Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2019

Gel Polish Blise

Piękne i zadbane paznokcie to marzenie każdej kobiety. I choć pielęgnacja dłoni i paznokci wymaga nie tylko czasu, ale i pieniędzy, płeć piękna jest niezbędna, aby podążać za wszystkimi trendami w modzie i kupować tylko najwyższej jakości powłoki na płytki paznokcia. Stosunkowo niedawno polski lakier żelowy Blise pojawił się na rynku kosmetycznym. Produkt został opracowany w Ameryce, w krótkim czasie zyskał popularność i popyt wśród klientów.

Funkcje

Nie oznacza to, że już był na wyprzedaży, w wyspecjalizowanych sklepach wciąż trudno go znaleźć. Tymczasem eksperci na rynku profesjonalnych kosmetyków sugerują: paleta lakierów hybrydowych Blise jest dostępna w zasobach internetowych. Zamówienia są łatwe do złożenia, a wybór odpowiedniego odcienia spośród prawie dwustu oferowanych jest już problemem. Różnorodność kolorów i odcieni jest urzekająca, chcę kupić popularne „kocie oko” oraz modne „metaliczne” i neonowe powłoki.

Osobliwością tego lakieru jest to, że wysycha bardzo szybko, nie powodując kobietom problemów z długim suszeniem w specjalnej lampie LED.

Objętości wszystkich butelek, w których sprzedawana jest powłoka lakiernicza, są identyczne: dwanaście mililitrów, jej przybliżona cena wynosi do dwustu pięćdziesięciu rubli. Niektóre sklepy sprzedaży na odległość organizują imprezy promocyjne, a następnie cena szelaku jest obniżana o 15-20%. Zapasy muszą być stale monitorowane, aby zawrzeć interes.

Każda butelka jest chroniona przed światłem słonecznym. Niektórzy kupujący po raz pierwszy mogą być zaskoczeni czarnym kolorem butelki. Fakt ten mówi o profesjonalnym produkcie kosmetycznym, ponieważ w ten sposób chroniona jest jakość lakieru. Jest niewielka niedogodność, polega na tym, że każda butelka ma tylko liczbę tonów i kolorów, ale nie ma kolorowego wyświetlacza.

Recenzje

Pomimo krótkiego okresu pozostawania na rynku profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji paznokci, produkt ten otrzymał już najbardziej pozytywne recenzje. W pięciostopniowej skali kobiety, które oceniały jakość lakieru, jego możliwości kolorystyczne, ustawiły lakier hybrydowy Blise na 4,7 punktu. Wielu mówi bardzo pozytywnie o pędzlu. Jest miękki i wystarczająco szeroki, wygodnie jest dla niej równomiernie nałożyć powłokę na płytkę paznokcia. W przypadku pierwszej powłoki wystarczą dwa do trzech aplikacji. Taki pędzel jest szczególnie wygodny dla właścicieli szerokich płytek paznokciowych.

Konsystencja lakieru jest gęsta, nie rozprzestrzenia się, nie jest gromadzona w jednej kropli, równomiernie rozprowadzana za pomocą pędzla. W lampie wystarczy wysuszyć paznokcie przez jedną minutę, a następnie można nałożyć kolejną warstwę.

Szybkie suszenie jest jedną z najliczniejszych zalet. Nie musisz długo czekać, aby kontynuować własną działalność, a jest to bardzo wygodne dla kobiet, które stale żyją w trybie aktywnym i cenią cenne minuty.

Odnotowano również wysoką odporność powłoki. Lakier hybrydowy utrzymuje wysoką jakość na płytkach paznokciowych przez prawie trzy tygodnie. Właściciele cienkich i podatnych na łamanie paznokci uważają, że znaleźli idealny produkt dla siebie. Jest nie tylko wysokiej jakości, z różnorodnymi odcieniami i kolorami, ale także doskonale zachowuje paznokcie przez długi czas. I chociaż ciemne odcienie lakieru hybrydowego Blise czasami zmieniają się nieznacznie, jeśli spędzasz dużo czasu na słońcu, ogólnie możesz je usunąć dopiero po trzech tygodniach.

Procedura czyszczenia płytek paznokciowych nie stwarza żadnych problemów. Wraz ze swoją rodzimą bazą zostaje usunięty za dziesięć minut. Wstępne namaczanie całkowicie rozpuszcza lakier żelowy, staje się jak „płatek piór”. Trochę trudniej jest użyć podkładu do usunięcia powłoki: zajmie to więcej czasu i wysiłku.

Recenzja lakieru hybrydowego Blise - w następnym filmie.

Jednak niektórzy klienci zwracali uwagę na niektóre niedociągnięcia. Na przykład niektóre ciemne odcienie są nieco gorsze niż światło, tracą nasycenie po dwóch tygodniach. Ale powinieneś zaufać profesjonalistom. Mistrzowie projektowania paznokci będą mogli polecić najlepsze odcienie i odcienie, doradzą, w których przypadkach warto unikać „kapryśnych” kolorów, które są już nazywane „048”. Sami profesjonaliści odkrywają również nowy segment na rynku kosmetyków, wierząc, że wkrótce nauczą swoich klientów, jak wybierać kolory i odcienie lakieru hybrydowego Blise.

Każdy klient, który decyduje się na Blise, musi zrozumieć, że musi dokonać nowego odkrycia dla siebie. Poznaj nowy produkt, sprawdź jego jakość. Przygotuj się na pewne tony rozczarowujące, a niektóre na perfekcyjne. W rzeczywistości poznanie lakieru hybrydowego Blise jest rodzajem eksperymentu, gdy trzeba wybierać kolory z różnych palet kolorów.

Obejrzyj wideo: HOW TO REFILL A CUTICLE OIL PEN including Bliss Kiss & large pens (Październik 2019).

Zostaw Swój Komentarz