Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2019

Żel do brwi i rzęs Essence

Na zdjęciu nie ma drobiazgów. Pięknie zaprojektowane brwi sprawiają, że twoje oczy są otwarte, a twarz bardziej miękka. Ale często zdarza się, że włosy wystają w różnych kierunkach, a brwi wyglądają na bałagan. Możesz pozbyć się tak nieprzyjemnego zjawiska, stosując specjalny żel, który nie tylko dyscyplinuje niegrzeczne włosy, ale także odżywia je przydatnymi substancjami, które tworzą

Funkcje

Żel do brwi i rzęs Essence Jest to bezbarwna żelopodobna substancja. Na zewnątrz opakowanie przypomina tusz do rzęs z podobną szczoteczką, która, nawiasem mówiąc, jest dość wygodna do nakładania produktu na brwi i, oczywiście, na rzęsy.

Należy zauważyć, że narzędzie należy do grupy hipoalergicznych i dlatego jest bezpieczne dla osób podatnych na reakcje alergiczne. W każdym razie eksperci zalecają test wrażliwości.

Cena produktu jest stosunkowo niska, a ważnym czynnikiem jest również ekonomiczne zużycie żelu. Tak więc przy codziennym użytkowaniu trwa około trzech miesięcy.

Żel może być stosowany do rzęs jako baza pod tusz do rzęs. Zgodnie z obietnicami producenta dobrze utrwala kształt brwi i rzęs i nie kruszy się.

Podczas nakładania niewielką ilość żelu należy nakładać w sposób ciągły na włosy przedtłuszczowe, czesane i suche. Podczas nakładania produktu na dwie warstwy można uzyskać efekt połysku.

Aby prawidłowo wymodelować kształt za pomocą pędzla, konieczne jest przyciągnięcie do skroni, czesanie włosów od dołu do góry. Po użyciu żelu możesz nałożyć makijaż. Pozwala to uzyskać większą głośność i lepsze utrwalenie. Możesz jednak nałożyć produkt na ołówek do brwi, aby go naprawić.

Po zastosowaniu żelu Essence na brwi i rzęsy uzyskuje się efekt utrwalający i modelujący. Twarz i oczy stają się bardziej wyraziste, co nadaje atrakcyjność obrazowi. Takie kosmetyki są doskonałym pomocnikiem dla właścicieli niegrzecznych, prostych i sztywnych włosów. Zastosowanie żelu daje tak zwany efekt „dramatyczny” i efekt mokrych rzęs. W tym celu włosy są kilkakrotnie pokryte żelem. Każda warstwa jest suszona przed nałożeniem kolejnej.

Jeśli brwi są naturalnie zbyt jasne lub zbyt grube i szerokie, możesz użyć innego narzędzia od producenta Esencja „Gel Color Shape”. Ten żel jest prezentowany w jednym kolorze - 01 (brązowy).

Na zewnątrz jest to mały słoik o wadze trzech gramów. Nawiasem mówiąc, pędzel nie jest dołączony, więc będziesz musiał go kupić. W środku substancja przypomina raczej żel niż barwną pastę. Producent zapewnia, że ​​produkt dobrze dyscyplinuje włosy, podkreśla brwi i zapewnia dość długotrwały efekt.

Producent Essence przedstawia również barwiony produkt o nazwie „Make Me Brow”przedstawione w dwóch kolorach - „blondy i browny„Zewnętrznie jest to tuba 3,8 ml. Pędzel jest identyczny z tym, którego używaliśmy do nakładania tuszu do rzęs.

Żel zawiera specjalne włókna, które uzupełniają deficyt własnych włosów, nadając brwiom idealny kształt i objętość. Dzięki efektowi zabarwienia żel zabarwia nie tylko włosy, ale także skórę, dzięki czemu brwi stają się bardziej obszerne.

Kompozycja

Produkty marki Essence obejmują zarówno składniki naturalne, jak i chemiczne.

