Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2019

Zaprojektuj żelowy lakier do długich paznokci

W dzisiejszych czasach profesjonalny manicure przestał być luksusem i stał się obowiązkowym atrybutem nowoczesnej zadbanej kobiety. Bez względu na to, jakie paznokcie obdarowała Cię natura, możesz zaufać nowoczesnej technologii modelowania płytki paznokcia i zrobić sobie taki manicure, jak tylko chcesz. Dzięki procedurze przedłużania możesz uzyskać paznokcie o takiej długości w ciągu 2 godzin, które będą dla Ciebie wygodne i ładne. Jeśli jesteś właścicielem długich naturalnych paznokci, spróbuj ozdobić je lakierem hybrydowym.

Co to jest

Lakier hybrydowy to hybrydowa forma lakieru do paznokci i żelu. W przeciwieństwie do tradycyjnego lakieru, lakier żelowy nie ściera paznokci z powodu czynników zewnętrznych (na przykład mycia naczyń lub czyszczenia mieszkania), ma gęstą powłokę i utrzymuje się na płytkach paznokci przez bardzo długi czas (do 4 tygodni). Jego suszenie odbywa się w lampie UV.

Korzyści

Niemożliwe jest podważenie oczywistych pozytywnych aspektów manicure przy użyciu lakieru żelowego. Są to:

 • Długi czas powlekania.

Przy prawidłowej aplikacji lakier hybrydowy może pozostać na paznokciach nawet przez półtora miesiąca.

 • Stabilność powłoki i szybkość schnięcia.

Ponieważ produkt ten ulega polimeryzacji pod specjalną lampą, absolutnie niemożliwe jest przypadkowe smarowanie lub oderwanie powłoki po nałożeniu.

 • Umiejętność eksperymentowania z projektowaniem.

Żelowa konsystencja, jasne nasycone kolory i trwałość powłoki pozwalają na wykonanie niemal każdego projektu na paznokciach.

 • Wzmocnienie płytki paznokcia.

Przed nałożeniem bezpośredniego lakieru hybrydowego lakier do paznokci musi pokryć paznokcie ochronną warstwą wzmacniającą przezroczystego żelu bazowego, tworząc piękną architekturę płytki i tworząc dodatkowe wzmocnienie. Niektóre produkty zawierają substancje, które pomagają wzmacniać i hodować nagietki.

 • Gęstość powłoki i różne odcienie.

Aby uzyskać nawet piękny kolor zwykłym lakierem do paznokci, musisz nakładać go na kilka warstw, które schną przez bardzo długi czas. Lakier hybrydowy nakłada się również na 2-3 warstwy, ale nie usuwa się łysych plam, powierzchnia pozostaje błyszcząca przez długi czas, kolor nie blaknie, powłoka nie łuszczy się po kilku dniach.

 • Hipoalergiczność. Lakier hybrydowy nie wywołuje reakcji alergicznej, można go stosować nawet w czasie ciąży i laktacji.

Wady

Oczywiście nic na tym świecie nie jest idealne, dlatego ta metoda powlekania płytek paznokciowych ma również swoje słabości:

 • Jeśli nie jesteś mistrzem paznokci i nie masz niezbędnego sprzętu i umiejętności, nie możesz samodzielnie nakładać lakieru hybrydowego dlatego musisz odwiedzać salon paznokci co miesiąc;
 • Aby usunąć taką powłokę z paznokci, musisz również udać się do mistrza - Próby samodzielnego usunięcia może prowadzić do poważnego uszkodzenia płytek paznokciowych;
 • Gdy gwóźdź rośnie, widoczny będzie niepomalowany obszar w pobliżu naskórka, Dlatego musisz jakoś zaktualizować zasięg.

Opcje projektowania

Długie zadbane paznokcie o pięknym kształcie zawsze były kochane i poszukiwane przez kobiety. Wydłużona płytka paznokcia poza tym, że wyglądają bardzo kobieco, może być doskonałym „polem” do eksperymentów.

Spójrzmy na najpopularniejsze rodzaje rozwiązań dekoracyjnych zdobiących długie paznokcie:

 • Francuski manicure.

