejszyła się u niewielkiego odsetka badanych, ale efekt ten osiąga się przy wystarczająco długim stosowaniu produktu - około trzech miesięcy. Ale blask jest zauważalny po pierwszym zastosowaniu.

„Moc argininy”

Dla miłośników częstych eksperymentów i tych, którzy nie chcą jednocześnie zrujnować włosów, producent zaoferował specjalną serię - „The Strength of Arginine”. Arginina jest aminokwasem zawartym w strukturze włosów i pozwala jej wytrzymać różne negatywne skutki chemiczne i fizyczne. Topiąca się maska, opadająca na mokrą głowę, wchłania się w korzenie, penetrując sam środek i wzbogacając pasma od wewnątrz. W ten sposób włosy stają się mocniejsze i stają się mniej podatne na wypadanie. Topniejąca konsystencja jest rozłożona na całą głowę, absolutnie nie jest konieczne wcieranie maski w głowę siłą. Ponadto maski nie wolno długo przechowywać - około 5 minut, co oszczędza czas.

Kobiety bardzo dobrze oceniają tę maskę, ale podkreślają, że nie należy spodziewać się po niej szybkiego efektu. Minął co najmniej miesiąc przed użyciem tej serii, aby wynik był zauważalny. Wynika to z faktu, że dotknięte obszary są bardzo trudne do odzyskania, efekt zewnętrzny jest nieskuteczny, można go tylko maskować i należy go „leczyć” przez długi czas. Maskę po aplikacji można łatwo zmyć, co jest bardzo wygodne.

Ponadto pasma stają się znacznie bardziej posłuszne, łatwiej się rozczesują i są bardziej miękkie w dotyku.

„Fibrologia”

Ta seria jest idealna dla właścicieli cienkich i matowych włosów. Produkt zawiera serum, które otula włosy, dzięki czemu stają się grubsze bez zauważalnego obciążenia. Dzięki aktywnej cząsteczce składnik w surowicy wnika głębiej, rozszerza się i pogrubia od wewnątrz. Rezultatem będzie znaczna objętość, połysk i sprężystość. Ważną cechą tej serii jest długotrwałe stosowanie - im częściej ten składnik wchodzi w strukturę włosów, tym bardziej się gromadzi, a głowa po każdym użyciu wygląda coraz bardziej obszernie. Producent twierdzi, że ta maska ​​jest odpowiednia nawet dla osób podatnych na alergie. Kompozycja jest tak wyważona i nie zawiera substancji zapachowych, które mogą powodować swędzenie u osób cierpiących na nadwrażliwość na składniki maski.

Dużym plusem tej serii jest także jej wydajność. Wystarczy niewielka ilość, aby całkowicie zakryć głowę i całą długość włosów. Wszystkie kobiety, które próbowały tę maskę, zauważyły ​​zauważalny wzrost objętości u nasady.

„3 cenne gliny”

To narzędzie jest nowością wśród masek L'Oreal. To świetne rozwiązanie dla kobiet, których włosy są suche na końcach i tłuste u nasady.. Biała glinka, która jest częścią maski, przywraca równowagę i delikatnie oczyszcza loki. Rezultat zostanie wysuszony u nasady i wzbogacone włosy na całej długości.

Spośród wszystkich analogów, które oferuje rynek, „3 cenne glinki” pozostają głównym faworytem.

Kobiety, które przetestowały tę serię, zauważają, że włosy u nasady stały się mniej podatne na przetłuszczanie, stały się naprawdę bardziej zrównoważone, trwałe zastosowanie maski na włosach miało pozytywny wpływ na stan włosów - stały się bardziej miękkie, bardziej posłuszne, oleisty połysk u nasady włosów zniknął, a suche końce nabrały pewnej pełni i stały się bardziej żywe.

Recenzję maski do włosów „3 Valuable Clays” firmy L'Oreal można znaleźć w następnym filmie.

Loading...

Zostaw Swój Komentarz