  1. Do mieszania potrzebna jest woda. i rozpuszczanie innych składników.
  2. Glikol butylenowy zatrzymuje wilgoć, eliminuje suchość, nadaje włosom miękkość i elastyczność, działa jak element wzmacniający działanie innych składników.
  3. PVP-poliwinylopirolidon niezbędne do utrwalenia.
  4. Pantenol poprawia strukturę i poprawia połysk, głęboko odżywia, zmiękcza i przywraca.
  5. Karbomer łagodzi delikatną skórę i nawilża osłonkę rzęskową, działa jak zagęszczacz.
  6. Wodorotlenek potasu normalizuje się równowaga kwasowo-zasadowa.
  7. Fenoksyetanol jest środkiem antyseptycznym, ma działanie bakteriobójcze.
  8. Metyloparaben Jest stosowany jako środek konserwujący i przedłuża okres przechowywania produktu.

Recenzje

Ogólnie opinie na temat żelu Essence do brwi i rzęs są pozytywne. Konsumenci zauważają, że stylizacja brwi stała się znacznie łatwiejsza, a efekt trwa długo. Jednak wynik nadal zależy od indywidualnych cech.

Jeśli długość włosów jest wystarczająca, narzędzie może nie poradzić sobie z ich utrwaleniem. Po użyciu żelu wcześniej nałożony ołówek na brwi wygląda jaśniej i trwa dłużej niż podczas jego braku.

Użytkownicy zauważają, że taka ilość żelu wystarcza przez długi czas, a jego koszt nie może się nie cieszyć. Warto zauważyć, że niektórzy konsumenci uważają, że produkt wysycha przez długi czas i istnieje szansa na smarowanie wyniku.

Użytkownicy żelu „Color Shape” mają duży plus za piękny kolor, który ma zimny odcień i brak czerwieni. Jednak w przypadku innych wskaźników żel nie zasługiwał na najwyższą ocenę. Kolor, według konsumentów, choć piękny, ale niewystarczająco nasycony, ale raczej półprzezroczysty. Tak więc, jeśli nie masz wystarczającej ilości włosów w żadnym miejscu, widoczne będą rozmrożone plamy.

W niektórych recenzjach zauważono obecność grudek, co znacznie komplikuje tworzenie idealnych brwi. Zdecydowana większość konsumentów zauważyła, że ​​produkt nie jest stabilny i można go smarować jednym niezręcznym ruchem. Sytuację można uratować dzięki dodatkowemu zastosowaniu końcowych środków mocujących.

Chociaż konsumenci zauważają cenę jako całkiem do zaakceptowania i dają dodatkowy plus za to, wady przeważają jednak nad pozytywnymi aspektami i pod tym względem większość użytkowników nie zaleca stosowania tego produktu.

Make Me Brow to zabarwiony żel do brwi. Wygrał ogromną liczbę pozytywnych recenzji. Zdecydowana większość użytkowników twierdzi, że jest gotowa polecić i polecić znajomym i znajomym.

Dziewczęta lubiły ten kolor z powodu zimnego tonu i braku czerwieni. Ponadto jest dość nasycony i według opinii wystarczy jeden rozmaz, aby uzyskać pożądany efekt.

Odporność produktu jest dość dobra i może wytrzymać cały dzień. Ponadto żel zawiera mikrofale, które wypełniają miejsca, w których nie ma wystarczającej ilości włosów, i wygląda całkiem naturalnie.

Za pomocą małej, prawie nieszczęśliwej szczotki bardzo wygodnie jest nakładać produkt. Kompaktowy rozmiar opakowania pozwala wcisnąć go do kosmetyczki o dowolnym rozmiarze.

Rzetelną recenzję tego produktu możesz obejrzeć na poniższym filmie.

Obejrzyj wideo: NAJLEPSZE ŻELE DO BRWI (Październik 2019).

Zostaw Swój Komentarz