Francuski to klasyk, który od kilku lat nie traci na popularności. Istnieje wiele odmian tego wspaniałego projektu. Linia uśmiechu nie musi być teraz biała, tak jak łóżko paznokcia ma kolor cielisty. Nie krępuj się eksperymentować z kolorami i odcieniami, dodawać blask, cyrkonie, buliony. Z francuskim manicure osobno ozdobiony (zwykle anonimowy) palec, pomalowany wzorami lub ozdobiony listwą, wygląda bardzo ładnie.

Klasyczna biała kurtka pozostaje na szczycie rankingu wzorów paznokci ślubnych.

Pasuje również do ściśle biznesowego stylu odzieży.

 • Manicure „Księżycowy”.

Kolejna popularna opcja do projektowania długich paznokci za pomocą lakieru hybrydowego. Technologia jego wykonania polega na tym, że księżyc paznokcia (jego biała część w kształcie półksiężyca, znajdująca się pod skórką) jest pokryta jednym kolorem, a reszta płytki paznokcia - innym. W takim przypadku możesz użyć kombinacji lakierów żelowych, które różnią się fakturą, ozdobić lunulę elementami dekoracyjnymi, eksperymentować z mieszanką kolorów.

 • Gradient (ombre).

Gradientowy manicure to płynne przejście jednego koloru do drugiego na jednym gwoździu. Może być dowolna liczba kwiatów - zależy to od twojego pragnienia i profesjonalizmu mistrza paznokci. Gradient wygląda świetnie na długich paznokciach.

Malowanie, cyrkonie, błyszczy dobrze do tego pasują.

 • Manicure tematyczny.

Wariant malowania paznokci, dedykowany na każde wydarzenie lub święto. Tak więc w Halloween często proszą o ozdobienie paznokci dyniami lub różnymi złymi duchami (czarownice, duchy), na Nowy Rok i świąteczne płatki śniegu, choinki, jelenie i jasne świąteczne zabawki są istotne. Im dłuższy gwóźdź, tym ciekawszy jest taki obraz.

 • Stały manicure.

Jednak przy całej możliwej różnorodności opcji dekorowania wydłużonej płytki paznokcia, nie lekceważ klasycznej powłoki monofonicznej. Po pierwsze, takie paznokcie będą pasować do każdego wyglądu i ubioru; po drugie, nie straciły na znaczeniu przez wiele lat i nigdy nie wyjdą z mody; i po trzecie, nawet monofoniczne paznokcie można „rozcieńczyć” jednym lub dwoma palcami pokrytymi innym lakierem hybrydowym, który różni się kolorem lub fakturą. „Złoty” lub „srebrny” gwóźdź na palcu serdecznym wygląda bardzo fajnie.

 • Negatywna spacja lub „negatywna spacja”.

Znaczenie tego projektu polega na tym, że płytka paznokcia łączy puste obszary i miejsca pokryte lakierem hybrydowym. Najczęściej wykreślane linie i chaotyczne miejsca.

 • Manicure artystyczny.

Paznokcie są wstępnie pokryte lakierem hybrydowym, po czym wzory są nakładane za pomocą podkładów, farb akrylowych, tłoczenia. Bardzo popularne są wzory geometryczne, zwierzęce, kwiatowe, a także abstrakcyjne figury i rysunki na temat plaży.

Projektowanie długich paznokci za pomocą lakieru hybrydowego to wspaniałe rozwiązanie w warunkach ciągłego zatrudnienia i pośpiechu.

W końcu wystarczy odwiedzić manikiurzystę raz na 3-4 tygodnie - i długo będziesz mieć piękne, schludne paznokcie. A nowoczesne osiągnięcia i innowacje w branży paznokci pomogą ci wybrać dokładnie to, co jest Ci bliskie i pasuje do Twojego wyjątkowego wizerunku.

Nauczysz się malować paznokcie z następnego filmu.

Obejrzyj wideo: eBay Haul #3. Nail Art Products Review (Październik 2019).

Zostaw Swój Komentarz